Kuki FeLV+ miał 3 zator, pilnie potrzebny cykloferon POMOCY!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 04, 2011 22:43 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

Gem pisze:W niczym. Ilona źle się czuła i spała. W tej chwili zdjęcia są już u ja_ana. Podałem jej Twojego służbowego maila i jeśli uda jej się je zeskanować, to będziesz je miała.


Większe zdjęcie nawet nieźle wyszło:)
Problem z mniejszym:/

ja_ana

 
Posty: 737
Od: Śro maja 26, 2010 22:40

Post » Wto sty 04, 2011 22:43 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

Gem pisze:W niczym. Ilona źle się czuła i spała. W tej chwili zdjęcia są już u ja_ana. Podałem jej Twojego służbowego maila i jeśli uda jej się je zeskanować, to będziesz je miała.


oby doktor się zdążył z nimi zapoznać.

na czwartek jestem umówiona z panią z hotelu (to gdzieś w okolicach Tarnobrzega) po psy. Zapłaciłam obydwie faktury (macie dług na skarpetce; może jednak ktoś wystawi jakieś allegro żebracze aby pomóc fionie?), ostatnią, za grudzień i te kilka styczniowych dni wystawi już na Ilonę.

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sty 04, 2011 23:09 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

Z małego zdjęcia nici, ono jest trochę poniszczone i może dlatego nie da sie tego zeskanować. Duże już wysyłam.

ja_ana

 
Posty: 737
Od: Śro maja 26, 2010 22:40

Post » Wto sty 04, 2011 23:13 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

Tweety pisze:
Gem pisze:W niczym. Ilona źle się czuła i spała. W tej chwili zdjęcia są już u ja_ana. Podałem jej Twojego służbowego maila i jeśli uda jej się je zeskanować, to będziesz je miała.


oby doktor się zdążył z nimi zapoznać.

na czwartek jestem umówiona z panią z hotelu (to gdzieś w okolicach Tarnobrzega) po psy. Zapłaciłam obydwie faktury (macie dług na skarpetce; może jednak ktoś wystawi jakieś allegro żebracze aby pomóc fionie?), ostatnią, za grudzień i te kilka styczniowych dni wystawi już na Ilonę.


Mail poszedł:)
Tweety, czy mogłabyś sprawdzić i dać znać czy doszło i czy się nadaje?

ja_ana

 
Posty: 737
Od: Śro maja 26, 2010 22:40

Post » Wto sty 04, 2011 23:15 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

ja_ana pisze:
Tweety pisze:
Gem pisze:W niczym. Ilona źle się czuła i spała. W tej chwili zdjęcia są już u ja_ana. Podałem jej Twojego służbowego maila i jeśli uda jej się je zeskanować, to będziesz je miała.


oby doktor się zdążył z nimi zapoznać.

na czwartek jestem umówiona z panią z hotelu (to gdzieś w okolicach Tarnobrzega) po psy. Zapłaciłam obydwie faktury (macie dług na skarpetce; może jednak ktoś wystawi jakieś allegro żebracze aby pomóc fionie?), ostatnią, za grudzień i te kilka styczniowych dni wystawi już na Ilonę.


Mail poszedł:)
Tweety, czy mogłabyś sprawdzić i dać znać czy doszło i czy się nadaje?


na razie nie ma

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sty 04, 2011 23:22 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

Gem: co to za ulotka, w której były zdjęcia? Koty nie chcą od niej odejść:P Ocierają się jak głupie:P

ja_ana

 
Posty: 737
Od: Śro maja 26, 2010 22:40

Post » Wto sty 04, 2011 23:28 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

ja_ana pisze:Gem: co to za ulotka, w której były zdjęcia? Koty nie chcą od niej odejść:P Ocierają się jak głupie:P


Pewnie czują inne koty, te od Fiony ;)

Może ten skan ma zbyt dużą "wagę" i dlatego tak wolno idzie w mailu? Możesz ewentualnie wrzucić go na imageshacka.
Obrazek

Gem

 
Posty: 3442
Od: Czw paź 12, 2006 16:37
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto sty 04, 2011 23:31 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

Gem pisze:
ja_ana pisze:Gem: co to za ulotka, w której były zdjęcia? Koty nie chcą od niej odejść:P Ocierają się jak głupie:P


Pewnie czują inne koty, te od Fiony ;)

Może ten skan ma zbyt dużą "wagę" i dlatego tak wolno idzie w mailu? Możesz ewentualnie wrzucić go na imageshacka.


Może tak, choć nigdy nie reagowały tak jak na tą ulotkę;)

A mail już dotarł:)

ja_ana

 
Posty: 737
Od: Śro maja 26, 2010 22:40

Post » Wto sty 04, 2011 23:31 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

już dotarł, przesyłam doktorowi wraz z krótkim opisem

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sty 04, 2011 23:33 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

Dziękuję Tweety, dziękuję ja_ana :mrgreen:

W takim razie czekamy na opinię pana doktora.
Obrazek

Gem

 
Posty: 3442
Od: Czw paź 12, 2006 16:37
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto sty 04, 2011 23:35 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

Gem pisze:Dziękuję Tweety, dziękuję ja_ana :mrgreen:

W takim razie czekamy na opinię pana doktora.


Nie ma za co, szkoda, że z drugim zdjęciem nie wyszło...

ja_ana

 
Posty: 737
Od: Śro maja 26, 2010 22:40

Post » Wto sty 04, 2011 23:39 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

ja_ana pisze:
Gem pisze:Dziękuję Tweety, dziękuję ja_ana :mrgreen:

W takim razie czekamy na opinię pana doktora.


Nie ma za co, szkoda, że z drugim zdjęciem nie wyszło...

Może spróbuj zrobić mu zdjęcie, tak jak mówiliśmy ;) Ale to ewentualnie jutro, przy świetle dziennym.

Ilona mówi, że Kuki jest wspaniałym kotem i że ktoś będzie miał kiedyś wielką pociechę z niego :ok:
Obrazek

Gem

 
Posty: 3442
Od: Czw paź 12, 2006 16:37
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto sty 04, 2011 23:40 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

Gem pisze:
ja_ana pisze:
Gem pisze:Dziękuję Tweety, dziękuję ja_ana :mrgreen:

W takim razie czekamy na opinię pana doktora.


Nie ma za co, szkoda, że z drugim zdjęciem nie wyszło...

Może spróbuj zrobić mu zdjęcie, tak jak mówiliśmy ;) Ale to ewentualnie jutro, przy świetle dziennym.

Ilona mówi, że Kuki jest wspaniałym kotem i że ktoś będzie miał kiedyś wielką pociechę z niego :ok:


Mam taki zamiar:)

No to miejmy nadzieję, że prędko się ktoś znajdzie:)

ja_ana

 
Posty: 737
Od: Śro maja 26, 2010 22:40

Post » Śro sty 05, 2011 0:29 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

ja_ana a może zrobić zdjęcie tego mniejszego rtg`na? Trzeba przyłożyć zdjęcie do szyby w oknie, oczywiście za dnia i zrobić zdjęcie cyfrówką.

Kciuki za Kukiego i za jego tymczasową Opiekunkę :ok:
Obrazek

Madziulla

 
Posty: 1333
Od: Pt lis 13, 2009 10:05

Post » Śro sty 05, 2011 0:50 Re: Kielce-Kuki prosi o pomoc bo ma szanse na drugie życie !

Madziulla pisze:ja_ana a może zrobić zdjęcie tego mniejszego rtg`na? Trzeba przyłożyć zdjęcie do szyby w oknie, oczywiście za dnia i zrobić zdjęcie cyfrówką.

Kciuki za Kukiego i za jego tymczasową Opiekunkę :ok:


To też mam zamiar uczynić:) Ale jutro, teraz biorąc pod uwagę panujące ciemności egipskie efekt byłby odwrotny do zamierzonego;)

ja_ana

 
Posty: 737
Od: Śro maja 26, 2010 22:40

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 326 gości