Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 20, 2011 15:35 Re: Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

Przed burzą, czyli złote popołudnie Rudej :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Całuski Wszystkim :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

Post » Śro lip 20, 2011 16:08 Re: Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

Witaj sliczna! :1luvu: apie sloneczko przed burza? :D
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Śro lip 20, 2011 18:52 Re: Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

Tuż przed burzą było tak :D :
Obrazek
Za minutę już przez okno nic nie było widać.
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

Post » Śro lip 20, 2011 18:58 Re: Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

Lo! :D
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Pon lip 25, 2011 14:18 Re: Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

A nie, nie, nie :evil: Słońce (i Ruda) było przed burzą :roll: A gdzie tytułowe po burzy :?: :ryk:
Obrazek Staram się pisać poprawnie po polsku

barba50

 
Posty: 5015
Od: Nie kwi 03, 2005 12:01
Lokalizacja: Czarnów k/Konstancina

Post » Pt lip 29, 2011 15:53 Re: Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

Proszę uprzejmie - Rudej słońce po burzy (trochę nam zalało parapet) :D :
Obrazek

...ale przedtem było parę wygibasów:
Obrazek

Obrazek

Obrazek


A dzisiaj...
...kawa wypita, chrupki zjedzone, oglądamy TV:
Obrazek


Nieustanne całuski :-*)*******
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

Post » Pt lip 29, 2011 17:34 Re: Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

Całuski ,całuski :D :1luvu: :lol: i głaski dla koteczków :D :ok:
ObrazekObrazek

amyszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 24121
Od: Czw mar 22, 2007 14:26
Lokalizacja: Bolesławiec Śl.

Post » Pt lip 29, 2011 18:15 Re: Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

Ruda jest przecudna! :1luvu:
Calujemy Was rowniez! :1luvu:
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Pt sty 27, 2012 19:26 Re: Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

Na razie obejrzałam 1 i ostatnią stronę Ruda śliczna - ale to trikolorka, oraz persowatego. Kotki śliczne. Podobnie jak u mnie, mam persa Pusię niebieską i Sisi szylkretkę. Pozdrawiam. :1luvu:
Obrazek

jasia0245

 
Posty: 3524
Od: Czw mar 24, 2011 16:39
Lokalizacja: Stargard

Post » Sob sty 28, 2012 10:33 Re: Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

Jestem u Was od 3-ch dni, poczytałam do 25 str świetnie piszesz. Ruda jest śliczna, ale o Czarusiu tym cudnym biszkoptowym persiku tak malutko jest napisane. Ja mam Pusię też persa, nie mogę więc się napatrzeć na persy są takie śliczne, a ta sierść jest wyjątkowa. Wymaga oczywiście wiele zabiegów, bo co pewien czas robią się kołtuny. Mam też Sisi szylkretkę, to tak jak u Ciebie prawie, dwa odmienne kotki a przy tym tak bardzo kochane. Będę zaglądać częściej jeśli pozwolisz. :1luvu: :ok: Ponadto na parkingu gdzie stoi mój samochód dokarmiam bezdomne koteczki, po prostu kocham te stworzonka. Dla części tych bezpańskich już załatwiłam domki, ale jeszcze boli mnie serce o dwa czarne parkingowe koteczki, które urodziły się wiosną a teraz muszą przejść takie mrozy. Zrobiliśmy z panami, którzy pilnują autek, domek dla kotków ocieplany, ale chyba tam nie przebywają bo inne kotki które przychodzą do "michy" je przepędzają i pakują się do domku.
Obrazek

jasia0245

 
Posty: 3524
Od: Czw mar 24, 2011 16:39
Lokalizacja: Stargard

Post » Czw sie 16, 2012 23:09 Re: Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

Graszka,cudo,ruda tak ma super z Wami...pamiętasz nas?Fridę? Jest u mojej mamy,pokochały się dziewczyny,pewnie inaczej niz ty byś ją,ale sa sobie b.bliskie.moja ewa w lepszej formie ,była opcja odebrania Fridy ale mama nie chciała się z nia już rozstawać,jest jej bliska choć to b. duże dwie indywidualistki.Fri nas wita jak przychodzimy w odwiedziny ale nie jest już nasza,kocha mame moją,a ta choć nie kochała nigdy tak kotów stworzyła jej dobry dom.Teraz stalismy sie domem tymczasowym dla kotów,dasz wiarę,ewa jest na sterydach bo astma wciąż ją trawi ale dajemy radę.wyadoptowaliśmy już trzy smarki a teraz kochana mamy miłość naszego zycia.Bardzo brzydką,chuda,kulawą,niebiegajacą ale najdroższą na świecie Lusię.ma białaczkę.Ta mała istotka zimą zaczęła odprowadzac moje dziewczynki na zajęcia baletu kilka przecznic od domu,na wiosne dzieci sprowadziły ja pod furtkę...gdy ją zobaczyłam pokroiło mi sie serducho....i tak została.kupa leczenia i duże długi u weterynarza wciąz niespłacone.ale to taki kot,taki inny...nikogo nie drasneła nawet,kocha nas bezwarunkowo a najbardziej dzieci.jest mega nieładna,i ma duże kłopoty z chodzeniem,zostanie już tu na zawsze.Niestety z Fridzią sie nienawidzą,b.się pogryzły,a ja dostałam w tej walce najbardziej ,bo weszłam między nie....blizny do końca życia.Ale panienki chyba zazdrosne były o siebie.Graszko,napisz,jak U Was,ja pamiętam...

karolinajeske

 
Posty: 65
Od: Sob lut 21, 2009 19:07
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Czw sie 16, 2012 23:16 Re: Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

Graża i często o Tobie myślę...możesz pisać jak masz ochotę,całuję was wszystkich Baaardzooo mocno

karolinajeske

 
Posty: 65
Od: Sob lut 21, 2009 19:07
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Pt sie 17, 2012 7:22 Re: Powrót Rudej(Neski)-fotostory "Słońce po burzy:)"

graszki nie było na forum od kilku miesięcy... mam nadzieję, że wszystko w porządku...
Obrazek

slapcio

 
Posty: 9370
Od: Śro paź 31, 2007 12:51
Lokalizacja: przeszczepiona na Podlasie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka i 296 gości