Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 23, 2018 13:31 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

A może coś przeciwświądowo mu podać? Pewnie go te rany bolą. A może to uczulenie na lek?
Jak będzie tak dalej cierpieć,nie upieraj się...Uporczywa terapia jest gorsza niż odejście.
Tylko Ty decydujesz,bo Ty go widzisz i znasz,bądź silna,cokolwiek wybierzesz :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lip 23, 2018 14:13 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Po badaniach, jak zobaczymy stan trzustki, wetka zdecduje, czy można wprowadzić dodatkowy lek nie rozwalając trzustki definitywnie ... On nie płacze z bólu, tylko jęczy, żeby mu zdjąć ten kubrak .. Wszystkie preparaty, którymi go smaruję (mam ich chyba z 6), mają również składnik łagodzący świąd (alantoina, nagietek, cynk, srebro koloidalne ....)...Pomimo tego wszystkiego, co się z Miszczuniem dzieje, to na pewno nie jest pora na eutanazję .... :placz: Wczoraj przez cały wieczór barankował mnie i wywałał ten pokancerowany brzuchol do miziania ... Drapaka też używał (tak śmiesznie wypina dupkę jak drapie), w kubraku na razie nie próbuje ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5569
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon lip 23, 2018 15:20 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

No to cieszcie się sobą,ile wlezie :ok: :1luvu:
Czasem kubraczki bolą najbardziej :wink: I jeszcze prasterki, odrywane z łapki.
Choć i to rozumiem,bo każdy zna uczucie ciągnięcia plastra za włos :evil: przy depilowaniu podobnie boli

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lip 23, 2018 18:42 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Kasiu, ja wiem, ze jesli juz naprawde bedzie trzeba, to dla dobra Miszczunia podejmiesz te najtrudniejsza decyzje, ale to Ty wiesz, kiedy ten czas nadejdzie. Poki co trzeba probowac walczyc! (y)

Kropus, walcz, nie daj sie! (y)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon lip 23, 2018 19:17 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Mocno ściskamy kciuki i jesteśmy dobrymi myślami z Wami :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon lip 23, 2018 20:30 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

katarzyna1207 pisze:Po badaniach, jak zobaczymy stan trzustki, wetka zdecduje, czy można wprowadzić dodatkowy lek nie rozwalając trzustki definitywnie ... On nie płacze z bólu, tylko jęczy, żeby mu zdjąć ten kubrak .. Wszystkie preparaty, którymi go smaruję (mam ich chyba z 6), mają również składnik łagodzący świąd (alantoina, nagietek, cynk, srebro koloidalne ....)...Pomimo tego wszystkiego, co się z Miszczuniem dzieje, to na pewno nie jest pora na eutanazję .... :placz: Wczoraj przez cały wieczór barankował mnie i wywałał ten pokancerowany brzuchol do miziania ... Drapaka też używał (tak śmiesznie wypina dupkę jak drapie), w kubraku na razie nie próbuje ...


a jakie musy lubi Kropuś? Jakieś konkretne smaki?

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Pon lip 23, 2018 21:06 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Muszę wyjaśnić, bo chyba mało precyzyjnie napisałam ... Kropuś cierpi bo ma typową deprechę kubraczkową ...I próbuje jękami, płaczem i plątaniem się łapek wymusić na mnie zdjęcie mu tego kubraczka ... W akcie desperacji nasrajdolił do skrzyni na balkonie, w której urządziłam im trawnik ... :evil:
Musy, które ostatnio polubił, to Catzfinefood ... mają takie pakiety po 8 sztuk, każdy w innym smaku, nie przepada tylko za rybką ... Właśnie wczoraj w nocy wykupiłam w zooplusie ostatnie 4 zestawy ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5569
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon lip 23, 2018 21:20 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

A może kołnierz by lepiej znosił? Są teraz też takie miękkie,tylko te nie są przeźroczyste.Ja widziałam moro.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lip 23, 2018 22:02 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

tabo10 pisze:A może kołnierz by lepiej znosił? Są teraz też takie miękkie,tylko te nie są przeźroczyste.Ja widziałam moro.

Próbowałam z kołnierzem już wcześniej, kilka miesięcy temu - wpadł w taką panikę, że prawie się mi udusił ... :(

No i koniec kubraczkowania ... Rano jak wstałam, Miszczu miał straszliwie opuchniętą przednią łapkę ... jak balon ... :placz: Zanim popędziłam na sygnale do weta, zdjęłam kubrak ... i łapa wraca do normy ...Nie wiem, co on wykombinował ...ale skutecznie ... Spróbuję jeszcze dzisiaj kupić mu większy rozmiar ...Od 2 godzin nadrabia zaległości w szorowaniu jęzorem tych strupów ... nie jestem w stanie go upilnować, musiałabym z nim siedzieć na kolanach 24/24....
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5569
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto lip 24, 2018 13:51 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Wyszliście z usg?
:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lip 24, 2018 14:57 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Kasia, rozmawialas z Justyna o tym jadzie tarantuli?
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto lip 24, 2018 15:05 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Już wróciliśmy ... z mięszanymi odczuciami ... Bo jest lepiej, i jest gorzej .. :( .... Naprawiła się wątroba, także węzły chłonne obok i krezkowe - w normie ...Natomiast trzustka i okolice wyglądają "jak po wybuchu bomby" - to słowa radiologa, są także zmiany w śluzówce dwunastnicy ... Generalnie - przy takim obrazie usg Kropuś powinien wymiotować i mieć biegunkę ...I chudnąć .... a przytyło mu się prawie 30 dkg ... nie wymiotuje, zamiast biegunek mamy problemy w drugą stronę, ale namoczona Fibra jakoś daje radę. Była zmiana rozrostowa przy trzonie trzustki 9,5 mm, nadal jest, ale ma wymiar około 6 mm. Popawiły się parametry czerwonokrwinkowe (dolne granice normy, ale to i tak super) ...mam nadzieję, że powolutku wychodzimy z anemii...Za to wyszedł duży stan zapalny, za wysokie eozynofile. Jutro będą wyniki rozszerzonej biochemi, tarczycy, jonogramu, poziomu wit. B12 ...
Miszczu wypił właśnie wiadro wody ...słychać jak mu bulgoce w żołądku 8O ... i padł ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5569
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto lip 24, 2018 15:06 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Kociara82 pisze:Kasia, rozmawialas z Justyna o tym jadzie tarantuli?


Nie, bo casica wydobyła nam spod ziemi ... Kropeczek wczoraj przyjął 5 dawkę ...I zaczęliśmy dodatkowo kurację olejem z konopi ... (tych "lepszych" konopi ... :wink: )
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5569
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto lip 24, 2018 15:21 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

katarzyna1207 pisze:
Kociara82 pisze:Kasia, rozmawialas z Justyna o tym jadzie tarantuli?


Nie, bo casica wydobyła nam spod ziemi ... Kropeczek wczoraj przyjął 5 dawkę ...I zaczęliśmy dodatkowo kurację olejem z konopi ... (tych "lepszych" konopi ... :wink: )


Casica :201494 jestes wielka :1luvu:

olej konopny -ok, slyszalam, czytalam, ze ma szokujaco znakomite dzialanie, ale na ludziach... pierwsze slysze (czytam) o stosowaniu go na zwierzetach 8O 8O 8O niesamowite 8O 8O 8O


Kropencjusz, nie daj sie i walcz z chorobskiem!
wierze, ze z tego wyjdziesz, bo za tecze jeszcze nie czas, jeszcze nie teraz :)
Jeszcze przeciez masz tyle do zdemolowania w swoim zyciu... :strach: :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto lip 24, 2018 15:34 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Kociara82 pisze:
katarzyna1207 pisze:
Kociara82 pisze:Kasia, rozmawialas z Justyna o tym jadzie tarantuli?


Nie, bo casica wydobyła nam spod ziemi ... Kropeczek wczoraj przyjął 5 dawkę ...I zaczęliśmy dodatkowo kurację olejem z konopi ... (tych "lepszych" konopi ... :wink: )


Casica :201494 jestes wielka :1luvu:

olej konopny -ok, slyszalam, czytalam, ze ma szokujaco znakomite dzialanie, ale na ludziach... pierwsze slysze (czytam) o stosowaniu go na zwierzetach 8O 8O 8O niesamowite 8O 8O 8O


Kropencjusz, nie daj sie i walcz z chorobskiem!
wierze, ze z tego wyjdziesz, bo za tecze jeszcze nie czas, jeszcze nie teraz :)
Jeszcze przeciez masz tyle do zdemolowania w swoim zyciu... :strach: :mrgreen:


Niestety, casica nie przeczyta, bo ma dożywotniego bana na miau ... :( ... Olej konsultowany z wetką ... :wink:
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5569
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 165 gości