Mr. Gacek Blue - Pan Domu :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lut 03, 2004 10:28

Majorka pisze:W przedpokoju stoi wiklinowy kosz na parasole - dość wysoki i wąski walec. (...) Kosz się przewrócił, Misiu zaczął się turlać jak w beczce śmiechu... i wyskoczył z miną "jak mnie tam znaleźliście?"

:lol: :lol: :lol:
Monika & Ruda i Kropek. Za TM Bursztyn, Kocinka, Cykoria, Wodzik, Dyś i Zuzia..
Nasz wątek http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p10850216

Monika

 
Posty: 17863
Od: Pt lut 22, 2002 12:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 03, 2004 11:05

Się porobiło... Gacek, który całkowicie zawładnął moim TZ-tem, wczoraj krążył niespokojnie, bo na kolana TZ-ta władował się Miś Major w całej swej okazałości, domagając się (bardzo głośno) miziania. Gacuś chyba jednak trochę przesadza... kiedy już leżymy w łóżku, wciska się między nas, niestety tyłem do mnie i zadkiem spycha mnie z łóżka, starając się zająć jak najwięcej miejsca. Łaskocze mnie przy tym ogonem w nos albo w ucho. Przekaz jest dla mnie wyraźny - o jedną osobę jest w tym łóżku za dużo. :lol:
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 03, 2004 11:12

Ciekawe, o kogo :roll: :?: :wink:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrazek
[/url]

lady_in_blue

 
Posty: 6164
Od: Pon kwi 22, 2002 10:35
Lokalizacja: Wola

Post » Wto lut 03, 2004 11:25

Wiadomo, o mnie. Mikę i Norkę wyeksmitował już wcześniej, Miś Major tylko nieśmiało na samym brzeżku czasami się przyłoży...
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 03, 2004 12:19

Proponuję kupić szersze łóżko :)

Wojtek

 
Posty: 27353
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Wto lut 03, 2004 12:21

Wojtek pisze:Proponuję kupić szersze łóżko :)

Wojtek, ja myśle, ze nie oszerokość tu chodzi, tylko jednak o ilość, a raczej - o liczbę osobników...
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrazek
[/url]

lady_in_blue

 
Posty: 6164
Od: Pon kwi 22, 2002 10:35
Lokalizacja: Wola

Post » Wto lut 03, 2004 12:23

Drogi Wojtku - obawiam się, że to nic nie da - podobnie jak kupno drugiej kołdry. Mr. Blue po prostu uważa, że w łóżku ma prawo być tylko on i jego ukochany pan W. Ale jest przy tym bardzo przewrotny - kiedy ja już leżę, a Major Major się kąpie, Mr. Blue leży na moich nogach. Ale gdy tylko Major Major się położy - ja jestem zbędna. Chyba niedługo zacznę spać na kanapie w drugim pokoju... O ile Mr. Blue nie zmusi nas do kupienia drugiego mieszkania.
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 03, 2004 12:45

Majorka pisze:O ile Mr. Blue nie zmusi nas do kupienia drugiego mieszkania.

Majorko - az tak :strach:
To terrorysta jeden.
Monika & Ruda i Kropek. Za TM Bursztyn, Kocinka, Cykoria, Wodzik, Dyś i Zuzia..
Nasz wątek http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p10850216

Monika

 
Posty: 17863
Od: Pt lut 22, 2002 12:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 03, 2004 12:49

Norka terrorystka - ja z kolei muszę być tylko dla niej (kanapa - świętość, tylko ona ze mną ma prawo tam leżeć - niech no tylko Gacuś łapę położy -phy, phrryy, pac! Miś Major może jeszcze leżeć - on ma wszystko w nosie).
A Mi-Gacek - drugi terrorysta, ale na łóżku. I jak tu zachować poprawne stosunki małżeńskie? :lol:
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 03, 2004 13:00

Majorka pisze:(...) kiedy ja już leżę, a Major Major się kąpie, Mr. Blue leży na moich nogach. Ale gdy tylko Major Major się położy - ja jestem zbędna. (...)

Przed koncertami rockowych gwiazd występują mniej znani wykonawcy, żeby rozgrzać publiczność.
To się nazywa "support" :)

Wojtek

 
Posty: 27353
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Wto lut 03, 2004 13:04

Wojtku :ryk: Ale, o ile dobrze pamiętam, przed występem Marleny Dietrich w Kongresowej występował Czesław Niemen z Niebiesko Czarnymi - więc może też kiedyś będę sławna... Przynajmniej wśród moich kotów. Ale tak to już jest - nikt nie jest prorokiem między swymi.
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 04, 2004 10:14

Ostatnio Miś Major ok. 5 rano wszystkim głośno oznajmia, że noc już się skończyła i żąda zabawy - woła inne koty albo nas, drapie meble jak najęty. Wszyscy udają, że śpią, wściekli jak nie wiem co. Ale kiedy Miś zaczął drapać łóżko (na którym spał z nami oczywiście Gacek), ten wstał, zeskoczył i tak naprał Misia, że ten aż się schował pod osłoną kaloryfera, leżał na plecach, z łapami do góry i kwiczał ze strachu. Tak to Mr. Blue ustawił młodego - a co będzie przeszkadzał spać jemu i ukochanemu Majorowi Bis! Byłam pod wrażeniem (ale poszłam oczywiście sprawdzić, czy Miśkowi nic się nie stało).
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 04, 2004 10:17

Piękne...
Mnie się podoba, jak czasami rudy złapie mnie zębami za rękę, ja go wypuszczam z okrzykiem niezbyt głośnym acz bolesnym, a BluMka wtedy z ukrycia rzuca mu się na kark i daje wciry... Delikatne i siostrzane, ale pokazuje, że ona sobie nie życzy...
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrazek
[/url]

lady_in_blue

 
Posty: 6164
Od: Pon kwi 22, 2002 10:35
Lokalizacja: Wola

Post » Śro lut 04, 2004 10:22

Anno, tak reaguje Mi-Norka, kiedy Miś w swoich miłosnych zapędach zaczyna gryźć mnie w rękę. Najpierw długo patrzy na niego wzrokiem bazyliszka, a potem prask, prask łapą go po pysku. Komedia...
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 04, 2004 13:18

Wczoraj wieczorem Major Major położył się na brzuchu, twierdząc że bolą go plecy. No i Gacuś wskoczył mu na plecy i zaczął udeptywać. Zrobiłam kilka zdjęć masażyście i pacjentowi. (Podobno masaż pomógł rewelacyjnie).
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 313 gości