Proszę Państwa, oto Krzyś. Abażurkowa codzienność i jamnik

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 18, 2015 9:28 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Szkrabiki-podrzutki w DS-ach

Dzięki Kasia, i my Cię pozdrawiamy serdecznie!

Katia K.

Od: Wto kwi 18, 2006 19:17

Post » Nie mar 01, 2015 16:44 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Szkrabiki-podrzutki w DS-ach

Witam się w wątku Krzysia i reszty futrzastej ferajny :D

Na Naszych Kotach nie bywam prawie nigdy, ale tydzień temu weszłam i... przeczytałam cały Twój wątek. Tylko czasu już zabrakło, żeby się wpisać, co niniejszym czynię :wink: lepiej późno niż wcale, co nie? :oops:

Moja pupilka to gwiazdeczka Niunia :201461 a Krzyś jest bardzo podobny do mojego rezydenta Maksia :201461 też białasek przystojniaczek :201415

Pozdrawiam :1luvu:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Od: Czw wrz 13, 2007 14:07

Adopcje: 3 >>

Post » Pon mar 02, 2015 16:14 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Szkrabiki-podrzutki w DS-ach

Cześć, witamy serdecznie :)
Wątek Krzysia ciągnie się już prawie 4 lata, piszę w nim o wszystkim, czyli o pozostałych rezydentach, o tymczasach, o dziczkach. Krzyś na to pozwala ;)
Niunia to prawdziwa gwiazdeczka, na przekór, bo jako malutka koteczka (ok. 2,5 kg) została wypchnięta z kolejki po urodę ;) Liczę, że ma 15-16 lat, oprócz chronicznych problemów z oczami, na razie jest - odpukać - zdrowa. Nowotwory od 2011 nie odnawiają się, wyniki krwi w miarę dobre. Nawet podczas mrozów lubi, w przeciwieństwie do Chrapka i Krzysia, na chwilę wyjść na balkon, powyglądać, nie uprzątnięty śnieg jej niestraszny ;) Biedna jest tylko, kilka dni temu Chrapek znowu strasznie ją podarł, uzbierałam kłąb jej futerka :( Zaczęła też na starość rozrabiać, zapatrzyła się na kocurki i coraz częściej spotykam ją na kuchennym blacie... Ale Niunia, jako jedyna z całej trójki, rozumie, że to zbrodnia ;)
Schudły mi koty ostatnio, z Krzysia zrobiła się taka strzałeczka. Mam nadzieję, że to na nadchodzącą wiosnę, bo drugie wytłumaczenie jest takie, że zbyt mocno wczuwają się w mój stres :?
Obrazek Obrazek Obrazek

Katia K.

Post » Pt kwi 17, 2015 19:16 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Tamtaradamdam - life goes on

Kasiu nie wiem czy do końca dobrze kojarzę że działasz w jakiejś pro kociej fundacji?
Nie potrzebujecie polarów?

wiolka06

Od: Nie paź 10, 2010 19:08

Post » Sob kwi 18, 2015 11:58 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Tamtaradamdam - life goes on

Nie nie, nie jestem nigdzie zapisana. Zastanawiam się, które schronisko masz najbliżej, chyba Chełm bliżej, niż Lublin? Albo może Kamila by wzięła i zawiozła do lubelskiego? Sama się zbieram, moja mama ma trochę "szmat" i kocich zabawek do oddania. Albo jakbyś miała jednak jakąś możliwość z podrzuceniem ich do Chełma, to pewnie ich Straż chętnie przyjmie dla kotów z ich kociarni, która działa ok. 1,5 roku, mam kontakt z dziewczyną stamtąd w razie czego.

Katia K.

Post » Nie kwi 19, 2015 8:30 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Tamtaradamdam - life goes on

To do czego mam dostęp to nie są małe ilości tylko takie na busa :D
Potrzebny jest tylko i aż właśnie duży samochód,najlepiej bus który by to odebrał.
Mogą być nie tylko polary ale i kołdry i poduszki.
Chyba spróbuję zadzwonić do lubelskiego schronu,ale nie mam z nimi żadnego kontaktu,więc nie wiem czy będą ze mną chcieli rozmawiać.
Gdyby udało się znaleźć transport to polary można by podzielić dla kilku fundacji

wiolka06

Post » Nie kwi 19, 2015 9:30 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Tamtaradamdam - life goes on

Napisałam do tej koleżanki z chełmskiej Straży, są zainteresowani i będą kombinować transport, ma mi dać znać. To ta kociarnia: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 975&type=1

Katia K.

Post » Nie kwi 19, 2015 9:37 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Tamtaradamdam - life goes on

Fajnie mogłoby się udać,polary zawsze się przydadzą :ok:

wiolka06

Post » Nie kwi 19, 2015 11:14 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Tamtaradamdam - life goes on

Wiola, bardzo dużo osób na forum potrzebuje takich rzeczy.AnielkaG, bardzo prosiła kiedyś o "szmatki", ma mnóstwo kotów, w tym chore.
Posłanka, kocyki, szale, różne gadżety viewtopic.php?f=20&t=182322

ewar

Od: Wto lis 06, 2007 20:17

Post » Nie kwi 19, 2015 18:54 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Tamtaradamdam - life goes on

Ewa wiem o tym dlatego rozsyłam wici o busa,mniejszych ilości nie chcą wydać

wiolka06

Post » Pon kwi 20, 2015 13:28 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Tamtaradamdam - life goes on

Pospieszę dziś tę dziewczynę ze Straży co do decyzji. Tam jest bardzo biednie w tej chełmskiej kociarni, ja nie byłam, Kolunio był. Coś im tam kiedyś dawałam, drapak, jakieś resztki płytek. Dopiero w 2013 zaczęli się w Chełmie kotami interesować, więc dobry nawet biedny budyneczek, byleby była pomoc dla bezdomnych i adopcje.

Katia K.

Post » Czw maja 14, 2015 17:37 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Trwa to już od czterech lat..

Poniedziałek, wtorek, środa,
Za nią czwartek trzeba dodać.
Dalej piątek i sobota,
Czyli imieniny kota.
I niedziela - to już koniec.
Znowu poniedziałek po niej.
Ostatnio o tym myślałem,
Trochę się zastanawiałem,
Jak to szybko czas ucieka
Czy dla kota, czy człowieka.
Pędzą dni, miesiące, lata
Co dzień inna, nowa data.
Dziś - czternasty maja, czwartek.
Rocznica tego, co warte
By przekazać potomności:
Koniec mojej bezdomności!
Zmienił mi się cały świat
Trwa to już od czterech lat.
I niech trwa, bo nie chcę wracać
Do bezdomnych kotów świata.

Jeszcze powiem Wam w sekrecie,
Bo pewnie tego nie wiecie,
Że w najbliższą już sobotę
Będę bardzo dumnym kotem.
Duża z Dużym - o nich mowa,
Chcą się zalegalizować.
Dla nas ich ślub nic nie zmieni,
Jesteśmy zadowoleni.
Coś mi Duża obiecała,
Wierzę, że nie zapomniała:
"Krzysiu, biedny biały kocie
Masz ty u mnie dożywocie.
Ty i Niunia, no i Chrapek,
Choć niedobry - też się łapie.
Martwić wy się nie musicie,
Że się zmieni wasze życie.
Już długo Dużego znacie
I chyba trochę kochacie?
Ponad rok już mieszka z nami,
Poznaje życie z kotami.
No i wie to, co wy wiecie:
Kocham was najbardziej w świecie!"
Tak myślałem, przypuszczałem,
Że tak jest - podejrzewałem!
Grunt, że Duży też wie o tym,
Jak to Duża kocha koty!

Czas zakończyć już pisanie
To coroczne rymowanie.
Teraz koniec, ale jeszcze
Nieraz Was zaskoczę wierszem.
Obiecuję Wam to dziś!
Pozdrowienia. Biały Krzyś.

Katia K.

Post » Czw maja 14, 2015 18:55 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Trwa to już od czterech lat..

A, proszę :lol: Gratulacje, teraz już oficjalnie, na forum :lol: Bardzo, ale to bardzo się cieszę.
Kasia, Krzysiek, szczerze życzę wszystkiego najlepszego.
Posłanka, kocyki, szale, różne gadżety viewtopic.php?f=20&t=182322

ewar

Od: Wto lis 06, 2007 20:17

Post » Czw maja 14, 2015 19:17 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Trwa to już od czterech lat..

Kasiu gratulacje i wszystkiego najlepszego :1luvu:

Zdradź miejsce i godzinę, to chociaż spełnię toast za Wasze zdrowie :piwa:
Obrazek

Każda przykrość nas dotyka, tylko niektóre dużo bardziej.

Amika6

Od: Śro sty 24, 2007 18:48

Post » Pt maja 15, 2015 9:35 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Trwa to już od czterech lat..

Kasiu i Krzysiek dla Was wszystkiego najlepszego i gratulacje :1luvu:

Nie wiedziałam, że jesteście tacy zdolni i tak pięknie piszecie :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Od: Pt paź 13, 2006 9:59

[poprzednia][następna]