Tosia i Miecia.Problem Tosi.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 19, 2018 7:29 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

KociaMama44 pisze:
hutek pisze:
klaudiafj pisze:Tosia np jest taka malutka :) Mikro kot. W sumie rosła mi na brzuchu, chyba się nie sprawdziłam ;o :ryk:

Wszystkie Toski tak maja :D

Nie Wszystkie. Moja Tosia waży 6 kg.. :mrgreen:

To jak to zrobilas?
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Wto cze 19, 2018 8:39 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

hutek pisze:
KociaMama44 pisze:
hutek pisze:
klaudiafj pisze:Tosia np jest taka malutka :) Mikro kot. W sumie rosła mi na brzuchu, chyba się nie sprawdziłam ;o :ryk:

Wszystkie Toski tak maja :D

Nie Wszystkie. Moja Tosia waży 6 kg.. :mrgreen:

To jak to zrobilas?

Ona jest Maine Coonem ;-)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 19, 2018 9:08 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

KociaMama44 pisze:
hutek pisze:
KociaMama44 pisze:
hutek pisze:
klaudiafj pisze:Tosia np jest taka malutka :) Mikro kot. W sumie rosła mi na brzuchu, chyba się nie sprawdziłam ;o :ryk:

Wszystkie Toski tak maja :D

Nie Wszystkie. Moja Tosia waży 6 kg.. :mrgreen:

To jak to zrobilas?

Ona jest Maine Coonem ;-)

Tak wlasnie kojarzylem :D
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Wto cze 19, 2018 10:09 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

KociaMama44 pisze:
hutek pisze:
KociaMama44 pisze:
hutek pisze:
klaudiafj pisze:Tosia np jest taka malutka :) Mikro kot. W sumie rosła mi na brzuchu, chyba się nie sprawdziłam ;o :ryk:

Wszystkie Toski tak maja :D

Nie Wszystkie. Moja Tosia waży 6 kg.. :mrgreen:

To jak to zrobilas?

Ona jest Maine Coonem ;-)

To Twoja Toska tez jest chuda, bo 6 kg na maine c. to chyba nie jest duzo? :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto cze 19, 2018 10:33 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

Chuda nie, ale jest szczupła - to prawda. Choć kotki zawsze ważą mniej od kocurków. Mój poprzedni maine coon - kocurek Nikita - ważył 13 kg... :strach:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 20, 2018 6:38 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

KociaMama44 pisze:Chuda nie, ale jest szczupła - to prawda. Choć kotki zawsze ważą mniej od kocurków. Mój poprzedni maine coon - kocurek Nikita - ważył 13 kg... :strach:

Piekna ta twoja Tosia
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro cze 20, 2018 10:04 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

hutek pisze:
KociaMama44 pisze:Chuda nie, ale jest szczupła - to prawda. Choć kotki zawsze ważą mniej od kocurków. Mój poprzedni maine coon - kocurek Nikita - ważył 13 kg... :strach:

Piekna ta twoja Tosia

Dziękuję w imieniu Tośki :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon cze 25, 2018 5:57 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

KociaMama44 pisze:
hutek pisze:
KociaMama44 pisze:Chuda nie, ale jest szczupła - to prawda. Choć kotki zawsze ważą mniej od kocurków. Mój poprzedni maine coon - kocurek Nikita - ważył 13 kg... :strach:

Piekna ta twoja Tosia

Dziękuję w imieniu Tośki :)

Nie ma za co
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pon cze 25, 2018 6:07 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

Po ilu tygodniach kotki wyprowadzaja swoje male?. Moja dzialkowa szylkretka odwiedza nas sama. A na 100% powinna miec male. W zeszlym tygodniu prowadzila mnie na dzialke sasiadow ale ze ich nie bylo odprowadzilem ja tylko do furtki. Zadomowil sie u mnie mlody burasek. Wita mnie z podniesionym ogonem ale bardzo sie boi. Pozwala sie mi zblizyc na 30 cm. Mam nadzieje ze w koncu da sie poglaskac. Mam plan ta dwojke przed jesienia wylapac. Mama Giny obiecala pomoc. Marcys powaznieje. Co nie oznacza ze nie ma atakow na kotki. Zauwazylem ze on bardzo chce sie zaprzyjaznic. Obecnie w domu mamy dodatkowa pieski z ktorymi Marcys baaardzo chce sie z akolegowac. Jednak ciezko mu to idzie.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pon cze 25, 2018 10:11 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

Jacku z wyprowadzaniem małych to przeważnie ok 2 miesięcy, choć czasem idą za mamą wcześniej.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon lip 09, 2018 10:13 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

Co tam u Was? Marcys juz całkiem wydoroslał czy nadal rozrabia?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lip 11, 2018 10:43 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

:1luvu:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sie 02, 2018 5:51 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

mir.ka pisze:Co tam u Was? Marcys juz całkiem wydoroslał czy nadal rozrabia?

Trudno powiedzieć raz lepiej raz gorzej. Nie dawno jedna z dziewczynek znikała się poza kuweta. Na szczescie był to jednorazowych incydent.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Wto sie 14, 2018 7:04 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

Marcyś się uspokaja :D . Chyba dorośleje. i zaczyna zachowywać się jak dziewczynki. Chce być głaskany i noszony na rękach. Ale musi być zawsze pierwszy. Chyba będzie z niego fajny kot. Czy ktoś nas jeszcze czyta?
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Wto sie 14, 2018 7:47 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

oczywiście :)

zawsze na ręcę bierz pierwszą Miecie - to pokaże Marcelowi kto tu naprawdę rządzi :)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 106 gości