Pestka, Ogryzek, Pigo, Olek & Orka. Bury trójłapek.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 16, 2010 19:16 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Szelma w nowym domku!

Szelma w nowym domku:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Mała ma dwa razy więcej miejsca do biegania i szaleństw :ryk:

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Czw wrz 16, 2010 20:03 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Szelma w nowym domku!

Łooo to już widzę dobrze się czuje w nowym domku :-) czekamy jeszcze na zdjęcie z brzucholem do góry :-D

Szelma ma piękną buźkę :1luvu:

Alyaa pisze:
Obrazek

KsieznaJoanna

 
Posty: 695
Od: Pon lut 18, 2008 22:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 21, 2010 8:19 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Ogryzek na spacerze ;)

Wzięliśmy Ogryzka w niedzielę na spacer... Pierwszy raz jak jest u nas. Biedny tak drżał, że po 10 minutach stwierdziliśmy, że wracamy.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Peryskop w górę :!:
Obrazek

Przyczajony tygrys, ukryty smok ;)
Obrazek

Przestań robić zdjęcia, bo oberwiesz łąpą :!:
Obrazek

Jak wysoko 8O
Obrazek


Fakt, chłodno było, ale nie aż tak, żeby się kot tak strasznie trząsł :( Chyba jednak damy sobie spokój ze spacerowaniem Ogryzka. Bardzo się ucieszył, gdy wrócił do mieszkania ;)
Za to próba zabrania Pestki po spacerze do domu była nie lada wyczynem. Ma od wczoraj ksywkę "Warkun" :mrgreen: Jak tylko Ją podnosiłam (np. żeby przestawić w odpowiedniejsze miejsce niż piaskownica) tak warczała, że myślałam, że mnie zje na miejscu ;) A jak już udało się Ją zaciągnąć do klatki, to zaparła się wszystkimi łapami z wyrazem pyszczka "Nigdzie nie wracam, ja CHCĘ NA DWÓR!" Kochana Kicia :twisted:

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto wrz 21, 2010 8:21 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Ogryzek na spacerze ;)

Widzę tylko jedną fotkę, a w domu nie zobaczę żadnej :(
Ale i na tej jednej jest piękny, koczurrr, koczurrr :1luvu:
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14515
Od: Sob mar 25, 2006 15:11


Post » Wto wrz 21, 2010 8:40 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Ogryzek na spacerze ;)

"Dostęp do strony niemożliwy" :twisted:
Co Urząd, to Urząd :twisted:

Ale dzisiaj przychodzi do nas komputerowy cudotwórca, może uda się to domowe pudło zreanimować :roll:
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14515
Od: Sob mar 25, 2006 15:11

Post » Wto wrz 21, 2010 9:18 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Ogryzek na spacerze ;)

Piiiiiękny Ogryzek :1luvu: wyraźnie spięty ;-) znam tę minę doskonale ;-) nasz Majuś niby taki dzielny, do sąsiadów się kilkakrotnie wpakował bez pytania, a na zewnątrz się na chwilę znajdzie to mina mu rzednie od razu ;-) o Siwuni nie wspomnę ;-)

Za to z Pestki jaki potwór wyszedł :wink: żeby warczeć nietykalsko i nie chcieć do domu wracać 8O

Głaski wielkie dla Twoich Kitków :1luvu:

KsieznaJoanna

 
Posty: 695
Od: Pon lut 18, 2008 22:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 21, 2010 9:20 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Ogryzek na spacerze ;)

Pięknota :1luvu: A w czerwonych szeleczkach wyjątkowo mu do ...pysia?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Niteczka 1

 
Posty: 1615
Od: Nie lut 01, 2009 19:36
Lokalizacja: Swiętokrzyskie

Post » Wto wrz 21, 2010 20:35 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Ogryzek na spacerze ;)

Obejrzałam :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Kolejny Ropuszkowaty koczurr na miau :wink:
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14515
Od: Sob mar 25, 2006 15:11

Post » Pt wrz 24, 2010 14:53 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Ogryzek na spacerze ;)

Rozłożyło nas.... W domu, odpukać, tylko koty zdrowe... Jesteśmy z TŻ oboje wyjątkowo "pociągający" i do tego mamy niezwykle "seksowną" chrypkę... :twisted:
NIENAWIDZĘ BYĆ PRZEZIĘBIONA !!! :cry:
Mam nadzieję, że przejdzie mi przez weekend...

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Sob wrz 25, 2010 22:59 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Nowe zdjęcia Szelmy;)

Nie przeszkadzać, jak wyglądam przez okno!
Obrazek

Uwielbiam bawić się drapakiem...
Obrazek

...myszką też!
Obrazek

Wcisnę się wszędzie!
Obrazek

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pon wrz 27, 2010 9:24 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Nowe zdjęcia Szelmy;)

Mam nadzieję, że już się wykurowaliście :-) Ja w poprzedni weekend też miałam już stany pod-przeziębieniowe...kilka dni pobierałam na noc aspirynę i rutinoscorbin. Jakoś się wywinęłam od ostatecznego rozłożenia ;-)

Wcisnę się wszędzie!
Obrazek[/quote]

Widzę Szelma jest z tych dociskających książki na półkach ;-) póki jeszcze mieliśmy meblo-ściankę to prawie na każdej półce było kocie legowisko ;-) teraz mamy fachowo płytki regał i już niewygodnie się dupkę wciska ;-)

KsieznaJoanna

 
Posty: 695
Od: Pon lut 18, 2008 22:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 27, 2010 15:04 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Nowe zdjęcia Szelmy;)

Czuję się lepiej, nawet do pracy przyszłam :wink: Ale z chęcią zostałabym w domu, tym bardziej, że dzisiaj tak szaro i ponuro :roll: TŻ nadal na antybiotykach...

KsieznaJoanna pisze:Widzę Szelma jest z tych dociskających książki na półkach ;-) póki jeszcze mieliśmy meblo-ściankę to prawie na każdej półce było kocie legowisko ;-) teraz mamy fachowo płytki regał i już niewygodnie się dupkę wciska ;-)
Tyłeczek już się w regały nie mieści, tak? :ryk:
My czasem z TŻ wspominamy "etapy rozwoju Pestki":
1) spod komody wystaje tylko połowa ogonka, reszta pod meblem;
2) czemu nie mogę zmieścić się pod komodę? oooo.... mam biodra.... ;
3) pod komoda tylko przednie łapki, reszta na zewnątrz;
A przy okazji malowania TŻ zlikwidował nóżki i pod komodą mieści się już tylko kurz (za to w ilościach astronomicznych) ;)


Czy ktoś z Was ma "nocne problemy" z kotami?
Pestka koszmarnie beczy mi po nocach.... Właściwie czasem też w ciągu dnia... Coś Jej się nagle uwidzi, idzie pod drzwi wejściowe i "miauuuuuuuuuuuu", "miauuuuuuuuuuuu", "miauuuuuuuuuuuu", do tego często słychać jak skacze na klamkę :roll:
Ogólnie staramy się nie reagować (ale też nie wiemy czy dobrze robimy), chyba że zmieni się intonacja - boje się wtedy, że coś Jej jest :roll: Najczęściej pobeczy, pobeczy, po czym przychodzi, wskakuje na biurko i domaga się głaskania od tego, kto siedzi przy kompie :?
I niestety nie zachowuj się tak tylko "ostatnio", a właściwie cały czas jak z nami jest :roll: A teraz jest okres wybitnie nasilonego wycia :twisted:

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pon wrz 27, 2010 19:10 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Ogryzek na spacerze ;)

A ja tu wchodzę ciągle z nadzieją, że będą nowe fotki Waszego syna :1luvu:
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14515
Od: Sob mar 25, 2006 15:11

Post » Pon wrz 27, 2010 20:16 Re: Jak Pestka z Ogryzkiem...Ogryzek na spacerze ;)

Będą, będą, ale napięcie trzeba stopniować ;)

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, luty-1 i 294 gości