Sierściuchy - Malawaszka za TM :(

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 12, 2010 10:45 Sierściuchy - Malawaszka za TM :(

Czas rozpocząć czwarty sezon "Życia z sierściuchem" :mrgreen: Jeszcze trochę i dogonimy Doktora Housa :twisted:

W rolach głównych występują (miniatury można powiększyć):

:arrow: kotka pierworodna - szefu stada, najmniejszy ciałem, największy duchem, ciekawością własną i chęcią kontrolowania wszystkiego, czyli Klunia:
Obrazek

za TM: 27.06. 2012r. :cry:

:arrow: podblokowa znajdka Tosia - animator społeczno-kulturalny, spełniający się głównie jako zadymiarz :twisted: , choć ostatnio przeżywa trudne dni: nakotek - o którym niżej - urósł i grupowo udowadnia burej ciotce, że jej czas minął :
Obrazek

:arrow: Melka - mrufffkająca oaza spokoju, spec od zrzucania wszystkiego, co może spaść/przewrócić się/wylać/inne:
Obrazek

I ekipa reklamówkowa zwana Fraczkami, yakuzą tudzież Jeźdźcami Apokalipsy :roll: Ich historię i fiasko poszukiwania domów opisałam tutaj .

:arrow: Jurek - mały technik:
Obrazek

:arrow: Karol - upierdliwy złodziejaszek :roll:
Obrazek

:arrow: Zosia - marrrruda, ale kochana :mrgreen:
Obrazek

Pierwszą część wątku
Część druga
Tu mamy już trylogię :roll:

Dokumentację fotograficzną codziennego życia sierściuchów można prześledzić tutaj oraz tutaj.

Powyższą szóstkę dopełnia jeszcze wirtualnie Libia,
Obrazek - podopieczna Fundacji MiauKot : kotka jest cudnym proludzkim i prozwierzęcym stworzeniem szukającym domu.
O innych kotach i psach znajdujących się pod opieką fundacji można przeczytać na podlinkowanej wyżej stronie MiauKota oraz stronach prowadzonego przeze mnie blogu, KotoTotka.
Dla lubiących obrazki :wink: Galeria MiauKotków .

Zapraszam do lektury! :D
Ostatnio edytowano Pt lis 30, 2018 1:24 przez EwKo, łącznie edytowano 41 razy

EwKo

 
Posty: 7319
Od: Śro paź 19, 2005 21:52
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post » Sob cze 12, 2010 11:02 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

PacPac - zaklepane!

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Sob cze 12, 2010 11:17 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

Myszka.xww pisze:PacPac - zaklepane!
- mówią dzisiaj moje koty, przewracając się na bok tam, gdzie akurat stoją. Byle daleko od słońca :twisted:

EwKo

 
Posty: 7319
Od: Śro paź 19, 2005 21:52
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post » Sob cze 12, 2010 12:23 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

Dotarłam.
I chciałam powiedzieć, że wszystkie koty EwKo są super, ale najbardziej to ja lubiem burą kruszynę.
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob cze 12, 2010 12:24 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

anita5 pisze: burą kruszynę.


:ryk: :mrgreen:

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Sob cze 12, 2010 13:01 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

8O
Anito, ale takiego kota to ja nie mam... Sprawdzałam 8)

EwKo

 
Posty: 7319
Od: Śro paź 19, 2005 21:52
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post » Sob cze 12, 2010 13:30 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

Sie nie śmiać. No. 8)

Jak to nie masz??
To co tam u Ciebie mieszka? Takie malutkie, bure, śliczne... :mrgreen:
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob cze 12, 2010 14:05 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

anita5 pisze:To co tam u Ciebie mieszka? Takie malutkie, bure, śliczne... :mrgreen:

E nieee... To musiał być jakiś kłaczek spod szafy :oops: Pewnie Juras wygarnął razem z korkami po winie :twisted:
Z burych i burawych mamy tylko duże i bardzo duże (i śliczne) :wink:

EwKo

 
Posty: 7319
Od: Śro paź 19, 2005 21:52
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post » Sob cze 12, 2010 19:23 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

Zaznaczę sobie teren. A bure to moje zaklepane i obiecane 8)
Obrazek

Hipcia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3178
Od: Czw lut 02, 2006 20:28
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie cze 13, 2010 8:55 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

Dziś już chłodniej, ale wczoraj to tylko patrzyłam, kiedy kotu pozrzucają z siebie kożuchy i zaczną skwierczeć na słońcu :roll: (Heeeniuuu! Przewróć boczeeeek!) Nie lubię przegięć. W żadna stronę: albo leje, albo świeci na zabój. Nie da się tak jakoś normalniej? z umiarem? :roll:


Wydaje mi się, że konflikt na linii Tosia - Fraczki podgrzewa Zosia. Np. wczoraj: siedzę w pokoju, aż tu nagle dobiegają mnie jakieś miauki z kuchni. Dziwne takie. Pędzę, na ile ten mój apartament pozwala nabrać prędkości, i cóż widzę? Tosia chyba wyszła z łazienki (najchłodniejsze miejsce, przespała tam prawie cały dzień) do przedpokoju, Zosia z kolei chyba właśnie wychodziła z kuchni: zastałam ją, kiedy akurat stała na przeciw Tosi i darła dzioba na potęgę (takie krótkie miauki) . Nie wiem: wołała chłopaków? Ostrzegała, żeby Tosia nie podchodziła? Jeszcze dwa tygodnie i będzie można tałatajstwo jakoś poobserwować.

EwKo

 
Posty: 7319
Od: Śro paź 19, 2005 21:52
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post » Nie cze 13, 2010 20:21 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

Tak se pomyślałam: jak brzmi zdanie, które wypowiadacie najczęściej pod adresem Waszych kotów? Hę?

Ja mam odpowiedź:
JUREK! Nie pomagaj mi, PROOOSZĘ!

Do refleksji owej doszłam, kiedy mi dziś Dżordż pomagał w rozwieszaniu prania na suszarce...

EwKo

 
Posty: 7319
Od: Śro paź 19, 2005 21:52
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post » Nie cze 13, 2010 20:28 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

Hokus pokus, w nowym wątku jestem dla jego pokus!

Bakeneko

 
Posty: 633
Od: Wto cze 10, 2008 11:19
Lokalizacja: K-PAX

Post » Nie cze 13, 2010 20:46 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

Zosia marrruudda jest świetna :1luvu:

a tak wogóle to gdzie Ty te koty pochowałaś jak byliśmy u CIebie ?? :roll:
Obrazek Obrazek

Adria

 
Posty: 1874
Od: Pt paź 28, 2005 10:59
Lokalizacja: Piekary

Post » Nie cze 13, 2010 21:19 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

Bo, widzisz, to jest tak: sierściuchy płaczą o żarcie, łażą po stole, przewracając filiżanki i generalnie są wszędzie tylko wtedy, kiedy moi goście NIE są miłośnikami kotów.
Takie złośliwe cholery mam! :evil:
O kotach mówię, nie o gościach 8)

EwKo

 
Posty: 7319
Od: Śro paź 19, 2005 21:52
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post » Pon cze 14, 2010 20:17 Re: Sierściuchy, czyli Klunia, Tosia, Mela, Jurek, Karol i Zocha

Jestem :D Za część czwartą :ok: :balony:
Obrazek

naya

 
Posty: 559
Od: Pon lis 07, 2005 10:36
Lokalizacja: niedaleko Katowic ;)

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 65 gości