Tosia i Miecia.Problem Tosi.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 30, 2018 19:10 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

I dobrego wszystkiego w Nowym Roku :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon gru 31, 2018 15:41 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 02, 2019 11:31 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

Dziekuje
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro lut 13, 2019 13:06 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

Dawno nas nie było. Brak czasu. U nas nic nowego. Dalej Marcys rzadzi i podporządkowuje sobie dziewczynki. Chyba tak już zostanie. Miłości nie będzie. Miecia zawsze jest z nami i widać że czuje się przy nas bezpiecznie
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro lut 13, 2019 15:49 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

hutek pisze:Dawno nas nie było. Brak czasu. U nas nic nowego. Dalej Marcys rzadzi i podporządkowuje sobie dziewczynki. Chyba tak już zostanie. Miłości nie będzie. Miecia zawsze jest z nami i widać że czuje się przy nas bezpiecznie


u mnie Daisy usiłowała jakiś czas temu rząadzić, ale Rudzia pokazała jej gdzie jej miejsce.....na końcu stada
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lut 13, 2019 16:08 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

mir.ka pisze:
hutek pisze:Dawno nas nie było. Brak czasu. U nas nic nowego. Dalej Marcys rzadzi i podporządkowuje sobie dziewczynki. Chyba tak już zostanie. Miłości nie będzie. Miecia zawsze jest z nami i widać że czuje się przy nas bezpiecznie


u mnie Daisy usiłowała jakiś czas temu rząadzić, ale Rudzia pokazała jej gdzie jej miejsce.....na końcu stada

U nas raczej tak nie będzie. Jedyne pocieszenie to to że czasami Marcys polize po główce dziewczynki. Ale one wtedy na niego warcza.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Czw lut 14, 2019 12:33 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

hutek pisze:
mir.ka pisze:
hutek pisze:Dawno nas nie było. Brak czasu. U nas nic nowego. Dalej Marcys rzadzi i podporządkowuje sobie dziewczynki. Chyba tak już zostanie. Miłości nie będzie. Miecia zawsze jest z nami i widać że czuje się przy nas bezpiecznie


u mnie Daisy usiłowała jakiś czas temu rząadzić, ale Rudzia pokazała jej gdzie jej miejsce.....na końcu stada

U nas raczej tak nie będzie. Jedyne pocieszenie to to że czasami Marcys polize po główce dziewczynki. Ale one wtedy na niego warcza.


Miedzy nimi jest znaczna różnica wieku i moze dlatego. Przynajmniej takie coś obserwuję u siebie.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 22, 2019 6:59 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

mir.ka pisze:
hutek pisze:
mir.ka pisze:
hutek pisze:Dawno nas nie było. Brak czasu. U nas nic nowego. Dalej Marcys rzadzi i podporządkowuje sobie dziewczynki. Chyba tak już zostanie. Miłości nie będzie. Miecia zawsze jest z nami i widać że czuje się przy nas bezpiecznie


u mnie Daisy usiłowała jakiś czas temu rząadzić, ale Rudzia pokazała jej gdzie jej miejsce.....na końcu stada

U nas raczej tak nie będzie. Jedyne pocieszenie to to że czasami Marcys polize po główce dziewczynki. Ale one wtedy na niego warcza.


Miedzy nimi jest znaczna różnica wieku i moze dlatego. Przynajmniej takie coś obserwuję u siebie.

Najprawdopodobniej tak jest. Ostatnio obserwuje że Marcys już dorosłeje. W końcu za dwa miesiące skończy dwa Lata. Myślę że teraz będzie już tylko lepiej. Miecia ma problem z łapka. A konkretnie z pazurkami wjednej lapce. Od jakiegoś czasu walczymy że stanem zapalnym.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pt mar 22, 2019 21:28 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

A co się stało, że stan zapalny z pazurkami? Kciuki za szybkie wyleczenie :ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro mar 27, 2019 6:52 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

Trudno znaleźć przyczynę. Jeżeli się powtórzy. Zrobię pełna diagnostyke
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Sob kwi 20, 2019 12:22 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob kwi 20, 2019 23:51 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw kwi 25, 2019 9:20 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

jolabuk5 pisze:Obrazek

trochę późno. dziękujemy bardzo. i pozdrawiamy poświątecznie
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pon kwi 29, 2019 14:35 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

Wszystkiego dobrego po świętach :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro maja 08, 2019 5:48 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

Dziekujemy
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, Nul i 82 gości