~~~ Pimpuś nie jest już sam! W swoim nowym domu. Na zawsze.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 07, 2011 23:09 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

cudności :kotek:
Obrazek

edit_f

 
Posty: 5076
Od: Śro gru 10, 2008 12:27

Post » Wto mar 08, 2011 9:19 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

śliczna Fredziula:) i Pixel też niczego sobie, pozdrawiam :1luvu:
Obrazek Obrazek

j3nny

 
Posty: 1659
Od: Sob sie 09, 2008 16:33
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob mar 12, 2011 9:56 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

:lol: Właśnie obejrzałem najnowsze zdjęcia F&P w galerii :)
Czyżby został potwierdzony odwieczny porządek rzeczy - pan i władca
lew vel Pixel na szczycie skały ma na wszystko baczenie a Fredzia dba
o jego rozrywki? :ryk:
:ok:

Gwiazdor

 
Posty: 7
Od: Pon lut 21, 2011 18:26

Post » Pon mar 14, 2011 8:21 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

zapraszam na bazarek, na który fanty przekazała również Millena.. bardzo dziękujemy :1luvu:
viewtopic.php?f=20&t=125324
Obrazek

edit_f

 
Posty: 5076
Od: Śro gru 10, 2008 12:27

Post » Czw mar 24, 2011 22:17 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

głaski dla burej parki :)
ObrazekObrazekObrazek

isollde

 
Posty: 897
Od: Pon maja 11, 2009 19:24
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 24, 2011 22:26 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

są jakieś wieści ;) ?
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy

Post » Czw mar 24, 2011 22:27 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

Torcik i bajaderka :1luvu: do zjedzenia :mrgreen:
Obrazek

renatab

 
Posty: 4157
Od: Pt paź 08, 2010 19:58
Lokalizacja: Warszawa / Wola

Post » Pt mar 25, 2011 16:25 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

Co słychać u słynnej parki? Fredzia otworzyła swoje serce dla Pixelka? :wink:
Baksiu ['] 17.01.2010, Ginuś ['] 14.01.2019.
Bardzo za Wami tęsknię i czekam na tę chwilę, kiedy się znów spotkamy po drugiej stronie...

anna09

Avatar użytkownika
 
Posty: 3983
Od: Pon maja 28, 2007 11:37
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt mar 25, 2011 17:21 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

Witam Przyjaciół Fredzi i Pixelka :1luvu:

Bardzo nas cieszy, że jeszcze ciągle pamiętacie i okazujecie zainteresowanie, więc szybciutko spieszę z wiadomościami.
Domowe życie się ustabilizowało, Futerka wobec siebie zachowują się ze zmiennymi nastrojami :D .
Razem śpią na drapaku, oczywiście na osobnych pięterkach, nie przeszkadza im jeść w dużej bliskości miseczek (nie ma kłótni, ani odganiania) razem czekają przy drzwiach i witają nas kiedy wracamy do domu, ale wiedzą, że wtedy dostaną "coś", wspólnie robią przegląd przyniesionych siatek z zakupami, ale to wszystko nie przeszkadza, w tym żeby sobie wzajemnie "dać w kość". Fredzia potrafi naburczeć, zrobić Pixelowi "muppeta" (gdzieś wcześniej opisywałam muppeta), albo najzwyczajniej w świecie dać mu po mordce(coraz rzadziej!) . Pixel nie jest dłużny i gania Fredzię po domu, zapędza w ciasne miejsce...kładzie się i pilnuje, nie da uciec, tylko sobie cierpliwie czeka i gapi się na nią, Fredzia wtedy wydaje wojenne pomruki. Oboje zresztą urządzają na siebie polowania i zabawy w "chowanego" . Jak dłuższą chwilę są poza zasięgiem swojego wzroku , wyruszają na poszukiwania po całym domu, zaglądają w znane im kryjówki, zabawnie to wygląda. Można godzinami opisywać wspólne życie, kocie pozy i zachowanie :pisanie:
Rozpoczęliśmy sezon balkonowy od zrobienia super woliery, więc Koty są max bezpieczne, jak będzie lepsza pogoda, to będą fotki. Na razie pogoda nie sprzyja balkonowym spacerkom, Kotki zainteresowane wszystkim wokoło.
Pixelkowi wypadł słodki kiełek :cry: kiełek dlatego robił się coraz dłuższy , że "był na wylocie"i w końcu wypadł, zupełnie niepostrzeżenie. Futerko wyczesane, ani śladu po "filcach", wycięte miejsca zarastają.
Fredzia coraz bardziej otwarta, od razu wiadomo kiedy ma dobry humorek, biega po domu z podniesionym ogonkiem (Pixel taki podniesiony ogonek ma prawie cały czas), sygnalizuje kiedy życzy sobie głaskanko i sygnalizuje kiedy już przestać :ryk:

To tak w telegraficznym skrócie...
Pozdrawiamy :balony:

Millena

 
Posty: 130
Od: Pon sty 24, 2011 11:15

Post » Pt mar 25, 2011 18:34 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

:DAle super :)
I to nie tylko dlatego, że im się tak wiedzie, ale teraz wiem
że moje "zaborcze" zachowanie w stosunku do przybyłej w zeszły
poniedziałek z Radomska malutkiej, chociaż już 2-letniej Majeczki
jest prawidłowe :ryk: Ja jestem dwa razy starszy i większy, przyzwyczajony
do towarzystwa psiego, ale przy takiej dziewczynie wymiękłem... 8O

Gwiazdor

 
Posty: 7
Od: Pon lut 21, 2011 18:26

Post » Pt mar 25, 2011 19:51 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

Super, że wszystko się układa dobrze :D Do małych konfliktów dochodzi nawet wśród nejlepszych przyjaciół :wink:

Proszę wymiziać oba futerka :D
Baksiu ['] 17.01.2010, Ginuś ['] 14.01.2019.
Bardzo za Wami tęsknię i czekam na tę chwilę, kiedy się znów spotkamy po drugiej stronie...

anna09

Avatar użytkownika
 
Posty: 3983
Od: Pon maja 28, 2007 11:37
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon mar 28, 2011 7:30 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

dziękujemy za dobre wieści.. serdeczne pozdrowienie dla burasów i całej rodzinki :kotek:
Obrazek

edit_f

 
Posty: 5076
Od: Śro gru 10, 2008 12:27

Post » Pt kwi 15, 2011 22:49 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

Pozdrowienia dla pręgowanych futerek :D Fajnie, że dobrze się dzieje :ok:
Mam 3 koty, 2 córki i 1 męża

12.02.2012 Kacperku :(
29.05.2013 Tosiu... 19 lat to piękny wiek... tak żal, że już nigdy nie wyjdziesz na trawkę...
19.10.2013 Wojtusiu...

Obrazek

key_west

 
Posty: 867
Od: Sob sty 22, 2011 2:38
Lokalizacja: Warszawa-Zacisze

Post » Sob kwi 16, 2011 7:46 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

Obejrzałam galerię :) Cudna! Czy mogę wstawić któreś zdjęcia Pixela na profil schroniskowy na FB? Jego fani się ucieszą ;)
Obrazek Obrazek

Anuk

 
Posty: 6550
Od: Pon paź 15, 2007 20:58
Lokalizacja: Pruszków

Post » Sob kwi 16, 2011 9:19 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

Anuk, oczywiście możesz wstawić zdjęcia :D

A przy okazji małe info... :1luvu:
Koty zadomowiły się w zupełności i to one wyznaczają nam teraz jakiś porządek dzienny, czasem nocny:)). Mimo że nie padają sobie w kocie objęcia i czasem wzajemnie na siebie polują (właściwie zabawnie to wygląda...żadne nie jest dłużne ani o długość pazura), to obserwujemy jakiś zalążek kociej więzi, chociażby z racji wspólnego mieszkania, używania tych samych zabawek, legowisk ułożonych w różnych punktach mieszkania, no i oczywiście zamieszkanie na drapaku, chociaż jedna kwestia pozostała podzielona wręcz definitywnie. Otóż, Pixel zajął drapakowe gniazdo na najwyższym pietrze, Fredzia drapakową łapę i to są ich stałe miejsca, jakkolwiek Pixel czasem sobie poleży na łapie, Fredzia do gniazda się nie zapuszcza, nawet tam nie zagląda. To jest ulubione miejsce Pixela (to zresztą widać na niektórych zdjęciach). Pixel jest kotkiem odważnym i bardzo ciekawskim, nic w domu nie ujdzie jego uwadze, jest pierwszym asystentem przy wszelkich czynnościach, nie boi się "obcego" który czasem zawita pod nasz dach, a nawet chętnie sie przywita. Fredzia w obliczu "obcego" woli jednak się schować, ale ostatnio mieliśmy gościa przez kilka dni i ku naszemu zdziwieniu nie bała się, obserwowała "obcego" z drapaka i nawet przychodziła na głaski i drapanko :kotek:
Kiedy jesteśmy w tzw. składzie domowym zwykłym, widzimy i czujemy, ze Nasze Koty lubią swój domek i czują się tu dobrze, nie tylko w samym miejscu ale i z nami. To nas bardzo cieszy.
Ostatnio mam mało czasu na robienie zdjęć, ale naprawię to przy najbliższej sposobności.

Pozdrowienia dla Wszystkich Przyjaciół od Fredzi i Pixelka :balony:

Millena

 
Posty: 130
Od: Pon sty 24, 2011 11:15

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Lifter, Nul, Silverblue i 99 gości