Rysiek [*], Mefisto [*], Nikita, Rudi, Nora [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 11, 2009 19:24 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

Wojtek pisze:
ewaw pisze:(...)
Rudzik od rana wariuje, chwilowo się uspokoił, bo wdrapał się na sam czubek drapaka
i panuje nad światem, Pan i Władca ;-)(...)

Musi pilnować tronu ;)


Dobrze powiedziane :lol: Tylko potem ja muszę Pana i Władcę z tego "tronu" zdejmować,
bo sam nie potrafi zejść i "się zwala"... :lol:
Ostatnio edytowano Czw lis 12, 2009 1:45 przez ewaw, łącznie edytowano 1 raz
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 12, 2009 1:43 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

Norka zmieniła miejscówkę - z pod tapczanu przeniosła się do budki na drapaku.
I broni swojego nowego azylu zajadle - żaden z pozostałych nie może się zbliżyć,
bo usłyszy syki i głośne "miaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau". A głosik Norka ma jak śpiewaczka operowa,
wysokie "C" normalnie, uszy puchną... :lol: :lol: :lol: Pozostałe wieją od razu :lol:
Tak więc mamy pewien postęp, oby tylko nie wróciła do tapczanu...
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 12, 2009 3:54 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

ewaw pisze:Norka zmieniła miejscówkę - z pod tapczanu przeniosła się do budki na drapaku.
I broni swojego nowego azylu zajadle - żaden z pozostałych nie może się zbliżyć,
bo usłyszy syki i głośne "miaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau". A głosik Norka ma jak śpiewaczka operowa,
wysokie "C" normalnie, uszy puchną... :lol: :lol: :lol: Pozostałe wieją od razu :lol:
Tak więc mamy pewien postęp, oby tylko nie wróciła do tapczanu...


Oo. No widzisz. Pewnie już nie wróci, albo zacznie lawirować między miejscówkami, ale to i tak dużo! Zobaczysz, jeszcze będzie tam rządzić pozostałymi :)

Shoo

 
Posty: 1116
Od: Pt lis 06, 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa (okolice)

Post » Czw lis 12, 2009 8:30 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

Dobre wieści :)

Wojtek

 
Posty: 27353
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Czw lis 12, 2009 8:52 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

To dobrze, że mała zmieniła miejscówkę :)
A niedobrze, że nadal coś nie tak :?
Kciuki za was obie :ok:
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30209
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Czw lis 12, 2009 14:30 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

O! To duży postęp zmiana miejsca. Kciuki za dalszą aklimatyzację Nory :ok:

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lis 12, 2009 16:03 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

Norka spała ze mną - jak zwykle, na podusi - a rano poszła do budki.
Klasycznie już odstawiła spektakl żebractwa, jak jadłam śniadanie,
a potem odegrała dramatyczną scenę pod tytulem "umieram z głodu, czy mnie widzisz?!?!?!",
jak szykowałam kotom miski. Po śniadaniu niestety poszła do tapczanu :roll:
Qupalek dziś rano byl lepszy, co moze byc wynikiem tego, ze od wczoraj
znow daje Norze Lakcid. Tak czy siak trzeba bedzie te qupke zbadac...
Norka to najbardziej barankujacy z moich kotow, jest naprawde niesamowita
pod tym wzgledem, jak mała kózka :lol: I jak przy tym mruczy, po prostu traktor :lol:
Zaczęła też się strasznie namiętnie myć, ciągle sobie czyści brzuszek...
a przez pierwszy tydzień nie myła się w ogóle, aż się martwiłam.

Mój ząb dziś nieco lepiej, mam nadzieje, że sie nie odezwie znowu,
bo dentysta niestety dopiero na 24 listopada mial wolny termin.

Ok, jade do domku, do kotkow, bo teraz z pracy piszę...
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 12, 2009 17:22 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

Przychodze z pracy, a Norka w budce :D
czyli postęp jest :D
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 12, 2009 19:46 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

No! W końcu mała się zadomowi :ok:
Szylkrecie to paskudy interesowne są - moja na przykład ładnie bawi sie z pozostałymi kotami tylko wtedy, kiedy Ona Jaśnienampanująca Księżniczka Niunia ma na to ochotę i przytula się do pozostałych, gdy ma ochotę - czytaj : gdy jest jej chłodno. Poza tym syczy , warczy, prycha i miauczy , gdy któryś z kotów chce się pobawić czy przytulić w niedopowiedniej dla księżniczki chwili :roll:

Słuchaj ewaw - a może Nora szuka ciepłych miejsc, nie masz chłodno w domu ?
1 bryt, 2 dachówki, 3 devonki, 2 orienty, 2 azjaty, 1 kundelka i straszne kudłate MCO

FluszakPluszak

 
Posty: 3465
Od: Pt gru 08, 2006 0:28

Post » Czw lis 12, 2009 20:13 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

No to pięknie, ze są postępy :D

Ewa, tak mi przyszło na myśl, że moze warto porozmawiać z wetem o sprawdzeniu trzustki też, bo takie napady głodu i brzydkie kupy też mogą o tym świadczyć (na trzustke można zrobic test kliszowy z kału).

Kciuki za aklimatyzacje :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*Obrazek

Jeśli nie odbieram, to postaram się jak najszybciej oddzwonić - 695-817-051
Wyprzedaż przeprowadzkowa - viewtopic.php?f=27&t=110041 - ZAPRASZAM!

milenap

 
Posty: 12493
Od: Czw mar 06, 2008 12:35
Lokalizacja: słupsk

Post » Czw lis 12, 2009 21:39 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

FluszakPluszak pisze:No! W końcu mała się zadomowi :ok:
Szylkrecie to paskudy interesowne są - moja na przykład ładnie bawi sie z pozostałymi kotami tylko wtedy, kiedy Ona Jaśnienampanująca Księżniczka Niunia ma na to ochotę i przytula się do pozostałych, gdy ma ochotę - czytaj : gdy jest jej chłodno. Poza tym syczy , warczy, prycha i miauczy , gdy któryś z kotów chce się pobawić czy przytulić w niedopowiedniej dla księżniczki chwili :roll:

Słuchaj ewaw - a może Nora szuka ciepłych miejsc, nie masz chłodno w domu ?


Myśle, że ona jednak szuka azylu do ukrycia, takiej "norki" (hehe, Norka szuka norki) dla siebie.
U mnie w mieszkaniu jest bardzo ciepło, to środkowe mieszkanie, ze wszystkich stron otoczone,
poza tym mocno grzeją... jest aż za ciepło czasami, ja chodzę w bluzce na ramiączkach, bo nie wytrzymuje.
Tak więc zimno to Norce raczej nie jest, na pewno nie.

Ale księżniczką to ona też jest, o tak. Jak ona się oburza, jak któryś "burak" do niej podejdzie,
no po prostu mówię Wam, to jest takie "aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii spaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!!!!!!!!!!!!!!!",
do tego to fukanie, prychanie... jakby chciala wyrazić: "jak śmiałeś do MNIE podejść, DO MNIE!!!!" :lol: :lol: :lol:
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 12, 2009 21:43 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

milenap pisze:No to pięknie, ze są postępy :D

Ewa, tak mi przyszło na myśl, że moze warto porozmawiać z wetem o sprawdzeniu trzustki też, bo takie napady głodu i brzydkie kupy też mogą o tym świadczyć (na trzustke można zrobic test kliszowy z kału).

Kciuki za aklimatyzacje :ok:


Trzustka, mówisz? Ech, trzeba by jej pewnie i krew zbadać.
Drugiego qupala dziś zrobiła i też nie najgorszy... Lakcid dostała rano :roll:

A w budce siedzi cały czas, spodobało jej się :D
A raczej kursuje miedzy budką a miską, bo przecież trzeba sie regularnie posilić, no nie? :lol:
Rudzik to przy niej niejadek! :lol:
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 13, 2009 10:52 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

Dobre wieści :) Brawo Norcia :1luvu:
Pozdrowienia dla całej kociej gromadki i dla ciebie Ewo :D
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Pt lis 13, 2009 16:19 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

Jeśli jest tak, jak piszesz, to pierwsze koty przełamane :wink: Myślę, że już kwestia chwili, aż się całkiem zadomowi. Pozdrawiam. Donoś na bieżąco, jak tam ferajna się ma :)

Shoo

 
Posty: 1116
Od: Pt lis 06, 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa (okolice)

Post » Pt lis 13, 2009 16:50 Re: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi i devonka Nora, cz. 2 :-)

Tak, Norcia zdecydowanie przeniosła się do budki na drapaku.
I wciąż nie pozwala innym do siebie podejść, ale dystans jest już coraz mniejszy.
Qupki ładniejsze - lakcid działa.
Tylko z oczu wciąż jej się sączy...

Mój ząb się trochę uspokoił, ale ogólnie jestem wykończona i bez siły.
Mogłabym spać cały czas - jak koty...
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 315 gości