WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 24, 2009 12:09 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

PearlRain pisze:proszę foteczki Śńieżka :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
rozkoszne z niego kocisko :cat3:


Cudowny kot :1luvu:

Fotka przedstawiająca Śnieżka śpiącego razem z dzieckiem rozczuliła mnie :1luvu: Chłopczyk ma na pewno bardzo dobre serce, skoro Śnieżek lubi być blisko niego :1luvu:

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Czw gru 24, 2009 23:41 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzą Pecia, Niusiu, Kajtek, Albercik i Duża
:s3: :s3: :s3:
Obrazek**Obrazek**"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."Théophile Gautier

Petka

 
Posty: 14372
Od: Nie cze 22, 2008 23:31
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sty 17, 2010 16:06 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR wrócił z adopcji...foto

BOZENAZWISNIEWA pisze:
dODAM,ZE OSOBA, JAKA MIAŁA NAS UGOSCIC I PRZENOCOWAC FORUMOWA ROZMYSLIŁA SIE , I MIELISMY Z bIAŁASKIEM NA DWORCU SPAC.Ale jak to sie mówi'Pan Aniołów posle aby cie strzegli",wiec znalazła sie tutejsza dobra duszka, która nas na dworcu nie zostawiła i ugosciła...za co publicznie dziekuje.Jesli bedzie chciała powiedziec sama odpowie na podziekowanie.No to tyle-pozdrawiamy jeszcze raz i bede pisac i zdjecia słac.Białasek wczoraj została jeszcze zaszczeiony przed wydaniem... :lol:


Dopiero teraz znalazłam wątek. Sprawa dotyczy mnie, bo to ja miałam przenocować Bożenę.
Bożena dlaczego tak kłamiesz :roll: :evil: :evil: Pisałam Ci, że Amik był bardzo chory :evil: Siedziałam całą noc z nim w lecznicy, ratując psu życie... NIE ROZMYŚLIŁAM SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!! WALCZYŁAM O ŻYCIE MOJEGO PSA!!!!!!!!!!!! O czy bardzo dobrze wiedziałaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale jak widzę Ciebie obchodzisz wyłącznie sama Ty! Żałuję każdego dobrego słowa, które o Tobie napisałam :evil: :evil: :evil:

Tyle w temacie...

Dulencja

 
Posty: 4195
Od: Śro maja 27, 2009 13:44
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 17, 2010 17:56 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Bożena :?: :?: :roll:

Dulencja

 
Posty: 4195
Od: Śro maja 27, 2009 13:44
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 17, 2010 18:06 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Dulencja pisze:Bożena :?: :?: :roll:

Dulencjo, jak czytasz nigdzie nie napisałam,ze miałam spac u Ciebie,sama to napisałas.Nie mam zamiaru właczac sie w nastepna awanture-Ja wiem ,ze ratowanie zycia zwierzecia jest wazne, ale zostawiac kogos wieczorem w miescie którego nie zna uwazam za niewłasciwe, tymbardziej,ze kiedy miałam 'jechac 'do domu było juz póxno-nie pomogłas znalexc mi noclegu, a osoby które znałam ,miałay tyfus w domu...Nad ranem miałam tez odebrac kota z pociagu na dworcu...Przenocowała mnie osoba jaka mnie do Ciebie wiozła...Przeprosiłas już..nie ma sensu tej dyskusji prowadzić...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Nie sty 17, 2010 18:13 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

BOZENAZWISNIEWA pisze:
Dulencja pisze:Bożena :?: :?: :roll:

Dulencjo, jak czytasz nigdzie nie napisałam,ze miałam spac u Ciebie,sama to napisałas.Nie mam zamiaru właczac sie w nastepna awanture-Ja wiem ,ze ratowanie zycia zwierzecia jest wazne, ale zostawiac kogos wieczorem w miescie którego nie zna uwazam za niewłasciwe, tymbardziej,ze kiedy miałam 'jechac 'do domu było juz póxno-nie pomogłas znalexc mi noclegu, a osoby które znałam ,miałay tyfus w domu...Nad ranem miałam tez odebrac kota z pociagu na dworcu...Przenocowała mnie osoba jaka mnie do Ciebie wiozła...Przeprosiłas już..nie ma sensu tej dyskusji prowadzić...




Bożena wtrącę się mnie powiedziałas zupełnie co innego mijasz się z prawdą, bo powiedziałaś że ta osoba wystawiła Cię do wiatru... :?: :evil: dla mnie koniec tematu

PearlRain

 
Posty: 6184
Od: Pt gru 11, 2009 12:06
Lokalizacja: Duża Wyspa

Post » Nie sty 17, 2010 18:28 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Bożenko, nie tak łatwo....

Napisałam, jak trafiłam na ten wątek.. Nie wstydzę się, że walczyłam o mojego psa za wszlką cenę, nawet cenę towjego noclegu. Ty masz rodzinę w Wawie i przestań jęczeć, że zostawiłam cię na lodzie. (mam jeszcze tamte PW).. Tyfus w domu... wszystkie osoby które znasz go miały... niezłe :mrgreen:
Obsmarowałaś mi doopę, nie pisząc prosto w oczy :evil: :evil: Nie pomogłam znaleźć ci żadnego noclegu, bo siedziałam przy moim psie :roll: U ciebie zwierzaki też odchodzą, nagle chorują, więc chyba wiesz co to znaczy.... Przynajmniej mam nadzieję, że wiesz.. Skończyło się dobre, żałuję każdego przepraszam, które Ci napisałam, bo na nie po prostu nie zasługujesz.

Sama wszak masz pretensje, że niektóre rozmowy odbywają się na PW i jesteś zbolała z tego powodu :wink:

Skończ z tą obłudą :evil: :evil: :evil: :evil:

Nie zamierzam tego wątku zmienić w kanał. Jeśli chcesz ze mna polemizować, pisz na viewtopic.php?f=1&t=106220. To jest wątek Twojego kota i takim winien pozostać

Dulencja

 
Posty: 4195
Od: Śro maja 27, 2009 13:44
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 17, 2010 22:22 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

otzymałam PW od Bożeny, myślę, że wszyscy, którzy autoryzowali dom Bożeny powinni poznać moję odpowiedź (treść "wiadomości"od zainteresowanej ujawnię po zgodzie drugiej strony)...

Bożena, nie pisz na PW do mnie... Nie wzbudzisz litości, bo w przeciwieńswie do ciebie ja wiem co robię, umiem czytać ze zrozumieniem Nie obchodzi mnie, czy napisałaś o tym jak cie rzekomo wypałowałam z użyciem mojego nicka, imienia i nazwiska, czy absulutnie w kwestii forumowa mnie wypałowała... I dla wyjaśnienia... W doopie mam twoje stwierdzenie "nie mam do ciebie żalu- sprawę zamknęłam, jie napisałam nic na wątku Maszy...Ciebie proszę o to samo..". Dla nie wtajemniczonych, Masza to mój tymczas, na wątku, której się uniosłam bo zobaczyłam, że forumowiczka, która żałowała mojego Amisia, jednocześnie współczuła Bożenie podłego pozostawienia jej osomotnionej na dworcu \

Bożeno, co do kwesii przemyśleń... Juz przemyślałam i wiem, że kłamstwem i obłudą nic nie osiągniesz... A ja... Nie dam już się wciągnąc w twoją grę

Dulencja

 
Posty: 4195
Od: Śro maja 27, 2009 13:44
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 05, 2010 23:38 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Chciałabym przekazać wieści o Śnieżku dla zainteresowanych jego losem.Chłopak ma się dobrze-jest zdrowy, przebadany, przetestowany zaszczepiony.Jest śliczny, co może potwierdzić Gagucia i Vega36.(ogladaja fotki na bieżąco)Poprosiłam Vega36 o umieszczenie kilku nowych zdjęć Śniezka z kolegami tez,żebyscie mogli zobaczyć, jakie szczęśliwe , życie wiedzie.Jest radosny, wariuje,skacze jak kociak...jest niesamowity.Do tego nadal kocha tylko mnie i mogę z nim robić prawie wszystko.Mój mąż może na niego tylko patrzeć, bo trzyma dystans do mężczyzn nadal(i nic ,że mój maż smakołykami go przekupuje)Wiele ludzi zachwyca się Śnieżkiem,kiedy go widzi.To tyle ...Pozdrawiam
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Wto kwi 06, 2010 7:07 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

vega36 pisze:
PearlRain pisze:proszę foteczki Śńieżka :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
rozkoszne z niego kocisko :cat3:


Cudowny kot :1luvu:

Fotka przedstawiająca Śnieżka śpiącego razem z dzieckiem rozczuliła mnie :1luvu: Chłopczyk ma na pewno bardzo dobre serce, skoro Śnieżek lubi być blisko niego :1luvu:


Jaki biaaaały, jaki cudny :1luvu: :1luvu:

Dama Ya

Avatar użytkownika
 
Posty: 6656
Od: Pt sty 30, 2009 21:44
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post » Nie kwi 18, 2010 19:12 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Na moja prosbe zdjecia wstawi IKA6 jak chwilkę znajdzie...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pon kwi 19, 2010 20:31 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Przepraszam ale od dwóch dni mój komputer nie umie podjać współpracy z imageshock. Jak tylko to sie uspoki to wstawie zdjecia. Kocurek cudowny.
Mój ukochany Biesik 3.04. - 16.12.09 za TM
Obrazek[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=110295&start=0]

IKA 6

 
Posty: 6469
Od: Pon mar 30, 2009 18:31
Lokalizacja: Ruda Sląska

Post » Pt cze 11, 2010 9:52 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Wstawiam fotki Śnieżka na prośbę Bożenki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 11, 2010 10:30 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Sniezek jak widac ma sie nieźle, jest zdrowy, urodziwy i lubi towarzystwo.Nic sie nie zmieniło odnosnie kontaktów z mężczyznami..boi sie strasznie , na zblizenie reki od góry ucieka w popłochu.Musiał byc bity według nas...W domku grzeczny, czysciutki, kolezeński jak widac...
Gibutkowej dziekuje za wstawienie kilku zdjec.Pozdrawiam ...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pt cze 11, 2010 10:36 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Gibutkowa pisze:Obrazek


Ta fotka mnie najbardziej zachwyciła. Cudne :1luvu:

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości