Fatkowe stadko

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 02, 2022 14:23 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Sierra pisze:Nie tyle smaki wróciły, co wreszcie ma czas pomyśleć o czymś po za dupceniem :twisted:


w sumie racja :twisted:

Ostatnio wetka zasugerowała zrobienie Burełce badań profilaktycznych i że wyczyścić zęby też by pasowało. Bureł i Stefa okazy zdrowia, może jednak zdałoby się na wszelki wypadek trzasnąć im morfologię z okazji 7 urodzin. Lepiej wiedzieć co im tam w krwinkach piszczy, zanim sobie wezmę kolejnego działkersa na chatę.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5836
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Czw wrz 08, 2022 21:03 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Buras od jakiegoś czasu robi kupy z krwią (poza tym czuje się dobrze, ma apetyt). Kombinuję co pierwsze lepiej zrobić: morfologię czy badanie kału?

Chce to rozłożyć na 2 miesiące (jedno badanie teraz, drugie po 10 października) bo jeszcze nie odzyskałam stabilności po Bratku.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5836
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Czw wrz 08, 2022 21:16 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Kiedy odrobaczałaś stado? Może już czas na kolejną akcję?
No i prześledź skład karm, może jest coś, co go uczula.

btw. Najpierw krew - zobaczyć, czy eozynofile nie są podwyższone (alergia, robale).
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23733
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Czw wrz 08, 2022 22:33 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Bureł i Stefka w maju, Bratko i Boa styczeń. Dlaczego tak zrobiłam, nie wiem.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5836
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Śro wrz 14, 2022 19:03 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Złapałam ostatnio krwiste gówienko Burysia, ale przytomnie zadzwoniłam aby upewnić się czy przynieść to gówienko mogę - okazało się, że wetka która się tym zajmuje była na urlopie. Dobrze, że tyrknęłam bo miałabym półgodzinny spacer z gówienkiem na darmo.

Jutro zadzwonię umówić go na morfologię i możw znów mi się uda jego kupsztala dorwać, bo coś mi się on zbyt spokojny wydaje. Zawsze o tym marzyłam, ale nie za cenę jego zdrowia.

Obrazek

Bratbołki znów rozpoczęły wspólne spanie- jak zmienią dom, to z tym kółkiem pójdą. Kuzynka jeszcze ich nie wzięła, bo musi specjalistyczną karmę dla Bratka ogarnąć jeszcze.

Obrazek

... a ja nadal nie chcę Bratka oddawać. Mojego słodziaczka co mnie całuje rano i naciera ząbkiem i miłością. Nie chcę też żeby Boa była tam sama - ona powinna mieć innego kota do towarzystwa. To nie może być jedynaczka (a np. Stefcia ewidentnie marzy, aby jedynaczką być :) )

Boa pucułowatka:

Obrazek
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5836
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Śro wrz 14, 2022 20:22 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Kciuki i zdrówka!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro wrz 14, 2022 20:50 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Fatka pisze:Złapałam ostatnio krwiste gówienko Burysia, ale przytomnie zadzwoniłam aby upewnić się czy przynieść to gówienko mogę - okazało się, że wetka która się tym zajmuje była na urlopie. Dobrze, że tyrknęłam bo miałabym półgodzinny spacer z gówienkiem na darmo.

Jutro zadzwonię umówić go na morfologię i możw znów mi się uda jego kupsztala dorwać, bo coś mi się on zbyt spokojny wydaje. Zawsze o tym marzyłam, ale nie za cenę jego zdrowia.

Obrazek

Bratbołki znów rozpoczęły wspólne spanie- jak zmienią dom, to z tym kółkiem pójdą. Kuzynka jeszcze ich nie wzięła, bo musi specjalistyczną karmę dla Bratka ogarnąć jeszcze.

Obrazek

... a ja nadal nie chcę Bratka oddawać. Mojego słodziaczka co mnie całuje rano i naciera ząbkiem i miłością. Nie chcę też żeby Boa była tam sama - ona powinna mieć innego kota do towarzystwa. To nie może być jedynaczka (a np. Stefcia ewidentnie marzy, aby jedynaczką być :) )

Boa pucułowatka:

Obrazek

Śliczne są oba! Lepiej, zeby były razem :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59702
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 26, 2022 9:40 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Wstawię i tu. Odkąd są działkersy małe w domu, nastąpiło przetasowanie relacji.

Gówniażeria pokochała wujka Bratka ze wzajemnością.

Obrazek

Obrazek
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5836
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Pon wrz 26, 2022 13:06 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Fatka pisze:Wstawię i tu. Odkąd są działkersy małe w domu, nastąpiło przetasowanie relacji.

Gówniażeria pokochała wujka Bratka ze wzajemnością.

Obrazek

Obrazek

Cudowna kocia jedność :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59702
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 26, 2022 19:55 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Bratek i Boa mają się razem wyprowadzić w weekend. Wojtek w czwartek, ale coś mi zaczął chrumkać. W każdym razie - jak one pójdą, to ja nie wiem z kim mała biała będzie spać. Dwójka zgryźliwych tetryków czyli Bureł i Stefa nie są tulaśni.

Tymczasem Bratko i Wojtas:

Obrazek

Obrazek
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5836
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Pon wrz 26, 2022 20:08 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Jakie słodyczki. Zdrowia wszystkim!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon wrz 26, 2022 23:56 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Fatka pisze:Bratek i Boa mają się razem wyprowadzić w weekend. Wojtek w czwartek, ale coś mi zaczął chrumkać. W każdym razie - jak one pójdą, to ja nie wiem z kim mała biała będzie spać. Dwójka zgryźliwych tetryków czyli Bureł i Stefa nie są tulaśni.

Tymczasem Bratko i Wojtas:

Obrazek

Obrazek

Jak one się kochają :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59702
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 27, 2022 19:24 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Wojtas na antybiotykach, co tam u Burełka we krwi dowiem się w piatek, jak z Wojtasem na kontrolę pojadę.

Bureł niezbyt był zachwycony faktem pobierania krwi, trzymały go 2 osoby aby trzecia mogła pobrać, ale też wielkiego dramatu nie było. Polała się krew Burełcza, nikogo więcej.
---

Edit. A jednak wetka zadzwoniła dziś. Bureł wszystkie wyniki ma, że na wystawę je dać. Wszystkie, poza jednym - wyniki wskazują na kiełkująca nadczynność tarczycy.

Kilka lat temu miał tarczycę badaną, gdy szukałam przyczyn nadpobudliwości, wtedy była ok, się zbyt odległy wynik aby go porównywać.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5836
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Pt wrz 30, 2022 18:31 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Przeglądałam zdjęcia w telefonie i zauważyłam prwną prawidłowość.

Pierwsze zdjęcie z marca, drugie z września. Czyżby Bratko był moim rycerzem na białym rumaku? 8O

Obrazek
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5836
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Pt wrz 30, 2022 19:08 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - JAJO USUNIĘTE!

Rumaki średnio zachwycone... :lol:
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23733
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 85 gości