Rolly & Miszka :)Newsy już NIE łazienkowe :o/ łotry dwa

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 11, 2004 14:32

a z tego zrobić skróta ciach ciach z wpisami li i only Myszki.xww :D

a tak na marginesie, Myszko, każdorazowo jestem pod wrażeniem barwnych opisów w Twoim wykonaniu - i strasznie żałuję że nie poszłam na imprezę krakowską ale na pysk padłam jak tylko dopełzłam do hotelu - cienki zawodnik jestem :cry: ... bo mogłabym Cię spotkać na żywca i o burasach poplotkować :D echhhhh
czterej pancerni.... i piesy dwa :)
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Gacusiowa

 
Posty: 5427
Od: Wto gru 09, 2003 12:22
Lokalizacja: Świebodzin, home sweet home <3

Post » Śro sie 11, 2004 14:36

Gacusiowa Mama pisze:a z tego zrobić skróta ciach ciach z wpisami li i only Myszki.xww :D


Ja przyrzeklam Myszce kiedys zrobic opowiadania w odcinkach, i ciagle o tym pamietam :D Na razie chcialam najpierw cenniki KasiD wrzucic w html, zeby nam sie latwiej zylo, a potem pojdzie pod noz Rolllek i Myszka 8) :lol:

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Śro sie 11, 2004 14:39

:ikonka bijąca pokłony:
cuuuuudnie :D
czterej pancerni.... i piesy dwa :)
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Gacusiowa

 
Posty: 5427
Od: Wto gru 09, 2003 12:22
Lokalizacja: Świebodzin, home sweet home <3

Post » Śro sie 11, 2004 14:45

Myszko, a jaki jest stosunek wielkości Miszki do tego ręcznika :?: bo ja na Dewi "zużyłam" trzy takie kąpielowe i jakoś jedno ucho udało sie "wyczyścić". Chyba te moje ręcziki były jakieś "lelawe" bo ślady pazurów miałam na udach, rękach i... kostce (tej od dolnej części nogi) :D

DOORKA

 
Posty: 402
Od: Wto kwi 27, 2004 10:30
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sie 11, 2004 14:53

eej no nie przesadzajcie!
Gaczysław fakt że się opiera, ale tylko przez pierwsze 2-3 minuty - po prostu trzeba przeczekać... a potem to już się czuje 'zdominowany' i nie walczy. a w ogóle to dla mnie najlepszy sposób na robienie kotu jakiejkolwiek 'krzywdy' (zakrapianie oczek, czyszczenie uszu, pazurów cięcie, zapodawanie tabletki itepe...) to usiąście na kanapie po turecku i ułożenie sobie kota w powstałym 'dołku' w nogach (wiecie o co chodzi, nie?) i przytrzymywanie strategicznych elementów (ucho, łapa, sierść na karku - to do kropienia oczu) - i tyle.... dodam że mogę to robić z gołymi nogami, a nie w azbestowym wdzianku ;)
Mały też nie drapie, z tym że on ma inną taktykę - wyrywa się 'na śrubę', tak więc jego przytrzymywać trzeba troszkę mocniej i to wszystko... ja myślę że demonizujecie czyszczenie uszu i podobne czynności 8)
czterej pancerni.... i piesy dwa :)
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Gacusiowa

 
Posty: 5427
Od: Wto gru 09, 2003 12:22
Lokalizacja: Świebodzin, home sweet home <3

Post » Śro sie 11, 2004 14:59

Gacusiowa Mamo, zapraszam do Krakowa :D

DOORKA

 
Posty: 402
Od: Wto kwi 27, 2004 10:30
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sie 11, 2004 15:52

Więc tak, po kolei:

Ja nie umiem pisać w nowym wątku, ja wole kontynuacje :oops:


Beatko, jak sie uporasz, to zrobimy "esencję" 8)

Doorka, sie lepiej zapytaj jaki był stosunek wielkości mego biustu do wielkości malutka :twisted: A poza tym byłam cfana i uchlastałam mu wczesniej pażurki 8)

Gacusiowa mamo, zapraszam 8)

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Śro sie 11, 2004 16:42

Bonkreta pisze:
Myszka.xww pisze:
Bonkreta pisze:Dziś zrobię zdjęcie Dropszusiowi przy czyszczeniu uszu, żebyście nie musiały sobie wyobrażać :-)
:mrgreen:


http://upload.miau.pl/old/16845.JPG

:smiech3:


No i z czego się smieje, z czego??? :evil: Kotu na pewno nie do śmiechu
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54345
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Śro sie 11, 2004 16:53

Bengala pisze:
Bonkreta pisze:
Myszka.xww pisze:
Bonkreta pisze:Dziś zrobię zdjęcie Dropszusiowi przy czyszczeniu uszu, żebyście nie musiały sobie wyobrażać :-)
:mrgreen:


http://upload.miau.pl/old/16845.JPG

:smiech3:


No i z czego się smieje, z czego??? :evil: Kotu na pewno nie do śmiechu


Bengala, nie przesadzaj z tą powagą... Kotu nie do śmiechu, ale wygląda bardzo fajnie, a chwilę potem rozpogadza się zdecydowanie na widok kiełbaski podanej dopyszcznie :-)
Obrazek

Bonkreta

 
Posty: 6528
Od: Wto mar 16, 2004 22:22
Lokalizacja: Siemonia (ok. Katowic)

Post » Śro sie 11, 2004 20:53

Byliśmy u weta. malutek ma na ryjku zmiany skórne zainfekowane bakteryjnie. Czy to jest grzybek, czy inna cholera, dowiemy sie jak przebadaja zeskrobiny. W poniedziałek edałujemy sie skrobać. Na razie dostał pimafukort w zawiesinie do smarowania dzioba i synulox na infekcje bakteryjna. Do tego musimy odstawic kuraczka, bo to moze byc alergia.

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Śro sie 11, 2004 21:12

jojć, bidulek, głaski dla niego... no i dla Rolka żeby zazdrosny nie był... 8)
Obrazek

Pandorka

 
Posty: 886
Od: Nie kwi 11, 2004 15:11
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 11, 2004 21:25

Myszka.xww pisze:Byliśmy u weta. malutek ma na ryjku zmiany skórne zainfekowane bakteryjnie. Czy to jest grzybek, czy inna cholera, dowiemy sie jak przebadaja zeskrobiny. W poniedziałek edałujemy sie skrobać. Na razie dostał pimafukort w zawiesinie do smarowania dzioba i synulox na infekcje bakteryjna. Do tego musimy odstawic kuraczka, bo to moze byc alergia.



uuuuuuuuuuuuuu
ulubione danie w odstawke
ciezko musi byc miszce
pocieszasz go choc troszke ??

Merlin

 
Posty: 1303
Od: Czw lip 29, 2004 21:28

Post » Czw sie 12, 2004 10:47

Rolek przegial bagiete :evil:

Rano złapałm małego skubańca, zarollkowałam wręcznik, płożyłam na kolanach i przycisnawszy biustem, zeby nie wierzgal zabralam sie za nacieranie dzioba. Maly na poczatku znosil dzielnie, syf z dziobka zaczal schodzic platami, szlo nieze. Po chwili zaczal kwekac az sie w koncu regularnie rozdarl. Rolek wskoczyl kolo mnie na stol, Hanka niemal mi wlazla na kolana domagajac sie natentychmiastowego puszczenia kurdupla. Niezrazona niczym nacieram, nacieram, naceram, syf sobie ladnie schodzi az tu nagle..... Rolek przylutowal mi w pysk 8O Mietka lapka 8O A potem poprawil jeszcze 8O No co za wredna szuja :evil:
Zwalilam dziada ze stolu, by dokonczyc dziela. Malutek wynacierany dostal masci do oczu i zostal wypuszczony, a ja sie do Rolka nie odzywam :evil:

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Czw sie 12, 2004 10:49

8O Rolciu łapą w Myszkę......
bohater uciśnionych rośnie....

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Czw sie 12, 2004 11:14

Dzielny Rolek :D
A Hanusia nie wystąpiła czynnie w obronie Miszki?

Wojtek

 
Posty: 27359
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Marmotka, Silverblue i 68 gości