Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 18, 2018 16:13 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Tak. To nie dla Krowia. Sra dalej niż wzrok sięga, ma mieć lekką dietę. Je kiedy ma ochote, kiedy nie, to dostaje do pyska 4 kawalki mięsa, by go kwasy nie zalały i czekamy aż mu sie odmieni.
Gęsi tłuszcz był hitem przy tuczeniu mojego psa :)

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw sty 18, 2018 21:16 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Gosiagosia pisze:Śliczny Krów nie wygląda na swoje lata. :201461

No właśnie, to samo przeszło mi przez myśl.
Cudny jest, ta kropka dodaje mu takiej powagi :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt sty 19, 2018 23:06 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

-> Feliska97, kicia ma 21 lat? :D
Super !!!
Szkoda, że ja Wam nie mogę nic doradzić, ale czytam uważnie.

Kotecja

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Od: Sob sty 06, 2018 0:05

Post » Sob sty 20, 2018 0:21 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Krów na żywo jest... taki... no inny niż na zdjęciach :) jeszcze lepszy hihi

Kot cudowny i bArdzo się cieszę że mogłam go poznać:):)

Dostojny kocur

I karmienie kota mięsem z przemycanymi tabsami rozbija system. On nawet nie wie Co mu dawaj do pysia

Kochany Krów
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob sty 20, 2018 9:08 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Scena z życia kota

Krowu jest z tych kotów działających na oliwki. Nadaktywność się pojawia wraz z otwieranym słoiczkiem. Jem, jak człowiek, przy stole. Kot jak to kot na kanapie. Wyczuł. I wyciąga pogniecione snem ryło i najchętniej to by mi do buzi wlazł i sprawdził co jem :evil: Odsuwam dziada. Nie daje za wygraną - ciśnie ponownie. Odsuwam. Nie dotarło. Odsuwam. Zirytował się i chciał dziabnąć! Jednak zanim, te dwa jadowe zęby dotknęły mej dłoni, łapy straciły podparcie i leci z kanapy :twisted: Sprawiedliwość czuwa! I NIECH GO SIŁY GRAWITACJI BRONIĄ NASTĘPNYM RAZEM GRYŹĆ RĘKĘ KARMIĄCĄ!!
Złapałam za frak, by nie gruchnął na ziemię, tylko osunął się z resztkami godności na podłogę. Odszedł udając że zajście nie miało miejsca.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob sty 20, 2018 9:10 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Hahahaha, genialnie to opisałaś :D :D
Oliwki to największy przysmak kota, zawsze to powtarzam :D :D
ser_Kociątko
 

Post » Sob sty 20, 2018 10:17 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

PixieDixie pisze:Krów na żywo jest... taki... no inny niż na zdjęciach :) jeszcze lepszy hihi

Kot cudowny i bArdzo się cieszę że mogłam go poznać:):)

Dostojny kocur


A mnie się przypomniało, jak to PD się przekonała co to znaczy "poszaleć" w wykonaniu Kru :ryk: :ryk: Krowie podczas wizyty było dość aktywne, o wiele bardziej niż zazwyczaj, 3 razy się powywijał na dywanie i pogonił do przedpokoju, a i dało się namówić do zabawy piórkiem :twisted: :twisted: Janka wyglądała na mocno zdziwioną że to już, koniec i więcej nie będzie... :mrgreen: :ryk:

Kotecjo, na pewno możesz dopomóc swoją wiedzą nt pielęgnacji persów z wypadającym języczkiem :wink: i obeznaniem w walce z chorobą nowotworową. To mogą być cenne informacje dla kogoś, kto z tematem zetknie się po raz pierwszy. Po to m.in. to forum, by jedni z drugimi się dzielili doświadczeniami :ok:


Obudził mnie dziś swędzący nos i ekspres do kawy mi się zepsuł :| Jak żyć?
PS a wczoraj w markecie wykupili WSZYSTKIE, co do jednego, banany :?

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie sty 21, 2018 10:30 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Herbaciane ślepia
Obrazek

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie sty 21, 2018 10:33 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Aia pisze:Herbaciane ślepia
Obrazek

:love:
Ten nosek
:love:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie sty 21, 2018 11:04 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Scena z życia kota.

Otwieram drzwi balkonowe. Pada śnieg, zawierucha, zawieja, jakże malownicza. Krowiu podchodzi, staje w oddaleniu, pociąga nosem, mruży oczy. Pogarda.
"I po co tak stoisz człowieku. Zamknij te drzwi, to nie lodówka"
Odchodzi.

:?
Romantyk...

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie sty 21, 2018 11:10 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Piekny Krów :1luvu:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie sty 21, 2018 11:46 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Aia pisze:A mnie się przypomniało, jak to PD się przekonała co to znaczy "poszaleć" w wykonaniu Kru :ryk: :ryk: Krowie podczas wizyty było dość aktywne, o wiele bardziej niż zazwyczaj, 3 razy się powywijał na dywanie i pogonił do przedpokoju, a i dało się namówić do zabawy piórkiem :twisted: :twisted: Janka wyglądała na mocno zdziwioną że to już, koniec i więcej nie będzie... :mrgreen: :ryk:


Aia pisze:Obudził mnie dziś swędzący nos i ekspres do kawy mi się zepsuł :| Jak żyć?


Ten sliczny czerwony ?? Toz to koniec swiata !!! Trzeba cos wymyslec... koniecznie...

Aia pisze:PS a wczoraj w markecie wykupili WSZYSTKIE, co do jednego, banany :?


Serio?:>

Z tym balkonem scenariusz dobrze mi znany :1luvu: :ryk: :ryk: :ryk:

TYlko u mnie najpierw jest godzina lamentu i wycia zeby otworzy kotu balkon
A jak sie juz otworzy to ... brrrr zimno. Nie to nie chce

Ale zamknij balkon to zaraz drze jape

I ogarnij czlowieku co kot chce.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Nie sty 21, 2018 11:53 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Ależ on jest uroczy <3 no śliczny po prostu!

Ponoć banany odstraszają pchły, może wszyscy się odpchlają? :ryk: :ryk:
ser_Kociątko
 

Post » Nie sty 21, 2018 12:42 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Prześliczne te ślepia. Kropa w stylu mojej Babuleńki. Więcej takich fotek poproszę :1luvu:
"Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa [...] polega na jego stosunku do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę: do zwierząt."
Milan Kundera, Nieznośna lekkość bytu

Feliska97

 
Posty: 703
Od: Pon lis 17, 2014 20:55
Lokalizacja: Mazowsze

Post » Nie sty 21, 2018 13:52 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Ano wykupili... zostały jakieś 2 czarne i zgniecione :| s_K mówisz, że plaga pcheł nadciąga? :mrgreen:

Tak, ten czerwony :( chyba dokonał żywota swego. Miał prawo, dużoletni jest i ofiarowany jako używany, więc.. ale szkoda. Na razie zostaje jako ozdoba kuchni, bo nie wyobrażam sobie by mogło go zabraknąć. Stał tu jeszcze zanim wszystkie meble i sprzęty przyszły :D

Krowa jęczy tylko przy misce z wodą (ubije, któregoś dnia ubiję za to :evil: ), szczęśliwie nigdzie Mu zajrzeć nie potrzeba. Tylko ja czasem chce mu przypomnieć, jak dobrze ma, niech doceni, że nie na tej zamieci, mokry i głodny nie siedzi :twisted: Jak widać/czytać nie jest zainteresowany moimi pomysłami :twisted:

Chciałabym więcej zdjęć, ale ich jakość w okresie zimowym, nazbyt mi przypomina, że tosterem się lepsze zrobi :twisted:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości