Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - nasza słodka Rózia odeszła[']

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 11, 2010 10:13 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

Ha myślisz, że ja się nie boję :strach: ale jak inaczej :-( Rodzice dwa mieszkania które mieli oddali żeby dom wybudować. Po dziadkach nic nie ma bo przez różne perturbacje rodzinne zawsze trafiały do kogoś innego. Karol z rodziną nie utrzymuje kontaktu więc raczej marne szanse żeby on coś odziedziczył albo coś od nich dostał. Na start zero. Czekałoby nas wynajmowanie do końca świata. A tak jest szansa, że po 20 latach będzie to nasze mieszkanie. Aczkolwiek mam stresa. Pocieszam się, że w razie czego zawsze można sprzedać, zamienić na mniejsze. No muszą być jakieś opcje.
Zazdroszczę ludziom, którzy mają mieszkanie bez kredytu.

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Czw lut 11, 2010 10:16 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

Hej Ewuś, trzymam kciuki :ok:
Nasz młody ,tez teraz wynajmuje,co będzie dalej ,aż strach pomysleć :(
Obrazek

Danusia

 
Posty: 119538
Od: Pon kwi 02, 2007 11:56
Lokalizacja: Opole

Post » Czw lut 11, 2010 17:32 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

Dzień dobry

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Czw lut 11, 2010 19:11 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

Jesteśmy z Wami cały czas :1luvu: :ok:

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Czw lut 11, 2010 19:23 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

Dziękuję Wam :-)
Byłam u okulisty, zakropił mi oczy i za bardzo nie mogę nic robić bo źle widzę.
Tak więc pozdrawiam- do jutra :-)

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Czw lut 11, 2010 22:07 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

Mniej więcej odzyskałam wzrok :-)
Mam przepisane okulary ale wada nie jest duża tak więc do noszenia wtedy kiedy odczuję potrzebę. Muszę się przekonać do tej idei.
Jutro mamy podpisać umowę przedwstępną. Trochę się już uspokoiłam. Mam nadzieję że tak zostanie. Mamy sporą szansę na przeprowadzkę jeszcze w tym miesiącu. Jutro się wszystko okaże do końca.
Kotki jeszcze wyluzowane nie spodziewają się przeprowadzki :-)

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Pt lut 12, 2010 10:06 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

Witam w piątek :-)
Uszyłam taką poszewkę na podusię o wymiarach 40x40 cm. Jest wykonana z bawełny więc można na niej np spać.
Szukam dla niej domku za 35 zł już z przesyłką. Kolor troszkę przekłamany - kraciasty materiał jest błękitny.

Obrazek

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Pt lut 12, 2010 16:24 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

Witam :)
Poduszeczka fajna, ale nie mój kolor :) Poza tym już chyba za dużo mam rzeczy z kotkami w domu =, więc postanowiłam przystopować, żeby nie było zbyt dziwnie :)
A sekretarzyka sensownego nie znalazłam, chyba ten ze strony, którą mi podałaś był jednak najlepszy... Żebym miała pewność, że tam się zmieści kartka A-4....

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pt lut 12, 2010 17:39 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

A dziękuję miło że się podoba.
Dziś podpisaliśmy umowę przedwstępną. Także moi rodzice i siostra byli obejrzeć mieszkanie. Podobało im się co mnie bardzo ucieszyło. Powoli odtajam. Myślałam, że się już uspokoiłam wczoraj a dopiero teraz czuję, że ciągle byłam strasznie spięta. Jest szansa że do końca miesiąca będziemy się wyprowadzać :-)
Koty przeżyły najazd gości. Rózia chyba poznała rodzinkę bo przyszła na mizianki. Bazu oczywiście bez kompleksów.Dyzia przeleżała wizytę rodziny pod kołdrą. Jovi to sam nie wiedział co ze sobą zrobić. Śmiesznie się koty zachowują jak mają gości :)

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Pt lut 12, 2010 18:48 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

ewung pisze:Ha myślisz, że ja się nie boję :strach: ale jak inaczej :-( Rodzice dwa mieszkania które mieli oddali żeby dom wybudować. Po dziadkach nic nie ma bo przez różne perturbacje rodzinne zawsze trafiały do kogoś innego. Karol z rodziną nie utrzymuje kontaktu więc raczej marne szanse żeby on coś odziedziczył albo coś od nich dostał. Na start zero. Czekałoby nas wynajmowanie do końca świata. A tak jest szansa, że po 20 latach będzie to nasze mieszkanie. Aczkolwiek mam stresa. Pocieszam się, że w razie czego zawsze można sprzedać, zamienić na mniejsze. No muszą być jakieś opcje.
Zazdroszczę ludziom, którzy mają mieszkanie bez kredytu.

A są tacy?!
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Pt lut 12, 2010 23:37 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

Tak ;) politycy, aktorzy, sportowcy (szczególnie piłkarze) ;)

Cameo

 
Posty: 16220
Od: Pt cze 20, 2008 23:44

Post » Sob lut 13, 2010 6:36 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

Ja "normalnych" ludzi mialam na myśli, nie celebrytów.
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Sob lut 13, 2010 8:39 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

Ci co mają po kimś, moja koleżanka której rodzice kupili za odłożone pieniądze, ci co mają od państwa
tak czy siak nie łapię się na żadną tych opcji :?

ewung

 
Posty: 9960
Od: Pon lis 13, 2006 13:04
Lokalizacja: Wrocław :-)

Post » Sob lut 13, 2010 18:25 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

Bry :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Sob lut 13, 2010 18:39 Re: Rózia,Dyzia,Łatka,Bazyl,Jovi - ciąg dalszy :-)

Gratuluję decyzji i życzę samych radości z przeprowadzki!
Będzie dobrze :ok:
A jak się koty ucieszą :P
Kredyt to moja specjalność, już się przyzwyczaiłam do diety i szarego papieru toaletowego, ale jakoś leci.
Trzeba grać w totka i spłacić ten koszmar wcześniej.
Trzymajcie się :ok: :ok: :ok:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, MaryLux i 283 gości