Tosia i Miecia.Problem Tosi.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 31, 2017 12:40 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

hutek pisze:
mziel52 pisze:Fajnie mieć takiego kociaka. Mój czarnuch wyrósł na gadatliwego nudziarza, który stale wymiaukuje, żeby się z nim bawić, bo samemu mu się nie chce, a kocice to są obiekty do gonienia.

oby jak najszybciej stał się nudziarzem. daje nam trochę popalić. Nie dajemy rady z trójką. Dziewczynki spokojne, ułożone a mały jest bardzo absorbujący. Zastanawiam się czy jednak nie szukać mu domu. Z jednej strony przywiązaliśmy się już do niego, a z drugiej strony ciągłe sprzątanie i na nic innego nie starcza czasu.


jeszcze trochę i wyrosnie z tego, chyba :roll:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt wrz 01, 2017 4:54 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

mir.ka pisze:
hutek pisze:
mziel52 pisze:Fajnie mieć takiego kociaka. Mój czarnuch wyrósł na gadatliwego nudziarza, który stale wymiaukuje, żeby się z nim bawić, bo samemu mu się nie chce, a kocice to są obiekty do gonienia.

oby jak najszybciej stał się nudziarzem. daje nam trochę popalić. Nie dajemy rady z trójką. Dziewczynki spokojne, ułożone a mały jest bardzo absorbujący. Zastanawiam się czy jednak nie szukać mu domu. Z jednej strony przywiązaliśmy się już do niego, a z drugiej strony ciągłe sprzątanie i na nic innego nie starcza czasu.


jeszcze trochę i wyrosnie z tego, chyba :roll:


oby tak było :D
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pt wrz 01, 2017 12:24 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

hutek pisze:
mir.ka pisze:
hutek pisze:
mziel52 pisze:Fajnie mieć takiego kociaka. Mój czarnuch wyrósł na gadatliwego nudziarza, który stale wymiaukuje, żeby się z nim bawić, bo samemu mu się nie chce, a kocice to są obiekty do gonienia.

oby jak najszybciej stał się nudziarzem. daje nam trochę popalić. Nie dajemy rady z trójką. Dziewczynki spokojne, ułożone a mały jest bardzo absorbujący. Zastanawiam się czy jednak nie szukać mu domu. Z jednej strony przywiązaliśmy się już do niego, a z drugiej strony ciągłe sprzątanie i na nic innego nie starcza czasu.


jeszcze trochę i wyrosnie z tego, chyba :roll:


oby tak było :D



choć Daisy ma już prawie rok a nadal rozrabia
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 06, 2017 5:44 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

[/quote]


choć Daisy ma już prawie rok a nadal rozrabia[/quote] wlasnie. Jedyna nadzieja w dziewczynach ze go wychowaja bo widze ze przed nimi czuje respekt. Ale jak dla mnie 3 koty to jednak za duzo w domu. To moje zdanie. Raczej go nie oddam. To kwestia przyzwyczajenia i odpowiedzialnosci. Nie wyobrazam sobie miec w mieszkaniu w bloku wiecej niz trzy koty. Moze nie potrafimy sie zorganizowac. Nie wspominajac o porzadku. Caly czas sprzatamy i praktycznie tego nie widac. Moze jakies rady.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro wrz 06, 2017 8:00 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

hutek pisze:



choć Daisy ma już prawie rok a nadal rozrabia[/quote] wlasnie. Jedyna nadzieja w dziewczynach ze go wychowaja bo widze ze przed nimi czuje respekt. Ale jak dla mnie 3 koty to jednak za duzo w domu. To moje zdanie. Raczej go nie oddam. To kwestia przyzwyczajenia i odpowiedzialnosci. Nie wyobrazam sobie miec w mieszkaniu w bloku wiecej niz trzy koty. Moze nie potrafimy sie zorganizowac. Nie wspominajac o porzadku. Caly czas sprzatamy i praktycznie tego nie widac. Moze jakies rady.[/quote]


u mnie to samo :(
wieczorem zbieram porozrzucane zabawki, a rano zanim wstanę juz część jest wyciagnięta, bo koty idą spać później niż ja i wcześniej wstają :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 06, 2017 10:51 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

Marcyś, daj żyć Pańciostwu! :) :201461
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw wrz 07, 2017 5:42 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

Od dwóch dni troszkę się uspokoił. Ostatnio obserwuję ciekawe zachowania. Kiedy białoczarna Miecia syczy na Marcysia. Tosia - druga czarna rzuca się na Miecię. A sama syczy i bije małego. Człowiek nie dojdzie ładu z tymi kotami.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Czw wrz 07, 2017 7:04 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

hutek pisze:Od dwóch dni troszkę się uspokoił. Ostatnio obserwuję ciekawe zachowania. Kiedy białoczarna Miecia syczy na Marcysia. Tosia - druga czarna rzuca się na Miecię. A sama syczy i bije małego. Człowiek nie dojdzie ładu z tymi kotami.


wychowują małego :lol: :lol: każda na swój sposób
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt wrz 08, 2017 17:27 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

no kocie relacje to prawdziwa hydrozagadka. mlody rozrusza towarzystwo ;) a z tym sprzataniem to cos jest na rzeczy, przy 2 jest ogarnialne, przy 3 szalu mozna dostac, przy 4 dajesz sobie spokoj i sprzatasz hurtem 1x na tydz. :roll:
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Pon wrz 11, 2017 6:01 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

Rakea pisze:no kocie relacje to prawdziwa hydrozagadka. mlody rozrusza towarzystwo ;) a z tym sprzataniem to cos jest na rzeczy, przy 2 jest ogarnialne, przy 3 szalu mozna dostac, przy 4 dajesz sobie spokoj i sprzatasz hurtem 1x na tydz. :roll:

Chyba masz racje. W weekend umarla u mnie na dzialce najstarsza kotka dzialkowa . Miala ponad 10 lat. A Marcys troche sie uspokoil. Chyba bedzie miziastym kocurkiem. Na komende. "Marcys jedziemy" wskakuje do koszyka"
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pt paź 06, 2017 12:48 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

Nikt do nas nie zagląda. A Marcyś rośnie, dorośleje i poważnieje . Szykujemy się na zabieg kastracji gdzieś w listopadzie.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pt paź 06, 2017 12:54 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

Jestem :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt paź 06, 2017 13:00 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

hutek pisze:Obrazek

Marcyś

Ale świetny :D taki jak moja Toska :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt paź 06, 2017 13:01 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

mziel52 pisze:Fajnie mieć takiego kociaka. Mój czarnuch wyrósł na gadatliwego nudziarza, który stale wymiaukuje, żeby się z nim bawić, bo samemu mu się nie chce, a kocice to są obiekty do gonienia.

Moja Toska identycznie! Moze te czarnuchy tak mają ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt paź 06, 2017 13:12 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie.

chyba tak bo mam dwie czarne gaduły
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake i 81 gości