Pestka, Ogryzek, Pigo, Olek & Orka. Bury trójłapek.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 22, 2010 19:15 Re: Pestka z Ogryzkiem + Orka, a Mimi w DS!!! :D

Ależ Wam pięknie adopcja Mimi wyszła :-) Oczywiście specjalne brawa dla Niteczki :-D
Idealny tymczas - zgarnęli kota, ogarnęli, wyadoptowali ;-)

Czekamy na zdjęcia Orki-drapieżnika :mrgreen:

KsieznaJoanna

 
Posty: 695
Od: Pon lut 18, 2008 22:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 24, 2010 1:31 Re: Pestka z Ogryzkiem + Orka, a Mimi w DS!!! :D

Wraz z moimi ogoniastymi dziećmi życzymy Wam wszystkim cieplutkich, roziskrzonych płomykami świec, pachnących piernikami i makowcem, spokojnych, zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt, błogiej laby wypełnionej kocim mrrruczeniem... no i zdrowych, radosnych, NIESPOKOJNYCH (bo zdrowych :mrgreen: a przecież to jest absolutnie najważniejsze, prawda :wink: ?), z dziką satysfakcją roznoszących w perzynę dopiero co posprzątane mieszkania kotuff :mrgreen: :kotek:
Kasia & Stado Prawdziwych Drani

Obrazek
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14515
Od: Sob mar 25, 2006 15:11

Post » Pt gru 24, 2010 16:29 Re: Pestka z Ogryzkiem,Pigo+Presto&Orka na wysunietej placówce;)

Dziękujemy bardzo za życzenia :1luvu:

Dla wszystkich poczytujących:

Niech się spełnią świąteczne życzenia,
te łatwe i te trudne do spełnienia...
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione głośno lub wcale,
wyszeptane w biegu, zapisane w śniegu.
Niech się spełnią krok po kroku!
Tego Wam życzymy w te Święta i w Nowym Roku!

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Sob gru 25, 2010 19:58 Re: Pestka z Ogryzkiem,Pigo+Presto&Orka na wysunietej placówce;)

Obrazek


W tym dniu radosnym,oczekiwanym,gdzie gasna spory,goja sie rany,zycze wam zdrowia,milosci,niech maly Jezus w serduszkach zagosci,szczerosci duszy,zapachu ciasta,przyjazni,ktora jak milosc wzrasta.Kochanej twarzy co rano budzi i wokol pelno zyczliwych ludzi.

Zyczymy wam kochani zdrowych, pogodnych i spokojnych Swiat :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek

sarra

 
Posty: 1896
Od: Czw paź 09, 2008 1:40
Lokalizacja: UK

Post » Pon gru 27, 2010 23:16 Re: Pestka z Ogryzkiem,Pigo+Presto&Orka na wysunietej placówce;)

No i po Świętach.... :(

Kocia sytuacja zmieniła się nieco. ;)
Udało mi się przekonać mamę, żeby przygarnęła Orkę na trochę. Kotka jest cichutka, spokojniutka, cały czas najchętniej tylko spałaby na wersalce przytulona do człowieka. :1luvu:
Za to trafili do nas Pigo i Presto, dwa małe pół-dzikuski, których mamuśkę z pomocą Fiony i Gema udało się w lato wysterylizować. Mamuśka niestety nie dała się w ogóle oswoić i wróciła na działkę.... :(
O dziwo, Pestka nawet nie zawarczała ani nie zasyczała na kociaki. 8O Za to Ogryzek mnie zaskoczył - nasyczał na chłopaków. :conf: Taki grzeczny, kochany Ogryzek i nasyczał na kociaki. :crying: Czyżby był zazdrosny, że się nowe koty (a nie kotki) pojawiły w domu?
Maluchy noc i czwartek dzień spędziły wtulone w siebie w kuwecie, dopiero następnego dnia, w piątek, nieco się rozruszały i biegały po klatce. W niedzielę, jak wymieniałam im wodę nieopatrznie zostawiłam otwarte drzwi od klatki. :oops: No i teraz po mieszkaniu biegają cztery ogonki....
Chłopaki boją się, gdy się do nich zbliżamy, ale na szczęście z rezydentami nie ma wojny. No, pod warunkiem, że żadne nie zagląda do miski Pestki, gdy Księżniczka je. :roll: Już chyba oba "oberwały" za próbę wsadzenia pycholka do Jej miski. :wink: Ogryzek, jak to On, pozwala sobie wyjadać karmę.
Dużą atencją cieszy się za to kawałek sznurka, za którym biegały oba. :mrgreen: Mamy zdjęcia I nagrane dwa filmiki, jeżeli tylko TŻ je nieco obrobi i wrzuci na jakiś portal to wkleję linki.

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pt gru 31, 2010 23:59 Re: Pestka z Ogryzkiem,Pigo+Presto&Orka na wysunietej placówce;)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :!: :!: :!: :!: :!:

Oby był lepszy, niż ten odchodzący :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

:piwa: :balony: :piwa: :balony: :piwa:

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto sty 04, 2011 15:52 Re: Pestka z Ogryzkiem,Pigo+Presto&Orka na wysunietej placówce;)

Wszystkiego dobrego dla Ciebie, TŻta i Waszych Ogonków :1luvu:

Pigo i Presto to piekne kociaki - oglądałam je na kieleckim wątku... i oczywiście trzymam kciuki za szybką adopcję :ok:

KsieznaJoanna

 
Posty: 695
Od: Pon lut 18, 2008 22:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 06, 2011 23:24 Re: Pestka z Ogryzkiem,Pigo+Presto&Orka na wysunietej placówce;)

Dwoi mi się w oczach...
Obrazek

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pon sty 10, 2011 17:05 Re: Pestka z Ogryzkiem,Pigo+Presto&Orka na wysunietej placówce;)

Alyaa pisze:Dwoi mi się w oczach...
Obrazek



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jacy poważni :mrgreen:

KsieznaJoanna

 
Posty: 695
Od: Pon lut 18, 2008 22:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 22, 2011 15:44 Re: Pestka z Ogryzkiem,Pigo+Presto&Orka na wysunietej placówce;)

Witamy się popołudniowo:)
Przeczytałam cały wątek i muszę powiedzieć, że wesoło macie z TŻ. Podobnie jak my...Też mamy głośne koty. Ronin jest gadułą na całego, a Figa jak tylko człowiek z pokoju bez kota wyjdzie, lub jak zasiądzie na lodówce (Figa, nie człowiek) to drze się jakby ją ze skóry obdzierano. W dodatku mimo tego, że to takie małe, to tupie jak stado dzikich koni, albo nawet słoni.
Orzeszki, kasztany czy piłeczki z dzwonkami - odpadają. My sami jesteśmy dla nich najlepszymi zabawkami...Nie ma to jak poskakać po człowieku, kazać mu chodzić zgiętemu w pół, wylegując się na plecach lub udając garbia :evil:

Alyaa te nasze kieleckie koty są jakieś nadpobudliwe czy co?

Swoją drogą, zapraszamy do nas i oświadczamy, że u Was będziemy gościć częściej:)
Głaski dla kociaków i pozdrowienia dla Dużych:)

ja_ana

 
Posty: 737
Od: Śro maja 26, 2010 22:40

Post » Nie sty 23, 2011 0:07 Re: Pestka z Ogryzkiem,Pigo+Presto&Orka na wysunietej placówce;)

Zapraszamy :)

Dużo do czytania nie było :mrgreen:

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Nie sty 23, 2011 10:02 Re: Pestka z Ogryzkiem,Pigo+Presto&Orka na wysunietej placówce;)

Alyaa pisze:Zapraszamy :)

Dużo do czytania nie było :mrgreen:



Ale za to jakie ciekawe:)
Czekamy na nowe wieści:)

ja_ana

 
Posty: 737
Od: Śro maja 26, 2010 22:40


Post » Śro mar 02, 2011 19:37 Re: Pestka z Ogryzkiem,Pigo+Presto&Orka na wysunietej placówce;)

Znalazłam wątek Ogryzka i Pestuni :) Mogę przychodzić czasami?
Inka

MaryLux

 
Posty: 159718
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 02, 2011 19:46 Re: Pestka z Ogryzkiem,Pigo+Presto&Orka na wysunietej placówce;)

Oczywiście, że tak! Zapraszamy!
Jesteśmy wdzięczni za odwiedziny :D

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 293 gości