Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 24, 2018 15:36 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

wiem, ze ma bana, ale ktos moze jej to pokazac :)
co do oleju - skoro nawet pomaga zwierzetom, to tym bardziej jestem za jego legalizacja, pelna legalizacja i dostepnoscia jako lek
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto lip 24, 2018 18:24 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

katarzyna1207 pisze:
Kociara82 pisze:
katarzyna1207 pisze:
Kociara82 pisze:Kasia, rozmawialas z Justyna o tym jadzie tarantuli?


Nie, bo casica wydobyła nam spod ziemi ... Kropeczek wczoraj przyjął 5 dawkę ...I zaczęliśmy dodatkowo kurację olejem z konopi ... (tych "lepszych" konopi ... :wink: )


Casica :201494 jestes wielka :1luvu:

olej konopny -ok, slyszalam, czytalam, ze ma szokujaco znakomite dzialanie, ale na ludziach... pierwsze slysze (czytam) o stosowaniu go na zwierzetach 8O 8O 8O niesamowite 8O 8O 8O


Kropencjusz, nie daj sie i walcz z chorobskiem!
wierze, ze z tego wyjdziesz, bo za tecze jeszcze nie czas, jeszcze nie teraz :)
Jeszcze przeciez masz tyle do zdemolowania w swoim zyciu... :strach: :mrgreen:


Niestety, casica nie przeczyta, bo ma dożywotniego bana na miau ... :( ... Olej konsultowany z wetką ... :wink:


Kropuś ma wspaniałych przyjaciół :201494

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Wto lip 24, 2018 19:43 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Casica chyba czytać wątek może,tylko nie może napisać tu.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lip 24, 2018 20:07 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

marivel pisze:Kropuś ma wspaniałych przyjaciół :201494


Ma ... Ciocię marivel też, która zafundowała mu musy Catzfinefood ... :1luvu: Ja casicy wcześniej nie znałam, poza nickiem z forum, namiary na nią i informację, że może zdobyć Theranecron podała mi Kociama ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto lip 24, 2018 20:41 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

A Theranecron nie jest dostępny w Rexie od ręki? Był, kiedy rozważaliśmy go u Krzysia, pod koniec zeszłego roku.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto lip 24, 2018 21:01 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

No i zaraz pęknę ze złości ... Zooplus to jednak coraz większa porażka ... :evil: :evil: Jednak nie kupiłam Kropeczkowi tych musów z kurczakiem ..wczoraj dostałam maila, że wysłali zamówienie, a teraz dostałam maila, że im przykro, ale towar jest niedostępny, paczkę przygotowują .. I teraz najlepsze ... W najbliższych dniach OBCIĄŻĄ mi kartę kredytową kwotą 104 zł. za niezrealizowaną część zamówienia ... :roll: 8O 8O Jak ktoś nie odróżnia "obciążenia" od "uznania" to powinien chyba zmienić pracę na mniej obciążającą umysłowo ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw lip 26, 2018 10:53 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

marivel, ja mialam okazje poznac osobiscie Miszczunia, polubilam natychmiast <3
Trzynam za niego kciuki, bo jest fajnym kociamberkiem, choc swoje za uszkami lobuz jeden ma :D

Widac, ze wiele osob polubilo i pokochalo tego lobuza, skoro staja na glowie by mu pomoc <3
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw lip 26, 2018 17:42 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Kociara82 pisze:marivel, ja mialam okazje poznac osobiscie Miszczunia, polubilam natychmiast <3
Trzynam za niego kciuki, bo jest fajnym kociamberkiem, choc swoje za uszkami lobuz jeden ma :D

Widac, ze wiele osob polubilo i pokochalo tego lobuza, skoro staja na glowie by mu pomoc <3


Marivel kilka lat temu też poznała Miszczunia osobiście ... chociaż podczas jej wizyty Kropuś podobno "załatwiał swoje sprawy" i nie pchał się na pierwszy plan ... Może dlatego, że wtedy żył mój ukochany Parysek :placz: , który był kotem "alfa" w całym stadzie i trzymał wszystkich twardą łapką ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw lip 26, 2018 19:31 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

katarzyna1207 pisze:
Kociara82 pisze:marivel, ja mialam okazje poznac osobiscie Miszczunia, polubilam natychmiast <3
Trzynam za niego kciuki, bo jest fajnym kociamberkiem, choc swoje za uszkami lobuz jeden ma :D

Widac, ze wiele osob polubilo i pokochalo tego lobuza, skoro staja na glowie by mu pomoc <3


Marivel kilka lat temu też poznała Miszczunia osobiście ... chociaż podczas jej wizyty Kropuś podobno "załatwiał swoje sprawy" i nie pchał się na pierwszy plan ... Może dlatego, że wtedy żył mój ukochany Parysek :placz: , który był kotem "alfa" w całym stadzie i trzymał wszystkich twardą łapką ...


Wtedy Bubuś się najbardziej ze mną miział . Paryska pokazałaś mi - trzymałaś Go na rękach, chyba przyniosłaś z góry, żeby mi pokazać. Tak to dziś pamiętam, ale jak sprawdzałam, to chyba w lutym minęło 5 lat. Całe wieki - ale butelkę po perfumach mam nadal, bo jeszcze pachnie.

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Wto lip 31, 2018 20:49 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Wykąpałam Miszczunia w dermatologicznym szamponie ... pierwsza kąpiel w jego życiu ... To jednak jest kot IDEALNY ... :1luvu: ... troszkę popłakał w wannie, ale bez problemu dał się masować (trzeba było około 10 minut miętolić go w tym szamponie), potem pozwolił się zapakować w ręcznik, i tak sobie przeleżeliśmy z godzinę ... Miszczu mruczał, ja "wypływałam" z siebie, bo kotuś chciał leżeć na mnie ... Dodatkowy grzejnik przy tej temperaturze to koszmar ...W mieszkaniu mam 29 stopni ... :strach: I Stokrotkę z chorą głowką :roll: :roll: Odkąd zaczęły się upały - pakuje się pod "antysikowe" prześcieradło (takie podgumowane), tam chyba wogóle nie ma powietrza :strach: wyciągana na siłę, za 5 minut wraca z powrotem ... Czy ja nie mogę mieć chociaż JEDNEGO normalnego kota????
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro sie 01, 2018 6:58 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Mimo tragizmu chorobowego sytuacji ,których współczuję...to ja najbardziej uwielbiam Twoje opisy :ryk:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw sie 02, 2018 15:07 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Kropus, jestes mega dzielny koti <3
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie sie 05, 2018 15:01 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Zapraszam na bazarek ciuchowy ..... Może ktoś coś .....viewtopic.php?f=20&t=186198
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon sie 06, 2018 12:15 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Kciuki bardzo, bardzo potrzebne ... :( Kropeczek znowu w szpitalu ... :placz:
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon sie 06, 2018 12:16 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

oj.... :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości