NASZA BANDA-nowe fotki str 35 :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 05, 2004 12:23

Nelly dzieki, wpadłam na chwilkę wiec potem poszukam wątku o Kropce, dzieki że troche podpowiedziałaś co gdzie szukac, tyle sie tu dzieje tyle tych biednych kotków :cry: Super Nelly ze maszKropeczke, a moze zostanie u ciebie, co? :wink:

betix

 
Posty: 2007
Od: Pon sie 11, 2003 22:37
Lokalizacja: Radzionków k.Bytomia

Post » Pt sie 06, 2004 20:24

Tak wiem Kropeczka ma dom :D
Dziś próbujemy "żwirku" Pigwa, cena atrakcyjna, podoba sie kotom :lol:
i nam. Jak ktoś nie wie to podpowiem że to takie dość spore granulki, brykieciki moze drewniane. Jak narazie bardzo wydajnej mimo dużej eksploatacji przez koty. Moze uda mie sie odszukac wątek o zwirkach to sobie poczytam o Pigwie

Chcialam jeszcze opowiedzieć jak mnie dzisiaj moje zwierzaki pocieszały jak sie pobeczałam po decyzji o rezygnacji z adopcji Gracji
Najpierw przyszła moja niezastąpiona psinka Sonia objęła mnie łapkami i wylizała po pysku (moim pysku), potem przybiegła mała (już nie taka mała) Poochi powiedziała mrau szczeliła baranka i poleciała, mam nadzieje ze przybiegła mnie pocieszyć a nie prosić o jedzenie. W tym samym momencie co Poochi z szafy zeskoczyła na tapczan Aisha miaucząc miaaa, przybiegła i zaczęla sie łasić i wołać aaa?!
Pewnie Simon też by przyszedł i powiedział mrauu? mrrau? mraaauu? ale spał w drugim pokoju na stole i nie słyszał bo starałam sie płakać po cichu
Taka kochana ta moja banda :wink:

betix

 
Posty: 2007
Od: Pon sie 11, 2003 22:37
Lokalizacja: Radzionków k.Bytomia

Post » Pt sie 06, 2004 20:59

Nikt nie czyta a ja chce wiecej pisać :twisted:
Keiko kocha buty swojego pańcia! :lol: Lubi na nie robic sioosiu, bawić sie nimi, drapać i przytulać. Własnie je objęła pulchnymi łapciami i śpi przytulona
:lol: Trzeba przyznać ze wytrzymałe te buty 8) Dobrze ze Keiko zanim zacznie robić na nie sioosiu to drapie wiec wtedy szybko biegnę ja lub ktoś z innych ludziów i zanosi ją do kuwetki, w której ląduje ładnie siooo mniejsze bądź wielksze. :)

betix

 
Posty: 2007
Od: Pon sie 11, 2003 22:37
Lokalizacja: Radzionków k.Bytomia

Post » Pt sie 06, 2004 21:05

Ja CZYTAM!!! :D i miałam napisać coć właśnie, ale coś mi przerwało a ty juz drugi post zdązyłaś umieścić :)

Zrezygnowałaś z Gracji zrozumiałam, z bólem. Jest gdzieś na ten temat?
Ostatnio tyle nowych tematów jest na forum i taki ruch, że ja nie nadążam. Szczególnie, że akurat mam mniej czasu na to.
Ładnie Ciebie pocieszały twoje futerka, ładnie.
A buty to też ulubiony przysmak Maurycego. Ale on je dziurkuje :twisted: więc tylko dwa razy mu się udało.
Keiko nadal biedna :( a Ty z nią. Kochana koteczka.

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt sie 06, 2004 21:15

Nelly słonko :lol:
O Gracji napisałam tutaj http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=715917#715917 :cry: Nie wiedziałam czy zrobić oddzielny wątek, czy nie ale myślę ze wszyscy zainteresowani sie doczytają.

betix

 
Posty: 2007
Od: Pon sie 11, 2003 22:37
Lokalizacja: Radzionków k.Bytomia

Post » Pt sie 06, 2004 21:16

Ja też czytam :-)
Obrazek

Bonkreta

 
Posty: 6528
Od: Wto mar 16, 2004 22:22
Lokalizacja: Siemonia (ok. Katowic)

Post » Pt sie 06, 2004 21:26

Bonkreta pisze:Ja też czytam :-)
:D Już wiem ze czytacie, a przynajmniej otwieracie, licznik wyświetleń sie zwieksza. Miło mi :lol:

betix

 
Posty: 2007
Od: Pon sie 11, 2003 22:37
Lokalizacja: Radzionków k.Bytomia

Post » Pt sie 06, 2004 21:57

No widzisz, a ja bym pewnie nie znalazła tej informacji, dziekuję.
No tak, niestety, rozum musi wziąść niekiedy chociaż górę :) i jakoś te siły na zamiary trzeba.
Ja wiem, że ty być przytuliła i 30 kotów gdybyś mogła.
Pozdrawiam

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt sie 06, 2004 22:13

Nelly pisze:Ja wiem, że ty być przytuliła i 30 kotów gdybyś mogła.
Pozdrawiam
8) :D :oops:

betix

 
Posty: 2007
Od: Pon sie 11, 2003 22:37
Lokalizacja: Radzionków k.Bytomia

Post » Pt sie 06, 2004 23:00

Ja też czytam na bieżąco.
Keiko to moja ulubienica, no i Poochi (uwielbiam takie ciapkowate cosie), no i Aisha (taka podobna do mojej Salmy).

A co do butów, to mamy teraz na przechowaniu siostrzeńca mojego (17 lat) i Salma zapałała przeogromną miłością do sznurówek w jego butach, uwielbia się nimi bawić, wczoraj wlazła dwiema łapami do jednego buta i biadoliła, że sznurówki schowały się do środka a ona sirotka nie umie ich wyciągnąć :roll: .
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Pt sie 06, 2004 23:04

Wyobrażam to sobie :lol: kotki w takich sytuacjach bardzo rozpaczają
:lol:
Acha Pigwa bardzo sie sprawdziła jak narazie, po całym dniu użytkowania pachnie drzewem i nie śmieci sie z niej, nie nosi na łapkach wogóle w przeciwieństwie do innych drewnianych żwirków
Chyba pójdę spać bo Simon dostał głoopawki moze jak sie położę to legnie sie kolo mnie :lol: 8)

betix

 
Posty: 2007
Od: Pon sie 11, 2003 22:37
Lokalizacja: Radzionków k.Bytomia

Post » Pt sie 06, 2004 23:08

Nio usnął na stole 8) za to ktoś przetestował pigwe idę posprzątać i dobranoc, tylko jeszcze wpadnę na wątek Rysi zapytać jak sie czuje Gracja.

betix

 
Posty: 2007
Od: Pon sie 11, 2003 22:37
Lokalizacja: Radzionków k.Bytomia

Post » Pt sie 06, 2004 23:15

betix, a czy do Pigwy trzeba mieć taką specjalną kuwetę z podwójnym dnem (tzn. z tym sitkiem takim), tak pytam jakby mnie kiedyś jakieś szaleństwo naszło i chciałabym wypróbować. Choć na razie z benka compact jestem całkiem zadowolona, to był chyba strzał w dychę
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Pt sie 06, 2004 23:23

Ja mam normalna kuwetę, te brykiety sie rozsypuja od siooskow ale migiem schną i nie smierdzą, a Keiko ma brzydki zapach moczu :roll:
Qpki idzie wybrac łopatka tylko z tymi co sie poprzyklejały do qpki :lol:
tez korzystałam często z Benka ale pigwa mnie jak narazie zachwyciła
Kupiłam bo była tania jak na ten gatunek a inne zwirki cosik podrożały znacznie. Zapłaciłam 11 zł za 7l+20 %
Teraz idę spać, naprawdę 8)

betix

 
Posty: 2007
Od: Pon sie 11, 2003 22:37
Lokalizacja: Radzionków k.Bytomia

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 251 gości