Wystawa w Warszawie II 2004

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Czw paź 30, 2003 12:58 Wystawa w Warszawie II 2004

Po tak udanej wystawie w Warszawie ,planuję zaprosić forumowych kociarzy na- i wystawę i balangę w pokoju hotelowym po :D
Pewnie już teraz trzeba będzie rezerwować miejsca :D
W Łodzi mieliśmy wspólnego grilla, na campingu,gdzie spaliśmy (Camping niedaleko wystawy,ceny 50 zł za pokoik z ubikacją,domki ciepłe i przytulne),ale to był maj i było ciepło.
Ariell,gdzie nocowałaś w Warszawie? Robiliście imprezę w hotelu czy poszliście na dyskotekę?

Candy

 
Posty: 1409
Od: Wto lut 04, 2003 22:27
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Post » Czw paź 30, 2003 13:55

Spaliśmy w Portosie

http://www.polhotels.com/warsz/AtosPortosAramis/

- ( jedynka ze śniadaniem plus łazienka w pokoju - 115 PLN), pokój bardzo czysty.
- (dwójka ze śniadaniem plus łazienka - 140 PLN).

Śniadanie: szwedzki stół, duży wybór, można się było najeść :-)
Wg. mnie było ok, co ważne, pobierają opłatę za kota PLN-15.
Tutaj było także w miarę tanio (taniej niż w Portosie i z fotek zdecydowanie ładniej) PRZYJMUJĄ Z kotami.

http://www.ohtwardowski.hg.pl

Candy, zostaliśmy w Hotelu w gronie znajomych, chyba nigdy nie byłam tak zmęczona w sobotę po wystawie jak WARSZAWIE, z wystawy wyszliśmy prawie o 21, to Rekord.

ariell

 
Posty: 1292
Od: Wto wrz 17, 2002 19:21

Post » Czw paź 30, 2003 14:08

ariell pisze:Candy, zostaliśmy w Hotelu w gronie znajomych, chyba nigdy nie byłam tak zmęczona w sobotę po wystawie jak WARSZAWIE, z wystawy wyszliśmy prawie o 21, to Rekord.


Pewnie,że rekord.Dla mnie też :D
To przez to okupowanie schodów :) :piwa: :smokin:

Candy

 
Posty: 1409
Od: Wto lut 04, 2003 22:27
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Post » Czw paź 30, 2003 14:39

Candy z uwagi na różnorakie okoliczności towarzyszące, chyba jednak nie ruszać w teren i siedziec w miejscu, gdzie mozna bezpiecznie zasnąć :lol:

Olivia

 
Posty: 4464
Od: Czw mar 20, 2003 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw paź 30, 2003 14:44

Olivia pisze:Candy z uwagi na różnorakie okoliczności towarzyszące, chyba jednak nie ruszać w teren i siedziec w miejscu, gdzie mozna bezpiecznie zasnąć :lol:


No więc właśnie musimy znaleźć taki hotel,żeby móc do niego zaprosić naszych miłych gości.Oni po imprezie sobie pójdą do domków,czy do pokoi hotelowych,a my Olivio spokojnie w kimono.Nastawiając budziki w obydwu komórkach :D

Candy

 
Posty: 1409
Od: Wto lut 04, 2003 22:27
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Post » Czw paź 30, 2003 14:54

już Ty się nie bój.
jeżeli będziemy obarczone stadem kotów, to one sie o wczesnej porze o jedzenie upomną - zaspanie nam nie grozi :)

może i ja będę z kociami....? trzymasz wciąż kciuki w mojej kociej intencji :?:

Olivia

 
Posty: 4464
Od: Czw mar 20, 2003 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw paź 30, 2003 15:04

Przepraszam, a mozna sie cos wiecej dowiedziec o wystawie Warszawa w lutym 2004r.

Jakies konkrety- ceny , sklad sedziowski itd.

Hoody

 
Posty: 365
Od: Wto sty 07, 2003 21:03

Post » Czw paź 30, 2003 15:12

Sebastian pisze:Przepraszam, a mozna sie cos wiecej dowiedziec o wystawie Warszawa w lutym 2004r.

Jakies konkrety- ceny , sklad sedziowski itd.

Wszystkie info na stronie oddziału http://www.koty.home.pl
Wystawa w nowym miejscu w Hali EXPO XXI na ulicy Prądzyńskiego. Dwa razy wieksza powierzchnia niż na Warszawiance. Planujemy tam robić wystawy juz co roku.
A.

agal

 
Posty: 4967
Od: Pon lut 03, 2003 17:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 30, 2003 15:21

agal - dzięki za info :)
Candy - czyli jednak ja bez kotowatych.

Olivia

 
Posty: 4464
Od: Czw mar 20, 2003 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw paź 30, 2003 15:21

Agal dziekuje za cenna informacje , mysle ze wiekszosc osob zainteresowanych skorzysta z twojej cennej informacji.

Hala robi naprawde niesamowite wrazenie, mozna sobie tylko wyobrazic jak pieknie beda mialy kotki i wystawcy w srodku.

Naprawde Gratuluje wyboru tak pieknej hali i zapewne obsada sedziowska sciagnie rzesze wystawcow na piekna wystawe.

Zycze powodzenia , zaraz przesle informacje do czlonkow naszego Oddzialu.

Pozdrawiam
Sebastian

P.S
Jaka jest przewidywana ilosc kotkow na wystawe - oczywiscie jezeli nie jest to tajemnica.

Hoody

 
Posty: 365
Od: Wto sty 07, 2003 21:03

Post » Czw paź 30, 2003 15:50

Olivia pisze:agal - dzięki za info :)
Candy - czyli jednak ja bez kotowatych.


Olivio-nic jeszcze nie jest przesądzone. W ZG ma być dyskusja nad tym,żeby zrównać opłaty dla polskich wystawców,ale z innych związków.
Zobaczymy co z tego wyniknie.

Candy

 
Posty: 1409
Od: Wto lut 04, 2003 22:27
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Post » Czw paź 30, 2003 15:55

agal pisze:[ Planujemy tam robić wystawy juz co roku.
A.


No właśnie-do "Warszawianki" wszyscy odwiedzający są przyzwyczajeni.
Wiem,że niektórzy z Jedynki się martwią,czy wszystko się uda i ludzie przyjdą.Ja mam nadzieję,że tak.Pewnie trzeba będzie więcej kasy wydać na reklamy :(

Candy

 
Posty: 1409
Od: Wto lut 04, 2003 22:27
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Post » Czw paź 30, 2003 22:06

A ja się cieszę, że w końcu "Rozwód" z Warszawianką .....

w Halach Expo byłam w tym roku, dużo miejsca i przestrzeni.
Sądzę, że większość wystawców będzie zadowolona z polepszenia warunków. Przekonamy się wszyscy w lutym :idea:

ariell

 
Posty: 1292
Od: Wto wrz 17, 2002 19:21

Post » Pt paź 31, 2003 8:32

Wystawcy będą zadowoleni na pewno :D
Pewnie też będzie więcej stoisk.
Tylko,żeby zwiedzający wystawę przyszli. Wpływy z biletów też się liczą,a tych kolejek przed "Warszawianką" to chyba zazdroszczą wszystkie oddziały.

Candy

 
Posty: 1409
Od: Wto lut 04, 2003 22:27
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Post » Pt paź 31, 2003 8:53

Reklama zaczyna się już teraz - na razie internetowa, ale jak wszycy wiemy, internet to nieprawdopodobne medium. A pradopodobnie po nowym roku zacznie się reklama płatna. Ja się dowiedziałam (nieoficjalnie) wczoraj - planuje się przyjęcie ponad 400 kotów. Chociaż prywatnie muszę powiedzić, że cena nie jest zachęcająca :? Nie mnie jednka o tym decydować, bo w żadnych władzach nie jestem, kręcę się tylko tam, jako ewemtualne ciało doradcze i pomocnicze. Będę w oddziale w ten wtorek i na pewno wyrażę swoje zdanie o cenach - zwłaszcza za kocięta i kastraty. Bo cena za dorosłe, to już 3-ci rok taka sama. No, zobaczymy, jak nam z tym wszystkim pójdzie. Bądźmy dobrej myśli.
A.

agal

 
Posty: 4967
Od: Pon lut 03, 2003 17:48
Lokalizacja: Warszawa

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 37 gości