Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 04, 2011 22:25 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

To są chłopaki, na których można patrzeć godzinami i się to nie nudzi. Są przepiękni. Ogromnie dziękujemy za aktualne zdjęcia.

CoolCaty

 
Posty: 7701
Od: Śro sie 10, 2005 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 05, 2011 7:19 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

Obrazek

łomamo, jaki grubas :mrgreen: tak sobie myślę i myślę, że miał ten Feluś trochę szczęścia, że przylazł wtedy na dokramianie :ok:
Georg ['] Klemens ['] Miriam [']

Georg-inia

 
Posty: 22395
Od: Czw lut 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 05, 2011 8:26 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

Mi przyszło powiadomienie, ale nie mogłam skojarzyć co to za koty, konieczny był powrót do pierwszych postów, ale już wszystko wiem :)
Ślicznie chłopaki wyglądają, widać że im tam u Was dobrze :)

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 09, 2011 8:41 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

CoolCaty pisze:To są chłopaki, na których można patrzeć godzinami i się to nie nudzi. Są przepiękni. Ogromnie dziękujemy za aktualne zdjęcia.


Koty dziękują za słowa uznania :D
Faktycznie cos w tym jest bo nasza rodzina i przyjaciele podzielili się na dwa obozy:wielbicieli Felka i Farta.
Właściwie za każdym razem kiedy mamy gości słyszę peany zachwytu a to o jednym, a to o drugim.Każdy znajdzie u nad coś dla siebie bo to są koty o zupełnie innych charakterach.
Feluś pod wpływem Fartka zrobił się bardziej miziasty ale generalnie wszelkie mizianka mogą się odbywać tylko w wyznaczonym przez niego czasie i miziamy tylko miejsca wybrane przez niego.Nie daj boże głaskać brzuszek kiedy on nie ma na to ochoty :lol: Generalnie to on jest tym bardziej spokojnym i rozważnym,do obcych nie podejdzie za żadne skarby, ale za to miłoscią jego życia jest zdecydowanie mój TŻ(no ja zła nie jestem ale gdzie mi tam do niego :wink: ).
TŻ siedzi w pokoju i gra kot prowadzi obserwację obiektu uczuć z kanapy.
Oczywiście jedzonko również najchętniej przyjmuje z rączek TŻ-eta,chociaż okazało się,że jego gust żywieniowy jest dość specyficzny.Obok standardowych kocich frykasów ulubioną przekąską kota są też chipsy,bułeczki francuskie z czekoladą i pierniki 8O .Wszystkie słodycze musimy przed nim chować bo okazało się,że z zawiązanej torebki foliowej potrafi sobie taką bułeczkę wyciagnąć :)
W ogóle to straszny z niego domator się zrobił.Nie lubi wychodzenia, nawet na balkon go nie ciągnie.Wolny czas spędza na "swoim" fotelu z ulubioną zabawką - fasolką szparagową :lol:
Natomiast Farciolina to wulkan energii jest :D Wszędzie go pełno,zasuwa na tych swoich 3 łapkach tak szybko,że zanim się obócę to on już rundkę po domu zdąży zaliczyć i miski z jedzeniem obskoczyć w celu sprawdzenia czy aby napewno wylizał do czysta :mrgreen: Bo to straszny obżartuch i łasuch jest....ma to po pani :lol:
A jaki miziak :!: Jakby mógł to zaprzytulał by każdego na śmierć.Zawsze wita nas i wszystkich gości pod drzwiami gaworząc tak śmiesznie po kociemu.Śpi oczywiście z nami w łózku ( najchętniej dokładnie pomiędzy nami tak abyśmy go jednocześnie mogli głaskać :) ), uwielbia jeżdzić samochodem i bardzo lubi wycieczki do swoich cioteczek do lecznicy :mrgreen:
Bardzo nas cieczy,że kocurry tak bardzo się zaprzyjaźniły - sa wspólne gonitwy,polowania na muchy no i małe awantury oczywiście :D
Nowe fotki z przygód domowych wkrótce -przymierzę się też do założenia osobnego wątku drużyny F,ale to pewnie po nadchodzącym mam nadzieje dokoceniu :D
Serdecznie pozdrawiamy :!:

Kamisola

 
Posty: 212
Od: Śro cze 10, 2009 20:04
Lokalizacja: Wola Komborska

Post » Śro wrz 22, 2021 19:45 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

Hej,dawno nas tu nie było ale Farcik dalej z nami.Teraz mieszkamy na Podkarpaciu i zamiast dwóch mamy 6 kotów -niestety Felus już za tęczowym mostem.Dla wszystkich Cioć i Wujków zaglądających jeszcze na Forum załączam zdjęcia dorosłego już Ojca stada Farta https://imagizer.imageshack.com/v2/320x ... pHxPBl.jpg https://imagizer.imageshack.com/v2/320x ... XaLK0T.png https://imagizer.imageshack.com/v2/320x ... Ry3V40.jpg https://imagizer.imageshack.com/v2/320x ... r9XXUY.jpg https://imagizer.imageshack.com/v2/320x ... cbaGrZ.jpg
Ostatnio edytowano Śro wrz 22, 2021 20:02 przez Kamisola, łącznie edytowano 2 razy

Kamisola

 
Posty: 212
Od: Śro cze 10, 2009 20:04
Lokalizacja: Wola Komborska

Post » Śro wrz 22, 2021 19:57 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

Wszelki duch :1luvu:

Pozdrawiam
Ciebie i stado :ok:
Obrazek

andorka

 
Posty: 13112
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Śro wrz 22, 2021 22:15 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

Piękne stadko! :1luvu:
Obrazek
Aten biedak za oknem, to kto?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60181
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 23, 2021 8:56 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

Kociak za oknem to Pan Boczek,który odwiedza nas regularnie na dokarmianie i glaski.Zostal tez przez nas odpchlony i odkleszczony a jak jeszcze lepiej się zaprzyjaźnimy to pojedziemy na wycięcie jajek.Probowalabym go udomowić bo to bardzo fajny gość ale przy 6 kotach osiągnęliśmy absolutny limit .

Kamisola

 
Posty: 212
Od: Śro cze 10, 2009 20:04
Lokalizacja: Wola Komborska

Post » Wto lis 02, 2021 15:54 Re: Bezłapek - w malutkim ciałku wielki duch

Swietna ekipa!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84834
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 99 gości