Moja trzódka... znikam na dłużej :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 26, 2004 20:40

Namierzyłam Dzikiego.. :D Wylegiwał się na murku przy tym nie wykończonym domu...u sąsiada... Towarzyszył mu... ale w pewnej odległości Cezary :D

katanga

 
Posty: 1122
Od: Czw sty 01, 2004 21:50
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Post » Śro maja 26, 2004 20:52

No prosze! Moze sie dobrze zastanowi, dowie sie od Cezara, jak to wlasciwie jest byc domowym kotem i kto wie... :twisted:
Malgorzata,
Wieslaw, Matylda, Bazyli za TM, Rozalia, Kazio,Iwan i mala Klara
Obrazek

Malgorzata

 
Posty: 3775
Od: Sob lip 12, 2003 20:09
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Czw maja 27, 2004 15:08

Oooo, nie :evil:
Rodzina by mnie z domu wyeksmitowała :D

katanga

 
Posty: 1122
Od: Czw sty 01, 2004 21:50
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Post » Pon maja 31, 2004 22:13

Dzisiaj nakryłam tłustego kota sąsiadów wyżerającego jedzonko Dzikiego :evil: Podejrzewam,że nie był to odosobniony przypadek :evil:
Kocurzysko jest strasznie żąrte... jeść mu nie dają czy co?

A Dzikiego też widziałam... poszłam pozrywać zielsko dla żółwia i nagle zauważyłam Dzikiego pędęm uciekającego do sąsiada. Spał sobie na sianku na kompostowniku a tu nagle zjawiłam się ja...co za szok 8O

Powiedzcie mi , gdzie ja mam stawiać to żarcie,żeby nie tuczyć kota sąsiadów, tylko podkarmiać Dzikiego? Specjalnie kupuję takie żarcie, co moje koty nie jedzą,żeby nie wyżerały. Ale kotu sąsiadów to wszystko jedno co, ważne,żeby było dużo :evil:
No i co robić?

katanga

 
Posty: 1122
Od: Czw sty 01, 2004 21:50
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Post » Śro cze 02, 2004 11:51

Kurcze, nie mam pomysłu :(
Ale cieszę się że Dziki sie pokazuje :lol:
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Śro cze 02, 2004 12:25

Dzisiaj moje kiciusie zaprosiły sobie gości w postaci jednego rudego i jednego białego kocura. Skorzystały z otwartego balkonu :D
Całą noc szalały z myszkami i wyżarły wszystko z miseczek... idąc spać postawiłam im pełniutkie miseczki żarcia a rano były wylizane do czysta:D
Chyba goście się częstowali :)

katanga

 
Posty: 1122
Od: Czw sty 01, 2004 21:50
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Post » Śro cze 02, 2004 12:26

Ale masz mordek do karmienia :D
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Śro cze 02, 2004 12:27

Dobry lokal prowadzisz :!: :twisted: Pewnie byla swietna imprezka :lol:
Malgorzata,
Wieslaw, Matylda, Bazyli za TM, Rozalia, Kazio,Iwan i mala Klara
Obrazek

Malgorzata

 
Posty: 3775
Od: Sob lip 12, 2003 20:09
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Śro cze 02, 2004 12:27

Twoje koty prowadza dom otwarty :lol:

moni_citroni

 
Posty: 6548
Od: Czw sty 23, 2003 19:17
Lokalizacja: Europa ;)

Post » Śro cze 02, 2004 13:12

:lol: śmiszne te koty są :lol:

Ofelia

 
Posty: 19430
Od: Wto lut 05, 2002 17:16
Lokalizacja: W-wa

Post » Czw cze 17, 2004 22:28

Byłam wczoraj z Sabisią u lekarza, bo jakoś tak dziwnie się zachowywała: tylne łapy jej paralizowało, na sciany właziła, polegiwała całymi dniami, nie mogła schodzić po schodach a wczoraj pojawiła jej się poptęzna egzema na grzbiecie.
Pan doktor, dobroci człowiek, pokiwał głowa, zastrzyk dał, pogłaskał starowinkę, poszeptał do uszka... Sabisia była bardzo zadowolona. :D Przy okazji stwierdził,że sunieczka kompletnie straciła wzrok i o ile jeszcze niedawno coś tam widziała, to teraz absolutnie nic. Słuch tez już ma w stanie zaniku, tylko wech jeszcze jej pozostał.
Sabinka wygląda tragicznie: sierść skołtuniona, chuda niemożliwie... przypomina wyżętą ścierkę.... ale nie mam sumienia jej uśpić... no nie mogę i już.
Koty maja się dobrze, biegają po drzewach, ponieważ ostatnio jest ciepło, więc same sobie wchodza i wychodzą. Nabieram jednak podejrzeń,że one sobie sprowadzają do domu jakichś kumpli...coś podejrzanie szybko niknie ostatnio żarcie z miseczek... a wczoraj widziałam na balkonie podejrzanego czarnego osobnika... że nie wspomnę o białym i rudym , bo te bywają częstymi gośćmi.

Dziki znikł z pola mojego widzenia :( Nie wiem, co się z nim dzieje :(

katanga

 
Posty: 1122
Od: Czw sty 01, 2004 21:50
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Post » Czw cze 24, 2004 7:08

Nie było mnie dwa dni w domu. Przyjechałąm wczoraj i koty dostały... ne wiem czego... . Niektóre koty... znaczy się. :D Filusia chodziła przy mnie i ocierała mi się o nogi , Horacy miauknął raz na mój widok i odwrócił się ogonem, Cezar łaskawie dał się pogłaskać , po czym poszedł do ogródka a najbardziej stęskniony był Bazylek :love: Mója kuleczka kochana :love: Łaził za mną wszędzie ( zazwyczaj siedzi u góry i niechętnie przychodzi na poufałości), domagał się głaskania, wyprowadził mnie na ogródek i chodził mi przy nodze , jak piesek. Na początku nie wiedziałam o co chodzi, wyszłam z nim... poszłam sobie popatrzeć na zielsko, które rośnie mi w ogrodzie, poskubać sobie czarnych porzeczek, ale nagle słyszę jakieś "mraaau" pelne pretensji 8O Ruszyłam trochę do przodu, kiciuś za mną, stanęłam- kiciuś też stanął.
Na szczęście szybko się połapałam , o co chodzi i kociamberek nie musiał się stresować długim tłumaczeniem :D

katanga

 
Posty: 1122
Od: Czw sty 01, 2004 21:50
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Post » Sob cze 26, 2004 13:27

Jak w tytule, Cezar zniknął 2 dni temu :cry:
Dziki pojawił się wczoraj...przychodzi do jedzonka.

Mam nadzieję,że Cezar wróci :cry:

katanga

 
Posty: 1122
Od: Czw sty 01, 2004 21:50
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Post » Sob cze 26, 2004 14:51

Siedzę sobie przy oknie i obserwuję, jak na ogródku sąsiada, na kamieniu siedzi Dziki i przeprowadza popołudniową toaletę.

A Cezarka nie ma :cry:

katanga

 
Posty: 1122
Od: Czw sty 01, 2004 21:50
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Post » Sob cze 26, 2004 14:54

:(
na pewno wroci :ok:
zdazaly mu sie wczesniej takei eskapady?
Obrazek Obrazek

migaja

 
Posty: 12414
Od: Pon maja 06, 2002 15:54
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MB&Ofelia i 118 gości