Jadzia i Ernest - już w DS!!!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 01, 2013 15:49 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

Dziękuję w imieniu Jadwini od której to dostałam śliczną kartkę z życzeniami świątecznymi (oczywiście od P. Joli także ;) )
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw kwi 04, 2013 21:30 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

Zapraszam na bazarek na tety FIV/FeLV dla kotów viewtopic.php?f=20&t=152109
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 24, 2013 13:17 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

co tam u mojego słodziaka Erniunia-jak urlopik-już po czy dopiero przed ?
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Czw lip 25, 2013 17:11 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

Dzień dobry, dzień dobry :!:
Ogólnie zastój na wątkach :?: DT Smarti 9 .. niewiele nowości, a u Jadzi i Erniunia też żadnego ruchu :( Czyżby nastąpiła generalna przeprowadzka do facebooka :?:

A Erniunio ma się dobrze, wręcz bardzo dobrze :D :!: Ostatnio jak odbierałem w animaliach kolejne zamówienie na saszetki, puszeczki, wielopaki i tacki smakołyków Erniunia (tak średnio co 3 tygodnie) - pani weterynarz wydająca dostawę nie wytrzymała i zapytała - to ile ma pan tych kotów, tak często pan odbiera i takie ilości :?: :?: Jak usłyszała, że tylko jednego, za to 8-mio kilowego - to powiedziała tylko.... "aha" :!: Nawiasem mówiąc Erniunio apetyt ma niesamowity, ale wagę trzyma cały czas te 8 kg czasem z lekka przekroczy, ale później wraca do normy :) Qpala potrafi i ze dwa razy dziennie zrobić :oops: W nocy nadal budzi - nie ma na niego siły :roll:

Pieszczoch jest coraz większy :D - i to jest kot zakochany w swoim Panu, Paniusia jest zazdrosna :!: Poza tym to jest przeokropna gaduła - jakież on miauki, pomruki z siebie wydaje :lol: :ryk: :ryk: Obowiązkowo melduje, że .. kuwetę to trzeba po nim sprzątnąć i już :ryk:
A na urlopik - nie wiadomo, Erniunio jednak przeżywa koszmarny stres wyjazdowy, a na nowym miejscu łazi po nocy, miauczy, drapie drzwi itd.itd. Zobaczymy, może we wrześniu się skusimy choć na parę dni nad morze :piwa:

No i tradycyjnie Erniunio w kwiatkach swojej Paniusi i z myszkami od animaliów (przy każdym zamówieniu dostaje - ile on ich już ma 8O :!:)

Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek

Póki co Erniunio pozdrawia swoją pierwszą Paniusię i wszystkich wielbicieli kotów :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

jotce

 
Posty: 86
Od: Pt gru 24, 2010 10:51

Post » Czw lip 25, 2013 20:11 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

mojego fb prowadzi Szalony Kot a cisza na wątku spowodowana jest głównie zniesmaczeniem wobec Miau i Mrau.
No a poza tym jakiś czas temu postanowiłam trochę odpocząć od kotusiów i złapać "zdrowy dystans".
Nie byłam już w stanie dłużej tak poświęcać się kotusiom, po prostu wypaliłam się. A i finansowo musimy trochę odpocząć-w sumie przecież mamy tyle wydatków jeszcze na dom a jeśli się chce kotusiami zajmować porządnie i w dużej ilości, to to niestety niemało kosztuje.
Dlatego postanowiłam "wydać" to co zostało do domków, co jak wiadomo trwa i trwa ( jeszcze zostało czterech przystojniaczków :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: ) a jak już wydam to pomyśle co i kiedy dalej-bo że trzeba kotusiom pomagać dalej-co do tego nie mam żadnych wątpliwości-mam tylko wątpliwości w jaki sposób chcę to robić....
A ponieważ nie potrafię już chyba "nic nie robić" to zajęłam się ogródkiem który przez kotusie wcześniej zaniedbałam-ot i cała historia :D

ale zaglądam co jakiś czas na Miau jeśli coś nowego się dzieje a i po to aby odwiedzić swoje kotusie i stare kąty..

Piękny kotunio z Erniunia i jak zwykle w przecudownych kwiatach-oj powodzi się chłopaczkowi :love:
Wiadomo-Erniunio to kawał kota i swoje zjeść musi-ważne że wagę trzyma :ok:

i ja też widzę że te po przejściach to potrzebują dużo czasu ale są coraz bardziej przywiązane-i z tych niby kiedyś "agresywnych" to wychodzą takie kochające miziaki że aż trudno uwierzyć że kot może tak kochać-to samo mamy z naszym Filemonem-(tym z Palucha co mu u nas oczko pękło jak pobił się z Boniuniem a potem co wrócił z adopcji z powodu alergii pana)-Filek tak kocha swojego pancia że szok-my za to mamy problem aby się ruszyć z domu bo widzimy jak on bardzo tęskni. Inne koty też oczywiście, ale nie aż tak...

Całuski dla mojej ślicznotki ukochanej 8-mio kilowej :ryk: :kotek: :1luvu:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Sob wrz 07, 2013 19:34 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

Witamy wszystkich miłośników kotów, a Erniego w szczególności :1luvu:

Najpierw były długie w domu dyskusje, czy :?: Erniego zostawić na tydzień pod opieką sąsiadów (ale przecie nie przez cały czas by ktoś z nim siedział, i napewno nie nocami) czy :?: narazić go i ... siebie też, na przeogromny Erniunia stres związany z podróżą. Przeważyła druga opcja - bo i Erniuś by tęsknił, a i my martwilibyśmy się, jednak nie ma to jak mieć swojego ulubieńca na oku :!: :!:

No to dziś pojechaliśmy nad morze do Krynicy. Erniunio niestety stresuje się nadal. Już po kilkuset metrach :!: :!: zwymiotował śniadanko, a niedługo potem poszło coś z drugiej strony na twardo. Później dał odpocząć troszkę i .. zsikał się. A już przed samą metą znowu przypomniał o sobie i poszło coś może już mniej na twardo. I tak to bywa z podróżami kota Ernesta :oops:
Mimo tych przygód - sama podróż była jednak o wiele spokojniejsza od poprzednich :)
A na nowym miejscu co Erniunio zrobił :?: :?:
Pozwiedzał, pozwiedzał nowe kąty i wylądował tradycyjnie - a to już zobaczcie poniżej :ryk: :ryk:


ObrazekObrazek

A jaki apetyt go chwycił w nadmorskim klimacie :piwa: - no musiał wszystkie "ubytki" z podróży uzupełnić :!: :ok:

Pozdrawiamy :1luvu: :1luvu: :1luvu:
PS. Powrót bywa na ogół spokojny. Wie, że do domu wraca :!: :)
Obrazek Obrazek

jotce

 
Posty: 86
Od: Pt gru 24, 2010 10:51

Post » Sob wrz 07, 2013 21:36 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

Cudnie chłopak wygląda :ok:
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Sob wrz 07, 2013 23:04 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

Przed podróżą najlepiej lekko przegłodzić, bo zwierzęta też mają chorobę lokomocyjną i pełny żołądek im przeszkadza ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon wrz 09, 2013 12:04 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

oj, ślicznie wygląda Erniunio :1luvu:

i życzymy, wraz z TŻ-tem , miłego odpoczynku Erniuniowi i jego Wspaniałym Dużym :D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Śro gru 25, 2013 10:27 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM 2014 ROKU DLA WSZYSTKICH KOCHAJĄCYCH KOTY - a zwłaszcza SMARTI, MARZENI, RURU, SZALONEGO KOTA i długo, długo możnaby wymieniać - ŻYCZY :

Obrazek Obrazek

ERNIUNIO ze swoimi DUŻYMI
Obrazek Obrazek

jotce

 
Posty: 86
Od: Pt gru 24, 2010 10:51

Post » Czw mar 13, 2014 16:23 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

Erniunio taki śliczny bożonarodzeniowy , a tu już wielkimi krokami Wielkanoc się zbliża :lol:

" Moje" piękne kocisko wyjątkowej urody :love: :love: :love:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Wto lis 17, 2015 12:49 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

Jadwinia odeszła... :( :cry:
Po 5 cudownych latach w domu u ukochanej opiekunki P. Joli, Jadwinię zabrał FIP płucny. Przy okazji szeregu badań wyszło na jaw, że Jadwinia, kiedy toczył się jej koszmar w poprzednim miejscu bytowania (skąd była interwencyjnie zabrana), była także postrzelona (w jamie brzusznej był śrut). Choć jest nam ogromnie smutno z powodu jej odejścia, to jednak cieszę się, że choć te 5 lat życia były dla Jadwini dobre. Była kochana i była szczęśliwa, to było widać po niej. Kochała P. Jolę ponad wszystko.

Do zobaczenia Jadwiniu [']
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 17, 2015 13:06 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

Strasznie smutno :(
Co się stało?

Jadziu [']
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 17, 2015 15:00 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

hanelka pisze:Strasznie smutno :(
Co się stało?

Jadziu [']

FIP płucny. Stawiali też na nowotwór (bo tak to wyglądało na prześwietleniach) ale po zdjeciu płynu do badania już wszystko było jasne.
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 17, 2015 15:04 Re: Jadzia i Ernest - już w DS!!!

Okropne :(
Przeklęta franca...
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Wojtek i 110 gości