Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 26, 2018 7:34 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Przyszła ta smutna pora, kiedy trzeba wyskoczyć z kaski na obroże p-kleszczowe. Foresto zdrożały :roll:

Przypomni mi ktoś, po jaką cholerę adoptowałam dwa kundle? Bo nie mogę sobie przypomnieć :roll:

Foty będą dzisiaj.

Wczoraj była piękna pogoda, zabrałam psy na kilkukilometrowy spacer. Łaziliśmy 2,5 godziny. Sama ledwo doczłapałam do domu. Byłam pewna, że przynajmniej na dwie godziny mam spokój od kundli. Nic bardziej mylnego. Tuż po powrocie Kropa z Nerutkiem zażądali wypuszczenia, bo usłyszały, że kundle z sąsiedztwa je wołają. :evil:
Spojrzałam krytycznym okiem na mój piękny, wypielęgnowany trawnik. Przynajmniej taki był jeszcze w ubiegłym roku. Teraz albo założę go od nowa, albo zapomnij o zielonej trawie. Kundle go zdewastowały.

Ponczek przez weekend dowiedział się, do czego służy moje łóżko.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon mar 26, 2018 8:09 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Z pieskami życie jest weselsze ;)
Ponczek śpi w Twoim łóżku? Szybko chłopakowi poszło :D
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 10077
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Pon mar 26, 2018 8:18 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Wczoraj Ponczka nakryłam w łóżku. Rzadko w ciągu dnia wchodzę do sypialni, ale akurat wczoraj weszłam. I co zastałam? Ponczka rozwalonego jak struna. Nie, nie zerwał się w popłochu. Leżał dalej :roll:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon mar 26, 2018 8:31 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Zastyglas w zachwycie? :) I dlaczego nie uwiecznilas? Hę?
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 85048
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon mar 26, 2018 13:04 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Femka pisze:Przypomni mi ktoś, po jaką cholerę adoptowałam dwa kundle? Bo nie mogę sobie przypomnieć :roll:


a to nie było tak ze one Cię wybrały a Ty zapomniałas zaprotestowac?
no i szach-mach i po ptokach, przez zasiedzenie :roll: :wink:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Pon mar 26, 2018 13:08 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Femka pisze:Ponczek przez weekend dowiedział się, do czego służy moje łóżko.

A co na to Kropka? :strach:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34350
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pon mar 26, 2018 15:22 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Femka pisze:Przyszła ta smutna pora, kiedy trzeba wyskoczyć z kaski na obroże p-kleszczowe. Foresto zdrożały :roll:

Przypomni mi ktoś, po jaką cholerę adoptowałam dwa kundle? Bo nie mogę sobie przypomnieć :roll:

Foty będą dzisiaj.

Wczoraj była piękna pogoda, zabrałam psy na kilkukilometrowy spacer. Łaziliśmy 2,5 godziny. Sama ledwo doczłapałam do domu. Byłam pewna, że przynajmniej na dwie godziny mam spokój od kundli. Nic bardziej mylnego. Tuż po powrocie Kropa z Nerutkiem zażądali wypuszczenia, bo usłyszały, że kundle z sąsiedztwa je wołają. :evil:
Spojrzałam krytycznym okiem na mój piękny, wypielęgnowany trawnik. Przynajmniej taki był jeszcze w ubiegłym roku. Teraz albo założę go od nowa, albo zapomnij o zielonej trawie. Kundle go zdewastowały.

Ponczek przez weekend dowiedział się, do czego służy moje łóżko.

Masz dwa psy strozujace pilnujace twego dobytku i działają antyzawalowo.
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Smakusia odeszła 14.05.2024.

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101852
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto mar 27, 2018 7:10 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

zuza pisze:Zastyglas w zachwycie? :) I dlaczego nie uwiecznilas? Hę?

nie miałam przy sobie telefonu, niestety


Gretta pisze:
Femka pisze:Ponczek przez weekend dowiedział się, do czego służy moje łóżko.

A co na to Kropka? :strach:

nic, ona nie zadziera z Ponczkiem, omija go z daleka :lol:

Maryla pisze:
Femka pisze:Przypomni mi ktoś, po jaką cholerę adoptowałam dwa kundle? Bo nie mogę sobie przypomnieć :roll:


a to nie było tak ze one Cię wybrały a Ty zapomniałas zaprotestowac?
no i szach-mach i po ptokach, przez zasiedzenie :roll: :wink:


:roll:
Już jak Ty coś napiszesz, to naprawdę :roll:


anulka111 wolałabym się nie dowiadywać, jak zareagowałyby na złodzieja :roll:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto mar 27, 2018 7:11 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

ale ogólnie to :ok:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Wto mar 27, 2018 7:14 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

No właśnie niekoniecznie. Ponczek przypomniał sobie, że był kotem wolnożyjącym. Ostatnie dni spędza głównie przy drzwiach tarasu patrząc smętnie na ogród. Bardzo mi go żal. W pewnym momencie nawet zdarzyło mi się, że odruchowo złapałam za klamkę, żeby go wypuścić, tak jak pozostałe Szczypiorki.

Musi wytrzymać jeszcze z miesiąc, wtedy zacznę z nim wychodzić na spacer do ogrodu.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto mar 27, 2018 9:43 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Przeczeka.

A nienoszenie aparatu uwazam za gruby blad...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 85048
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto mar 27, 2018 11:28 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

telefon sie nosi przy tyłku nawet chodząc po mieszkaniu
szczególnie jak człowiek jest sam
zawsze mnie wkurza, jak do kogoś dzwonie, dzwonię i dzwonie
a po kilku godzinach ktoś oddzwania i mówi "telefon był na górze" :evil:
ja nawet do kibla zabieram :twisted:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54382
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Wto mar 27, 2018 11:30 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Femka pisze:No właśnie niekoniecznie. Ponczek przypomniał sobie, że był kotem wolnożyjącym. Ostatnie dni spędza głównie przy drzwiach tarasu patrząc smętnie na ogród. Bardzo mi go żal. W pewnym momencie nawet zdarzyło mi się, że odruchowo złapałam za klamkę, żeby go wypuścić, tak jak pozostałe Szczypiorki.

Musi wytrzymać jeszcze z miesiąc, wtedy zacznę z nim wychodzić na spacer do ogrodu.


w sensie, że będziecie się przechadzać alejkami?
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24514
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

Post » Wto mar 27, 2018 22:32 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

evanka pisze:telefon sie nosi przy tyłku nawet chodząc po mieszkaniu
szczególnie jak człowiek jest sam
zawsze mnie wkurza, jak do kogoś dzwonie, dzwonię i dzwonie
a po kilku godzinach ktoś oddzwania i mówi "telefon był na górze" :evil:
ja nawet do kibla zabieram :twisted:


telefon w kieszeni na tyłku + wizyta w kiblu to ZŁO, powiadam :idea:
Wiem co mówię, 5 sztuk utopiłam w różnych okolicznościach,w tym chyba dwie - właśnie w kiblu 8)
“Kwiecień słodki nadchodzi, niech się zacznie święto głupców!”
Jestem satyrykiem.
Obrazek

https://www.sklepjubilerski.com/porady- ... jubilerski, cytat: Joker

Liwia

Avatar użytkownika
 
Posty: 13945
Od: Pt gru 03, 2004 19:58

Post » Wto mar 27, 2018 22:35 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

dobra, niech będzie w ręce ;)
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54382
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter, Silverblue i 100 gości