~~~ Pimpuś nie jest już sam! W swoim nowym domu. Na zawsze.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 16, 2011 13:10 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

Fajnie się czyta takie dobre wieści :D Fredzia i Pixelek nie mogły trafić lepiej, a Wam trafiły się fajne koty :D
Baksiu ['] 17.01.2010, Ginuś ['] 14.01.2019.
Bardzo za Wami tęsknię i czekam na tę chwilę, kiedy się znów spotkamy po drugiej stronie...

anna09

Avatar użytkownika
 
Posty: 3983
Od: Pon maja 28, 2007 11:37
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro cze 08, 2011 17:53 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

Witam wszystkich Kotolubnych i Przyjaciół Fredzi i Pixelka :D

Dawno tu nie zaglądałam, ale galeria kocia w miarę możliwości uzupełniana...zapraszam :kotek:

Wczorajsza fotka obrazuje na jakim etapie jest Kocia zażyłość

https://picasaweb.google.com/112348217560573023445/Millena?authkey=Gv1sRgCJ_wutjH7Nv7gQE#5615881407423299186

Pixelek zrobił się nakolankowym pieszczochem i wielkim gadułą. Oboje z Fredzią asystują przy wszelkich domowych czynnościach. Pixel wita gości w drzwiach, Fredzia nie jest taka odważna, dopiero jak się przekona, że nic jej nie zagraża, obserwuje gości z bezpiecznej odległości, aczkolwiek chętnie bo jest niesamowicie ciekawa. Potrafi się ślicznie bawić i szaleć po całym domu, porywając za sobą Pixelka do gonitwy, On stara się mężnie dotrzymać jej kroku, mimo swojego wieku. No i oczywiści hitem jest balkon...wygrzewanie na słonku...kontemplacja świata. Są grzeczne i kochane. Naprawdę, mogłabym długo na ten temat....ale wszyscy doskonale wiecie o co chodzi...bo też o swoich Kotach moglibyście opowiadać godzinami :pisanie: Bo obserwacja i życie ze zwierzakami, a jeszcze jak się czuje, że są szczęśliwe i bezpieczne...jest fascynujące...

Pozdrawiamy
Ostatnio edytowano Czw cze 09, 2011 13:23 przez Millena, łącznie edytowano 1 raz

Millena

 
Posty: 130
Od: Pon sty 24, 2011 11:15

Post » Śro cze 08, 2011 18:13 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

piękne :) i jakie szczuplutkie :1luvu:

no dobra, chyba przesadziłam :)
ale Fredzia jak zwykle słodka
Obrazek Obrazek

j3nny

 
Posty: 1659
Od: Sob sie 09, 2008 16:33
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro cze 08, 2011 21:21 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

Bardzo sie ciesze z tak dobrych wiesci :D
Prosze ucalowac ode mnie oba slodziaki :1luvu:
Baksiu ['] 17.01.2010, Ginuś ['] 14.01.2019.
Bardzo za Wami tęsknię i czekam na tę chwilę, kiedy się znów spotkamy po drugiej stronie...

anna09

Avatar użytkownika
 
Posty: 3983
Od: Pon maja 28, 2007 11:37
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro cze 08, 2011 21:29 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! Pierwsze koty za płoty ;o)

Bardzo się cieszę, że się oboje odnaleźli w nowym domu i że jest im dobrze. Regularnie przeglądam album Pixela i Fredzi.
Obrazek
Obrazek

Tajemniczy Wujek Z.

 
Posty: 1651
Od: Sob mar 28, 2009 14:14
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post » Śro cze 08, 2011 22:03 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! W swoim nowym domu. Na zawsze.

Wspaniale,że tak się Pixelowi trafiło :)
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy

Post » Czw cze 09, 2011 11:23 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! W swoim nowym domu. Na zawsze.

śliczności :1luvu: pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wieści :)
Obrazek

edit_f

 
Posty: 5076
Od: Śro gru 10, 2008 12:27

Post » Pon lis 07, 2011 20:34 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! W swoim nowym domu. Na zawsze.

super, że kotom sie tak ujłada wspólne zycie
no i że Pixel ma znów taki kochający dom do jakiego był przyzwyczajony przez większość życia.
Pies sobie myśli: człowiek mnie karmi, głaszcze, dba o mnie - chyba jest bogiem.
Kot sobie myśli: człowiek mnie karmi, głaszcze, dba o mnie - CHYBA JESTEM BOGIEM!


Moje kudłacze: viewtopic.php?f=1&t=121952

tadira

 
Posty: 81
Od: Śro gru 01, 2010 17:22
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lis 07, 2011 21:24 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! W swoim nowym domu. Na zawsze.

:1luvu: To super, że oba takie szczęśliwe, wygrały los na loterii, zdjęcia w albumie są cudne !!!
Ich Pani chyba w nich zakochana po uszy :lol:
Ach te kochane koty i kotusie i kiciusie ........

aska125

 
Posty: 332
Od: Wto lis 29, 2005 14:12
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz

Post » Sob kwi 28, 2012 21:51 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! W swoim nowym domu. Na zaws

Dawno nie było żadnych wieści :(
Co u Was? Jak relacje Fredzi i Pixelka? :)
Baksiu ['] 17.01.2010, Ginuś ['] 14.01.2019.
Bardzo za Wami tęsknię i czekam na tę chwilę, kiedy się znów spotkamy po drugiej stronie...

anna09

Avatar użytkownika
 
Posty: 3983
Od: Pon maja 28, 2007 11:37
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob kwi 28, 2012 22:49 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! W swoim nowym domu. Na zaws

Witam wszystkich przyjaciół Fredzi i Pixelka :1luvu:

Rzeczywiście, dawno nie pisałam co u nas słychać...ale w miarę wolnego czasu, staram się wrzucać nowe fotki do galerii (link w podpisie).
Nie piszę, bo aż mi głupio pchać się z tym naszym leniwym szczęściem i zadowoleniem, gdy każdy dzień przynosi dramatyczne informacje w mediach i tu, na forum o ogromnej krzywdzie zwierząt.
Koty mają się doskonale, są zdrowe, spokojne, zadomowione, Fredzia szaleje, ma w oczkach takie psotne figlarne iskierki , zrobiła się śmiała, jest ciekawska...wszędzie jej pełno i śpiewa po kociemu, to znaczy wydaje mnóstwo przeróżnych dźwięków, od gruchania po klasyczne "miau"...jest pieszczochem...molestuje o głaskanko i drapanko, żeby wyegzekwować pieszczotki wejdzie na książkę, na klawiaturę, reaguje na wołanie i przybiega, niemniej jednak potrafi też okazać asertywność, robi to jednak łagodnie w formie ostrzeżeń. Pixelek przybył już do nas jako pieszczoch i łasuch...jest totalnie rozbrajającym i ROZCZULAJĄCYM kotkiem...jest wręcz do zjedzenia łyżką, słodką gadułą. Pakuje się na kolana i mruczy jak traktor. Dogadują się doskonale, od buziaczków ...po kocie rozmowy, hulanką za piłeczką...gonitwami po całym mieszkaniu, po napady przy kuwecie i walką o nasze względy. Fredzia dużo nauczyła się od Pixelka, ten jest Kot Światowy i od razu wie do czego służą różne przedmioty użytkowe np. poidełko :ryk: Myślę że są już na tyle ze sobą zżyte, że kocie życie byłoby bardzo smutne i samotne gdyby któregoś zabrakło. Nasze koty kotwiczą w domu zawsze tam, gdzie my akurat przebywamy...są bardzo kochane i grzeczne. Kotolotek Mamrotek (Pixel) i Kotolotka Psotka (Fredzia) :1luvu:

Pozdrawiam serdecznie... :-D

Millena

 
Posty: 130
Od: Pon sty 24, 2011 11:15

Post » Nie kwi 29, 2012 11:50 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! W swoim nowym domu. Na zaws

Bardzo się cieszę z tych wspaniałych wieści :D Właśnie takich informacji potrzeba w tym ogromie zwierzęcego nieszczęścia, aby dodawały siły do działania.

Zdjęcia oglądałam, ale chciałam też opisu sytuacji :oops: Cudownie, że Fredzia odzyskała radość życia i zaprzyjaźniła się z Pixelkiem. On jest tak cudny, że nawet ona nie mogła mu się oprzeć :wink: Proszę bardzo mocno wygłaskać oboje ode mnie :D

Pozdrawiam :D
Baksiu ['] 17.01.2010, Ginuś ['] 14.01.2019.
Bardzo za Wami tęsknię i czekam na tę chwilę, kiedy się znów spotkamy po drugiej stronie...

anna09

Avatar użytkownika
 
Posty: 3983
Od: Pon maja 28, 2007 11:37
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie kwi 29, 2012 21:37 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! W swoim nowym domu. Na zaws

I niech tak będzie zawsze :)
Obrazek
Obrazek

Tajemniczy Wujek Z.

 
Posty: 1651
Od: Sob mar 28, 2009 14:14
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post » Pon kwi 30, 2012 7:12 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! W swoim nowym domu. Na zaws

amen
Moje koty
Zdjęcia krakowskich schroniskowców
Jest tylko jeden sukces- być w stanie spędzić życie na swój własny sposób - Christopher Morley
Haters gonna hate

BarbAnn

 
Posty: 14179
Od: Wto sie 01, 2006 8:35
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon kwi 30, 2012 7:28 Re: ~~~ Pimpuś nie jest już sam! W swoim nowym domu. Na zaws

Millena pisze:Fredzia [...] jest pieszczochem[...]
8O
bardzo się cieszę, że wszystko u was w porządku.. cudownie :) dziękuję :1luvu:
Obrazek

edit_f

 
Posty: 5076
Od: Śro gru 10, 2008 12:27

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 96 gości