Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 19, 2009 12:48 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

Wszystko będzie dobrze :ok:

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 20, 2009 20:47 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

Jak tam chłopcy :?: :?: :?:
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 20, 2009 21:39 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

łeeeenooo, chyba żyją "obadwa"? co?...?
Georg ['] Klemens ['] Miriam [']

Georg-inia

 
Posty: 22395
Od: Czw lut 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 21, 2009 12:14 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

:P no pewnie że tak :!:
Jak wróciłam do domu to nawet nie wyszły się ze mną przywitać jak to mają w zwyczaju......wchodzę do pokoju a tam na kanapie, jeden obok drugiego dwa zaspane kocie pysia :D ....dwa susełki spały jak zabite :lol: ....żadnych zniszczeń, zakazanych czynności poza kuwetą, wszystkie sprzęty w jednym kawałku....ewidentnie czekają na nas i wtedy dopiero zaczynają się szaleństwa i gonitwy po całym domu...dwa cwaniaczki :twisted:
Farcik już przestał brać antybiotyk ale cały czas niestety smarka i oczko jakoś takoś nie chce się do końca zaleczyć.Mam zamiar kupić nagietek i przemywać mu to oczysko, liczę że zadziała i że ta dziwna opuchlizna zejdzie już do końca. Jeśli dalej będzie posmarkiwał to znowu trzeba będzie wybrać się do pani doktor :) Farcik w odróżnieniu od Felka u lekarza zachowuję absolutnie fenomenalnie, jesteśmy z niego bardzo dumni :lol:
Postaram się wrzucić jakieś zdjęcia futerek w najbliższym czasie :kotek:

Kamisola

 
Posty: 212
Od: Śro cze 10, 2009 20:04
Lokalizacja: Wola Komborska

Post » Sob lis 21, 2009 12:19 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

To czekamy na zdjęcia... :D
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Sob lis 21, 2009 12:29 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

Tak bardzo cieszę się, że ten cudowny kotek znalazł tak wspaniały Domek i że Feluś szybko zaakceptował braciszka :) taka sielanka :) i niech tak już będzie zawsze :ok: a na zdjęcia oczywiście czekamy :D
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 21, 2009 12:48 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

Kamisola pisze::P no pewnie że tak :!:
Jak wróciłam do domu to nawet nie wyszły się ze mną przywitać jak to mają w zwyczaju......wchodzę do pokoju a tam na kanapie, jeden obok drugiego dwa zaspane kocie pysia :D ....dwa susełki spały jak zabite :lol: ....żadnych zniszczeń, zakazanych czynności poza kuwetą, wszystkie sprzęty w jednym kawałku....ewidentnie czekają na nas i wtedy dopiero zaczynają się szaleństwa i gonitwy po całym domu...dwa cwaniaczki :twisted:
Farcik już przestał brać antybiotyk ale cały czas niestety smarka i oczko jakoś takoś nie chce się do końca zaleczyć.Mam zamiar kupić nagietek i przemywać mu to oczysko, liczę że zadziała i że ta dziwna opuchlizna zejdzie już do końca. Jeśli dalej będzie posmarkiwał to znowu trzeba będzie wybrać się do pani doktor :) Farcik w odróżnieniu od Felka u lekarza zachowuję absolutnie fenomenalnie, jesteśmy z niego bardzo dumni :lol:
Postaram się wrzucić jakieś zdjęcia futerek w najbliższym czasie :kotek:

:1luvu: :1luvu: Pozdrawiam Gorąco Taki domek dla Farcika to sama radośc :kotek: :1luvu:
Obrazek

krzsztof

 
Posty: 1015
Od: Nie wrz 27, 2009 15:43
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 30, 2009 8:50 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

głaski dla łobuziaków :wink: :mrgreen:
****** Atan ['] 21.02.2001 - 21.10.2013 ****** Lideczka ['] 2006 - 21.04.2015 ****** Ares ['] 02.12.2013 - 03.06.2016 ****** SaBunia 2006 - 31.10.2017 pękło mi serce

atla

 
Posty: 5214
Od: Wto wrz 29, 2009 8:20
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 30, 2009 9:19 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

A może jakieś foteczki by się znalazły? :)

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 30, 2009 9:59 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

gosiaa pisze:A może jakieś foteczki by się znalazły? :)

Nooooo :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pt gru 18, 2009 19:38 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

Bardzo przepraszam...obiecałam nowe fotki kociaków a tu nic!! Niestety ostatnie tygodnie bardzo się rozchorowałam i nie miałam jak wrzucić zdjęć ale teraz jak tylko będę miała wolną chwilkę to coś wrzucę. A na razie mogę powiedzieć , że kociaki super sobie radzą bardzo się pokochały, bawią się razem, śpią razem no po prostu kochane są. Farcik niestety musiał pójść na kolejny antybiotyk bo gile miał straszne, właśnie kończy dawkę i tak jakby było lepiej mam nadzieję że nie wróci tak jak po odstawieniu pierwszego. Ofutrzył się,już czuje się całkowicie domownikiem,szaleje po domu a wieczorem pierwszy pakuję się nam do łóżka :D Cudowny kot z niego :mrgreen: i Felek się przy nim bardziej wyluzował, na miziaki sam przychodzi i humor mu dopisuje. Dzięki Kochani za te dwa moje kochane kocie serducha :1luvu:

Kamisola

 
Posty: 212
Od: Śro cze 10, 2009 20:04
Lokalizacja: Wola Komborska

Post » Pt gru 18, 2009 19:46 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

o jak dobrze, że się odezwałaś Kamisola :D cieszą wieści o Farciku i Felusiu.
Tylko Farciku - ty już nie choruj!!!!
A na zdjęcia oczywiście z niecierpliwością czekamy :ok:
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 18, 2009 22:39 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

Jakie wspaniałe wieści, cieszę się bardzo, jakoś tak od początku czułam że to jest domek dla Farcika :) wspaniale że chłopaki się tak super dogadali i teraz sielanka :)

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 19, 2009 8:13 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

gosiaa pisze:Jakie wspaniałe wieści, cieszę się bardzo, jakoś tak od początku czułam że to jest domek dla Farcika :) wspaniale że chłopaki się tak super dogadali i teraz sielanka :)


Gosiaa mialaś nosa :ok: :ok: :ok:
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 21, 2009 11:10 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

magdaradek pisze:
gosiaa pisze:Jakie wspaniałe wieści, cieszę się bardzo, jakoś tak od początku czułam że to jest domek dla Farcika :) wspaniale że chłopaki się tak super dogadali i teraz sielanka :)


Gosiaa mialaś nosa :ok: :ok: :ok:

Nooooo :D :D :D :D :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości