Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 43 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 11, 2017 13:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zorientowałam się,ze jeszcze tu nie byłam :s1:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon gru 11, 2017 13:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Atta pisze:Zorientowałam się,ze jeszcze tu nie byłam :s1:

Dobrze ,że naprawiłaś swoje niedopatrzenie :mrgreen:
Witaj na naszym wąteczku :piwa:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 11, 2017 14:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Odsapnęłam, głowa przestała boleć, kurier przyniósł ostatni prezent dla mamy , kurierka przyniosła paczkę z zamówioną sukienką dla mnie ( raz na wigilię mogę ubrać sukienkę ) , zamówiłam dodatkowo ładowarkę do myjki Kercher ( bo taką posiadam choć zapomniałam ,że ją mam ) do okien bo szlag ją trafił i nie mam pojęcia gdzie jest a niebawem się rozładuje ( myjka nie ładowarka ) więc będzie potrzebna.
Dokończę okno w kuchni i zmienię firanki i mogę bawić się dalej w sprzątanie.
Jak skończę okna to zgrzeję obiadek - kopytka , sosik i kapustkę kiszoną ( nie mylić z bigosem ).
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 11, 2017 14:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

A kto myli kapustę kiszoną z bigosem :D pycha taka kapusta! :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon gru 11, 2017 15:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

klaudiafj pisze:A kto myli kapustę kiszoną z bigosem :D pycha taka kapusta! :D

Bigos też jest z kapusty kiszonej.
A ta kapusta to taka kiszona , gotowana z zasmażką.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 11, 2017 15:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

No i wiedziałam ,że tak będzie :evil: myjka małpa się rozładowała jak chciałam umyć ostatnią szybę w oknie kuchennym tę największą.No i chciałam , nie chciałam musiałam ręcznie pucować.Ale ponieważ kupiłam kilka miesięcy temu taki preparat Nanostone który odpycha wilgoć i nałożyłam go na zewnętrzne szyby to teraz mycie nie stanowi problemu. Bród nie wgryza się tak w powierzchnie i łatwo go wtedy usunąć.
Zaraz biorę się za wieszanie firanek a tego strasznie nie lubię bo mam lęk wysokości i do tego coraz bardziej bolą mnie ręce.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 11, 2017 15:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

ja właśnie skończyłam mycie 3 okien, ale podejrzewam ,ze one razem są mniejsze od Twoich dwóch i powiesiłam nowe firanki ze zwierzakami :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 11, 2017 15:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:ja właśnie skończyłam mycie 3 okien, ale podejrzewam ,ze one razem są mniejsze od Twoich dwóch i powiesiłam nowe firanki ze zwierzakami :)

U mnie szyby w pokoju mają 80 cm ( duża szyba ) , 35 cm ( małe uchylne ) i 70 cm ( dwie szyby balkonowe góra i dół ) a w kuchni 2 x 35 cm ( oba takie jak uchylne tylko jedno otwiera się normalnie a drugie można uchylnie ) a między nimi duża szyba na 120 cm.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 11, 2017 15:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:ja właśnie skończyłam mycie 3 okien, ale podejrzewam ,ze one razem są mniejsze od Twoich dwóch i powiesiłam nowe firanki ze zwierzakami :)

U mnie szyby w pokoju mają 80 cm ( duża szyba ) , 35 cm ( małe uchylne ) i 70 cm ( dwie szyby balkonowe góra i dół ) a w kuchni 2 x 35 cm ( oba takie jak uchylne tylko jedno otwiera się normalnie a drugie można uchylnie ) a między nimi duża szyba na 120 cm.


aż z ciekawosci zmierzyłam swoje, szyby mają po 43 cm szerokosci, a wysokość nie chciało mi się wspinać
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 11, 2017 17:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:No i wiedziałam ,że tak będzie :evil: myjka małpa się rozładowała jak chciałam umyć ostatnią szybę w oknie kuchennym tę największą.No i chciałam , nie chciałam musiałam ręcznie pucować.Ale ponieważ kupiłam kilka miesięcy temu taki preparat Nanostone który odpycha wilgoć i nałożyłam go na zewnętrzne szyby to teraz mycie nie stanowi problemu. Bród nie wgryza się tak w powierzchnie i łatwo go wtedy usunąć.
Zaraz biorę się za wieszanie firanek a tego strasznie nie lubię bo mam lęk wysokości i do tego coraz bardziej bolą mnie ręce.



Ewcia a gdzie taki preparat można kupić? U mnie szyby zewnętrzne to jakaś masakra...

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon gru 11, 2017 18:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:
Ewa L. pisze:No i wiedziałam ,że tak będzie :evil: myjka małpa się rozładowała jak chciałam umyć ostatnią szybę w oknie kuchennym tę największą.No i chciałam , nie chciałam musiałam ręcznie pucować.Ale ponieważ kupiłam kilka miesięcy temu taki preparat Nanostone który odpycha wilgoć i nałożyłam go na zewnętrzne szyby to teraz mycie nie stanowi problemu. Bród nie wgryza się tak w powierzchnie i łatwo go wtedy usunąć.
Zaraz biorę się za wieszanie firanek a tego strasznie nie lubię bo mam lęk wysokości i do tego coraz bardziej bolą mnie ręce.



Ewcia a gdzie taki preparat można kupić? U mnie szyby zewnętrzne to jakaś masakra...

Ja kupowałam tu tylko płaciłam 69 zł bo była spora promocja a teraz kosztuje kosmicznie :strach: :strach: :strach:
https://nano24.pl/nanostone/112-nanosto ... jemnosc-1l

https://nano24.pl/nanostone/171-nanosto ... anych.html
Tu jest mniejsze opakowanie i też w promocji.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 11, 2017 18:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa, może odpowiesz odnośnie mycia okien..na zewnątrz od góry na oknie balkonowym mam takie czarne kropki,które normalnym myciem nie schodzą. Nie wiem jak to dziadostwo usunąć i co to?
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Pon gru 11, 2017 18:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Preparat jest naprawdę super. W opakowaniu masz dwie buteleczki . Gdy umyjesz okna tradycyjnie to spryskujesz szyby po zewnętrznej stronie odtłuszczaczem i wycierasz szybę dołączoną szmatką. Potem nakładasz cienką warstwę preparatu z drugiej buteleczki i też wcierasz w szkło do połysku.Później tylko ewentualnie po deszczu przecierasz szmatką i kilka miesięcy masz z głowy . Brud się tak nie trzyma a późniejsze mycie to tylko chwila.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 11, 2017 18:17 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

aannee99 pisze:Ewa, może odpowiesz odnośnie mycia okien..na zewnątrz od góry na oknie balkonowym mam takie czarne kropki,które normalnym myciem nie schodzą. Nie wiem jak to dziadostwo usunąć i co to?

Szczerze to nie mam pojęcia co to może być zwłaszcza gdy tego nie widzę. Może warto spróbować to usunąć rozpuszczalnikiem albo nawet zmywaczem do paznokci.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 11, 2017 18:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:No i wiedziałam ,że tak będzie :evil: myjka małpa się rozładowała jak chciałam umyć ostatnią szybę w oknie kuchennym tę największą.No i chciałam , nie chciałam musiałam ręcznie pucować.Ale ponieważ kupiłam kilka miesięcy temu taki preparat Nanostone który odpycha wilgoć i nałożyłam go na zewnętrzne szyby to teraz mycie nie stanowi problemu. Bród nie wgryza się tak w powierzchnie i łatwo go wtedy usunąć.
Zaraz biorę się za wieszanie firanek a tego strasznie nie lubię bo mam lęk wysokości i do tego coraz bardziej bolą mnie ręce.

Ewa ja myślę i kupnie myjki, polecasz ha warto wydać kasę. Jak patrzyłam w Eura Agd to wydatek ok 250 zl. z ladowarka. Pidibno można nią czyścić lustra i kafelki. Napisz co to za cudowny preparat di mycia okien. Ja też muszę się zabrać za okna i nie tylko.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: emilab. i 69 gości