Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka Do Zamknię

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 20, 2018 22:05 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Obrazek
Lady, nic nie piszesz... Mam udać się w drogę??? Twój Rycerz Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35


Post » Czw wrz 20, 2018 22:31 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Lady Sabciu, chyba nie chcesz żeby moja Duża "wkleiła" kompromitujące mnie zdjęcia :201494 Ja...wiem, że musisz się o wiele rzeczy troszczyć ale.... Proszę...pisz.... :1luvu: :1luvu: :1luvu: :love: :love: :love: Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Pt wrz 21, 2018 1:47 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Przepraszam, trochę za mało jesteśmy z Dużą na miau... :oops:
Lucas, Mój Rycerzu, cudnie wyglądasz w pudełku :1luvu: Pewnie, że możesz przyjechać, mieścisz się w paczce znakomicie :!: :1luvu:
Ja ciągle ładnie jem, co parę dni dostaję steryd i nawet trochę się bawię, ale nie za długo, bo nie mam tyle sił. Ale Duża mówi, że sama ochota na zabawę się liczy. :201461
Aha, jutro Duża ma wizytę rodzinną, więc na miau wejdziemy późno, nie martwcie się!
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 21, 2018 8:32 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Lukasku do pysia Ci w tym kartonie.... no i ta wyciągnięta nóżka :love:
Sabciu, nie daj się chorobie kochana Kotuniu :1luvu:
Ciociu, doszła ta przesyłka? Duża wysłała priorytetem w poniedziałek :conf:
Miau, Zunia

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt wrz 21, 2018 16:11 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Nie Zuniu, jeszcze nie doszła :( A była polecona? Duża mówi, że tylko polecone priorytety dochodzą po 1 dniu, bo nadawca ma dowod, kiedy wysłał, więc poczta może zapłacić karę, jak nie dostarczy na czas. Niepolecone priorytety dochodzą jak zwykłe listy, po tygodniu :twisted:
Dziś też ładnie jadłam :oops:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 21, 2018 17:11 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Ciociu to był zwykły priorytet duża wysłała zwykłym żebyś nie musiała na pocztę chodzić tylko listonosz wrzuci Ci do skrzynki.. duża mówi ze poczta oszukuje bo priorytet powinien dojść następnego dnia po wysłaniu a nie 8 dni , duża mówi ze to skandal i ze juz nie wyślę żadnego innego priorytetu. :evil:

Sabciu :1luvu:

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt wrz 21, 2018 19:53 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Zuniu, Duża bardzo dobrze zrobiła, przecież się nie spieszy, ważne, żeby doszło. :) Z tym, że nasz listonosz nie przyniesie, jeśli list jest gruby, to i tak zostawi awizo "gabaryt" i trzeba iść na pocztę. Ale Duża ma blisko, to pójdzie bez problemów. :D Dziękujemy Dużej jeszcze raz!
Nie bardzo chciałam jeść kolację, bo Duża dała 2 sosiki na jednym talerzyku, a ja tak nie lubię, wolę, jak każdy sosik jest na oddzielnym talerzyku :oops: Ale pastę zjadłam ładnie.
Dziś był u nas brat dużej i wszystko jest spóźnione. A przy okazji Duża się dowiedziała do żony brata, która jest kadrową, że teraz już nie ma żadnej możliwości przedłużenia jej umowy na czas określony, musieliby ją zatrudnić na czas nieokreślony, a emerytów u nas tak nie zatrudniają, czyli 31 października Duża naprawdę kończy pracę i zostaje przy samej emeryturze. To zła wiadomość zwłaszcza dla Joli Dworcowej i Dorci, którym Duża pomaga... :(
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 21, 2018 20:59 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Miau Sabciu, ja też bym tak zrobiła jak Ty, jakby mi duża pomieszała dwie karmy w jednej miseczce, bo dwa smaki na raz to wychodzi trzeci jakiś smak jak zmieszane...
Dziś duża usłyszała jak miauknęłam w kuwetce PRZED zrobieniem kupki :( wtedy, kiedy rozgrzebywałam dołek na kupkę :( i zrobiłam niedużą kupkę (ale w ciągu dnia była kupka, raczej miękka). Duża się martwi (znowu :evil: ). Duża już w tym roku kalendarzowym słyszała z raz (oprócz dziś) jak miauknęłam w kuwetce przed kupką. Nie miauczę jak robię siusiu, na pewno. Duża będzie znów próbowała mnie złapać zawieźć do lecznicy :( :strach: - w poniedziałek może, bo w środę, czwartek i piątek - 3 dni pod rząd znów w delegacje. Miau Wszystkim, Zunia


Przesyłka jest spora, koperta bąbelkowa A4, zawartość w środku ma tak około 1.5 cm grubości...może awizo już leży w skrzynce...
Kiedyś tak było i może nadal tak jest, że trzecia umowa zawarta na czas określony automatycznie staje się umową na stałe. To faktycznie nieciekawie, że nie będzie możliwości dorobienia do emerytury, może gdzieś w prywatnej firmie?
Miaups Ciociu, nie martw się, od czasu do czasu zrobimy jakiś mały bazarek :) duża coś czasem wymyśli :) Zunia

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt wrz 21, 2018 21:02 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Obrazek
Hallo Lady , widzisz Julek podsłuchał że wybieram się do Ciebie pocztą i... :evil: chyba mu "przyleję z liścia".
Niech sobie nie myśli, że... :mrgreen:
Twój Rycerz Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Sob wrz 22, 2018 0:48 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Julek jest rozbrajający, nie bij go, proszę, :1luvu: jemu pewnie chodziło o to, żeby Ci towarzyszyć w podróży, bo cię lubi... :D
Lucas Mój Rycerzu, czekam na Ciebie lub chociaż Twoje fotki :oops:
:love: :love: :love: :love: :love: <3 <3 <3 <3 <3 dla Ciebie ode mnie :oops:
Twoja Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 22, 2018 0:57 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Awiza w skrzynce dziś nie było, może w poniedziałek :D Ach ta poczta! :twisted:
Zuniu, może daj się złapać Dużej, bo się zamartwi tym miauczeniem, a poza tym może wet coś pomoże, jeśli będzie trzeba? Zrób to dla Dużej, Kochanie :201461
Przepisy zmieniły się podobno w 2016 r i teraz jest trudniej niż kiedyś z ominięciem tej zasady, kiedyś wystarczyło zrobić przerwę, żeby się liczyło od początku, ale teraz nie. No trudno, muszę sobie jakoś radzić.

Zuniu, Aniu - dziękuję :1luvu: :oops:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 22, 2018 6:51 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Zapewniam Cię, Jolu, że forma przesyłki nie ma żadnego znaczenia dla czasu jej dostarczenia.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob wrz 22, 2018 13:23 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Nie ma za co :1luvu: pozdrawiamy :201461 :1luvu: :201461 :1luvu:
Migusia [*] dwa miesiące :(

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Sob wrz 22, 2018 14:55 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Jola dworcowa opowiedziała mi smutną historię. Kilka dni temu zobaczyła małą koteczkę, kociaka, karmila ją i zamierzała złapać. Miała to zrobić 3 dni temu, ale była u lekarza, wróciła późno i tylko ją nakarmiła, obiecując wrócić z klatką łapką następnego dnia. Niestety, kiedy wróciła, koteczka już nie żyła, rozjechana przez samochód. Jola mogla tylko zabrać z ulicy jej ciałko :placz: Jola nie może sobie darować, że mimo ogromnego zmęczenia nie poszła z tą klatką poprzedniego dnia. Mówi, że ze to już trzeci czy czwarty przypadek w jej karierze kociary, kiedy spóźniła się z pomocą o 1 dzień. Strasznie to wszystko smutne. Jola ma od niedawna w domu prawdopodobnie siostrzyczkę tej zmarłej koteczki, tak się domyśla na podstawie wyglądu i miejsca bytowania, szuka jej domu. Tutaj widać ją na pierwszym planie, śpi w kółku. Jola wołana nią Gapcia
ObrazekObrazek

Będzie też szukała domu dla kocurka, któregoś widziała w tej samej okolicy, trochę starszego, ale strasznie miziastego. Jola widziała go raz, poszła po niego nastepnego dnia, ale się nie pojawił, dziś chce spróbować ponownie... Kłopot jest też z kocurem, który przybłakał się na działkę koleżanki Joli. Został wykastrowany, ale przegonił wszystkie koty tej koleżanki, które od dawna w tym miejscu dokarmiała. Byłoby dobrze tego kocura zabrać, bo pozostałe koty mogą nie przetrwać zimy bez swojego schronienia, ale gdzie zabrać takuego kocura alfa? Z czasem pewnie hormony mu spadną i przestanie być taki władczy, ale na to trzeba poczekać parę miesięcy.
A ja sobie znalazłam fajną miejscówkę - przed nowym telewizorem (Duża w końcu kupiła). On jest trochę mniej głęboki i jak Duża dosunęłago bardziej do ściany, to przed nim zrobiła się taka mała półeczka. Zaraz ją zarezerwowałam dla siebie :oops: . Jak tam leżę, to przysłaniam Dużej kawalek ekranu i bardzo dobrze, niech się nie gapi w telewizor, tylko na mnie :twisted:
To jest nowa miejscówka,
Obrazek Obrazek

Tutaj Kitka Chrupek ze swoim osobistym fryzjerem (Jolą Dworcową)
Obrazek Obrazek

Kitek i Calineczka przytuleni
Obrazek

Mini i Usia
Obrazek

A tu całe towarzystwo w pokoju Usi
Obrazek
Sabcia
Ciociu Anna2016 tęsknimy do Migusi! :1luvu:


Sabunia nadal ładnie je, ale często siedzi w pozycji chorego kota. :( I sierść ma taką sterczącą, chociaż miękką i czystą, myje się. W przyszłym tygodniu chyba znowu czeka nas wet...

A co do przesyłek - Małgosiu, ja mam jednak inne doświadczenia, polecony priorytet najczęściej dochodzi po 1 dniu, góra po 2 dniach. Inne rzeczywiście - jak chcą, tak przychodzą :twisted:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: haaszek i 81 gości