Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Wto lut 25, 2020 1:48 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Jola Dworcowa dawala furaginę, wetka to zaakceptowała, a kotu pomogło. Ja i tak daję tylko pół tabletki dziennie, a Jola dawala 2x po pół. Ale w sumie uwazam, że przy augmentinie ta furagina nie jest niezbędna, dzięki za tę uwagę, może rzeczywiście nie będę dawać.
No-spę daję w zastrzyku, dopyszcznie jest paskudna, a w zastrzyku kot nawet nie zauważa. Podaje się 1 mlna 10 kg, więc w przypadku Kitka jakieś 0,4 ml, malutko. Uff, jak to dobrze, że jakoś robię te zastrzyki :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60355
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 25, 2020 7:17 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Zastrzyki są w ogóle lepsze.
Kitku
:(
:201461
Pralcia

I o Zuni myślimy. Jedzcie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto lut 25, 2020 7:18 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Miau Sabulko, Kitku, Pralinko Ciociu :1luvu: :1luvu: :1luvu: Jak się czujecie?? Ciociu jak to dobrze, że umiesz zrobić kotkowi zastrzyk :ok: :ok: :ok:
Zjadłam rybkę ale nie bardzo chciałam saszetkę i/d....duża dziś późno wróci, więc zostawiła mi więcej chrupek i to i/d....Wieczorem odbierze wyniki. Miziam Was serdecznie mocno. Zunia

Anna2016

 
Posty: 10456
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto lut 25, 2020 9:34 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

jolabuk5 pisze:Jola Dworcowa dawala furaginę, wetka to zaakceptowała, a kotu pomogło. Ja i tak daję tylko pół tabletki dziennie, a Jola dawala 2x po pół. Ale w sumie uwazam, że przy augmentinie ta furagina nie jest niezbędna, dzięki za tę uwagę, może rzeczywiście nie będę dawać.
No-spę daję w zastrzyku, dopyszcznie jest paskudna, a w zastrzyku kot nawet nie zauważa. Podaje się 1 mlna 10 kg, więc w przypadku Kitka jakieś 0,4 ml, malutko. Uff, jak to dobrze, że jakoś robię te zastrzyki :ok:

Ja wiem ze furagina pomaga. Jak Amy zaczęło się z tym pęcherzem to jej dałam w sumie niechcący bo mi się z nos-pa pomyliło :roll: Ale sikać poleciała po pół godzinie.

Jak wet zaakceptował to spoko. Po prostu wyczytalam że można zaszkodzić kotu tym bardziej jak ma krysztaly w moczu. Ale to było jakieś forum więc to nie wet sie wypowiadał.

Zdrówka dla wszystkich chorowitków :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto lut 25, 2020 10:12 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Ciociu MalgWroclaw, pewnie, że zastrzyki są lepsze (o ile nie bolą). Ja już dziś dostałam mój steryd, a Kitek no-spę i do pysia urinowet. Musi dziś jeszcze dostać do pysia interferon i wit. C z furaginą oraz kuja z synuloxu. Calineczka powinna dostać 2x w paście heparegen, a Uszarka 2x insulinę, po sprawdzeniu cukru... Fajny szpitalik :twisted:
Pralciu, Kitek czuje się ogólnie lepiej, ale z sikaniem jeszcze nie jest ok. Ciociu MonikaMroz, Duża się zastanawia z tą furaginą
Zuniu, siedzisz samiutka... Dobrze, że chociaż miseczki pełne :ok: Trzymamy za wyniki! :ok: :ok: :ok:
Zjadłam trochę musiku rano. :oops: A wczoraj troszkę mięska (malutko) i pasty.
Wszyscy śpimy :201461
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60355
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 25, 2020 17:31 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Miau. Duza po powrocie z pracy znalazła zwymiotowane resztki jedzenia :(
Zunia

Anna2016

 
Posty: 10456
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto lut 25, 2020 18:33 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Zuniu, może za dużo zjadłaś, albo coś podrażniło brzuszek?
Kitek ładnie zjadł resztę leków, dostał zastrzyk i mam wrażenie, że mniej biega do kuwety, chociaż w kuwecie jeszcze bywają kropelki. No, ale to dopiero drugi dzień.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60355
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 25, 2020 21:54 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Sabciu, duża zgłosiła mnie i Polę .
Zuzia
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 25, 2020 22:33 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Zunia ma alat ponad 600 . To najgorszy jej wynik w ciągu 12 mcy. Usg nie wskazuje na ibd. A w listopadzie miala narkoze i serie zastrzykow z metacamu i synoluxu. Zachecano mnie do kuracji sterydowej na ibd mowiac ze na niektore schorzenia wątroby steryd przy okazji tez pomaga. Dziś usłyszałam od tych samych osób, na moje pytanie czy można jej wątrobę poleczyc sterydem - ze gdyby dac jej steryd to mogloby to pogorszyć jej stan. Nie przeproszono mnie za błędna diagnozę ibd ani słowem , nie nawiązano nawet do diagnozy ibd , powiedziano natomiast ze stan kota będzie się pogarszał do marskosci watroby i ze kot w końcu ''zejdzie'' z powodu chorej watroby. Nie dodam juz więcej nic. Wystarczy co napisałam....

Anna2016

 
Posty: 10456
Od: Pt lut 12, 2016 17:41


Post » Wto lut 25, 2020 22:41 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Aniu nie poddawaj się. Nie można.
Wiem , że Zuzi wątróbka jest w fatalnym stanie ale nie poddajemy się i walczymy. Od prawie dwóch miesięcy Zuzia przyjmuje steryd i dzięki niemu funkcjonuje całkiem sprawnie. Kupa się poprawiła, nie ma biegunek i bardzo poprawiła się z jedzeniem. Przez ten czas dwa razy pawikowała - raz śliną a raz niestrawioną karmą. Poza tym poprawiły jej się wyniki.
Nie poddawaj się Aniu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 26, 2020 0:33 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Anna2016 pisze:Zunia ma alat ponad 600 . To najgorszy jej wynik w ciągu 12 mcy. Usg nie wskazuje na ibd. A w listopadzie miala narkoze i serie zastrzykow z metacamu i synoluxu. Zachecano mnie do kuracji sterydowej na ibd mowiac ze na niektore schorzenia wątroby steryd przy okazji tez pomaga. Dziś usłyszałam od tych samych osób, na moje pytanie czy można jej wątrobę poleczyc sterydem - ze gdyby dac jej steryd to mogloby to pogorszyć jej stan. Nie przeproszono mnie za błędna diagnozę ibd ani słowem , nie nawiązano nawet do diagnozy ibd , powiedziano natomiast ze stan kota będzie się pogarszał do marskosci watroby i ze kot w końcu ''zejdzie'' z powodu chorej watroby. Nie dodam juz więcej nic. Wystarczy co napisałam....

Któryś wet powiedział, ze na ornipural jest za wcześnie - to moze już jednak nie jest za wcześnie????
qr...ka
Kurcze jak mozna tak powiedziec i NIE zaproponowac leczenia???? Przecież chorą wątrobę się skutecznie leczy!!!! No szok.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lut 26, 2020 1:31 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Marzenia11 pisze:
Anna2016 pisze:Zunia ma alat ponad 600 . To najgorszy jej wynik w ciągu 12 mcy. Usg nie wskazuje na ibd. A w listopadzie miala narkoze i serie zastrzykow z metacamu i synoluxu. Zachecano mnie do kuracji sterydowej na ibd mowiac ze na niektore schorzenia wątroby steryd przy okazji tez pomaga. Dziś usłyszałam od tych samych osób, na moje pytanie czy można jej wątrobę poleczyc sterydem - ze gdyby dac jej steryd to mogloby to pogorszyć jej stan. Nie przeproszono mnie za błędna diagnozę ibd ani słowem , nie nawiązano nawet do diagnozy ibd , powiedziano natomiast ze stan kota będzie się pogarszał do marskosci watroby i ze kot w końcu ''zejdzie'' z powodu chorej watroby. Nie dodam juz więcej nic. Wystarczy co napisałam....

Któryś wet powiedział, ze na ornipural jest za wcześnie - to moze już jednak nie jest za wcześnie????
qr...ka
Kurcze jak mozna tak powiedziec i NIE zaproponowac leczenia???? Przecież chorą wątrobę się skutecznie leczy!!!! No szok.

Marzenka ma rację! Wątrobę się leczy, ona ma ogromne możliwości regeneracyjne. Trzeba próbować leczenia!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60355
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 26, 2020 1:33 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Ewa L. pisze:Sabciu, duża zgłosiła mnie i Polę .
Zuzia

Już wiem, bedziemy na Was głosować :1luvu:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60355
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 290 gości