Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 05, 2011 20:45 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

Miszczu zafundował mi dzisiaj serię elektrowstrząsów ... :evil: :evil: :evil: ... efekt uboczny jego wielodniowych prac manipulacyjnych przy odkurzaczu ... :mrgreen: Łapę mam "drewnianą" do tej pory ... przyjdzie mi pewnie miotłą zamiatać :crying: :crying:
A w temacie szkoleń ...obopólne są ... :roll: Bubencjusz jest doskonały w wywalaniu wszystkich ciuchów z szafy...najlepiej do miski z wodą ... :mrgreen:
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob lut 05, 2011 23:57 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

Gibutkowa pisze:Ja dziś miałam nadzór nad myciem podłogi - nadzorował Mieczysław Naczelnik siedząc mi na plecach kiedy ja jeździłam na mopie. Pleców nie czuję :roll:

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: kotu sie zachcialo terapii w siodle :ryk: :ryk:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob lut 05, 2011 23:58 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

katarzyna1207 pisze:Odstresowujemy się ... naćpałam towarzycho kocimiętką ... tylko Miszczuniu nie był zainteresowany ... od 2 godzin wisi na kaloryferze w przedziwnej pozycji :mrgreen:
Właśnie myślę, co by tu sobie zapodać ... kocimiętka jakoś mnie "nie bierze" :wink:

moglas mu fote zrobic pt koci zwis :ryk:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob lut 05, 2011 23:58 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

katarzyna1207 pisze:Miszczu zafundował mi dzisiaj serię elektrowstrząsów ... :evil: :evil: :evil: ... efekt uboczny jego wielodniowych prac manipulacyjnych przy odkurzaczu ... :mrgreen: Łapę mam "drewnianą" do tej pory ... przyjdzie mi pewnie miotłą zamiatać :crying: :crying:
A w temacie szkoleń ...obopólne są ... :roll: Bubencjusz jest doskonały w wywalaniu wszystkich ciuchów z szafy...najlepiej do miski z wodą ... :mrgreen:

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie lut 06, 2011 11:49 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

Ja się naprawdę zaczynam niepokoić o Kasi życie i z drowie z taką Ekipą 8O 8O 8O
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 06, 2011 11:50 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

katarzyna1207 pisze:Miszczu zafundował mi dzisiaj serię elektrowstrząsów ... :evil: :evil: :evil: ... efekt uboczny jego wielodniowych prac manipulacyjnych przy odkurzaczu ... :mrgreen: Łapę mam "drewnianą" do tej pory ... przyjdzie mi pewnie miotłą zamiatać :crying: :crying:
A w temacie szkoleń ...obopólne są ... :roll: Bubencjusz jest doskonały w wywalaniu wszystkich ciuchów z szafy...najlepiej do miski z wodą ... :mrgreen:

zdolne chłopaki, nie ma co :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :roll:
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon lut 14, 2011 14:28 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

walentynkowe :*:* buziaczki dla Miszczunia
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw lut 17, 2011 7:18 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

z okazji Waszego święta wszystkiego najlepszego kociambry :1luvu: :1luvu: :piwa: :piwa: :1luvu: :1luvu:
ps. proszę tylko przy świętowaniu uwzględnić zszargane nerwy Dużej :wink:
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw lut 17, 2011 23:10 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

Obrazek :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie lut 20, 2011 9:37 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

Wreszcie się zmobilizowałam .... :mrgreen: będzie sesja zdjęciowa Szczerbatego Potffora ... :twisted:
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie lut 20, 2011 9:39 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

Cześć Pierwsza ... Miszczu wyluzowany ...

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie lut 20, 2011 9:53 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

Część druga .... ZACZYNA SIĘ :strach: :strach: :strach:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio edytowano Nie lut 20, 2011 9:55 przez katarzyna1207, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie lut 20, 2011 9:54 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

UPIORNY DUECIK 8O

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie lut 20, 2011 10:06 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

Część trzecia ..... EFEKTY :crying: :crying:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us - to zdjęcie pokazuje, na jakiej wysokości Miszczuniu jest w stanie demolować .. :mrgreen:


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie lut 20, 2011 10:18 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

Po dobrze wykonanym zadaniu relaks się należy ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us



OOOOOOOOooo Laskiiiiiiiiiiiiiiiiii
........ :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio edytowano Nie lut 20, 2011 20:59 przez katarzyna1207, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 136 gości