Wystawa w Poznaniu

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Śro lis 19, 2003 9:34

Rezczona wystawa zaczyna mi się juz śnić. Oczywiście w wersji bardziej koszmarnej niż różowej. Dzisiaj np. obudziłam sie przekonana, ze jest już niedziela ( :!: ) i wszystko przepadło, nie dojedziemy, a zaraz zadzwoni do mnie Lidka z wyrzutami.
Ciężko byc wystawowym żółtodziobem, własna podświadomośc robi człowiekowi wbrew :twisted: :twisted:

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 19, 2003 9:42

A nie masz jeszcze wizji, ze kot Ci zwiewa ze stolu ? ja sie tego najbardziej balam :)
i nie docieralo do mnie, ze nie zwiewa....
a teraz sie boje reakcji Pinky na ocene sedziowska. I ja ucze sie trzymac, ale Pinky nie znosi byc trzymana za przednie lapki. Zobaczymy jak bedzie :)
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lis 19, 2003 9:51

Ciii, nie podpowiadaj tego mojej podświadomości. Jeszcze trochę czasu zostało, to mi się też zapewne zdąży jeszcze przyśnić :? A nie wyobrażam sobie, co by było, gdyby nam Hacker bryknął tak, jak raz u weta. Wojtek złapał go na drugim końcu lecznicy. Próbujemy go przyzwyczajać, że jak się go weźmie na ręce i postawi, to ma tak stać, a nie gdzieś sobie wędrować w tempie przyspieszonym. Na szczęście lubi drań stoły 8)

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 19, 2003 10:02

To Ci powiem na pocieszenie, ze moje maluchy trzymaly sie mnie kurczowo :) w koncu ktos znajomy w tym tlumie. Nawet Olka, ktora TZ mial wystawic, bo ta kocha go namietnie, nie chciala byc u niego na rekach - facet to facet, ale jednak ja z nia jestem ciagle, wiec wolala mnie.
Jedyne, co bylo uciazliwe na calej wystawie, to zbieganie do oceny, kiedy tlum zwiedzajacych zachwyca sie nad kociakiem, a Ty musisz jak najszybciej na ring.
W Poznaniu jeszcze bede miala siateczke na przodzie, a od nastepnego roku juz folie. Musze pomyslec, gdzie ja mozna dostac :)
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lis 19, 2003 10:12

To też mnie martwi: przepychanie sie do oceny z kotem na rękach. Transporter w grę nie wchodzi, bo nie da sie potem chłopaków wyjąć.
Przyznam, że im bliżej wystawy, to zaczynam byc pełna wątpliwość, jak lisie futro pcheł. Czy to aby na pewno słuszna decyzja była? Ale z drugiej strony jedna wystawa nie przesądza o niczym.

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 19, 2003 10:17

kinus pisze:A nie masz jeszcze wizji, ze kot Ci zwiewa ze stolu ? ja sie tego najbardziej balam :)

Ha, a w Sopocie Heca bryknela sobie ze stolu sedziowskiego :| Na szczescie popisalam sie refleksem i kiedy byla juz na podlodze, zdazylam ja zlapac za koniec ogona ;) Zrobilam to odruchowo i nawet nie zdazylam sie przestraszyc :)
Obrazek

M.

 
Posty: 3298
Od: Wto lut 05, 2002 11:17

Post » Śro lis 19, 2003 10:18

Sluszna, sluszna :) zobaczysz, ze bedzie fajnie :)
A w transporterze lepiej nie brac, mozna wlozyc za sedziami do klatki, zeby nie nosic. Tam kotek moze chwile przed ocena posiedziec.
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lis 19, 2003 10:42

No, ja mam taką cichą nadzieję, że będzie fajnie 8)

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lis 21, 2003 20:10

Kinus
Ja też biorę Lili na wystawę i strasznie się denerwuję bo ona nie cierpi trzymania na rękach .Niby w domu taka święta ale ma fochy że ho ho.A za to pudrowanie które jej zrobiłam pała do mnie jawną nienawiścią.

gwizdalka

 
Posty: 143
Od: Sob maja 03, 2003 12:35
Lokalizacja: Kalisz

Post » Pt lis 21, 2003 23:37

uwaga:

niesety nie będę mieć na klatce napisa VIKUS, bo niestety nie mam go gdzie wydrukować,
ale poznacie po kotach - 2 x neva + 1 x pers. (plus ja - długie czarne włosy) :D

pozdrawiam i do jutra!!
Obrazek

vikus

 
Posty: 1160
Od: Sob lut 01, 2003 13:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 22, 2003 17:06

Czy ktoś posiadający katalog wystawy w Poznaniu mógłby napisać, czy są zgłoszone w ogóle jakiekolwiek foldy (SFS) - zarówno miot, jak i duże koty. A jeśli są, to jakiego hodowcy i czemu z Ukrainy? :)
CK i Tisia

Basia i Zosia (za Tęczowym Mostem)
Obrazek

sal

 
Posty: 245
Od: Wto paź 07, 2003 21:54
Lokalizacja: Gdzieś w lesie

Post » Sob lis 22, 2003 23:21

czy są zgłoszone w ogóle jakiekolwiek foldy (SFS) - zarówno miot, jak i duże koty. A jeśli są, to jakiego hodowcy i czemu z Ukrainy? :D


Sal, bo my widocznie za slabo krajowa reprezentacje robimy... Nie omieszkaj mi tego wypomniej, jak - bo czy jesli to nie uwzgledniam - juz sie spotkamy na grudniowym pokazie... Slyszalam, ze jadnak bedziesz z dziewczynami?

Za wszystkie wystawiane ogony trzymamy kciuki (i Mao trzyma, i Omu trzyma - szczegolnie za norweska brac) :D A kiedy relacja z wystawy? I kiedy fotoreportaz?

evi

 
Posty: 208
Od: Sob maja 31, 2003 20:31

Post » Nie lis 23, 2003 9:47

evi pisze:Sal, bo my widocznie za slabo krajowa reprezentacje robimy... Nie omieszkaj mi tego wypomniej, jak - bo czy jesli to nie uwzgledniam - juz sie spotkamy na grudniowym pokazie... Slyszalam, ze jadnak bedziesz z dziewczynami?
No niestety jednak nas nie będzie - znaczy pojedziemy tylko obejrzeć kicie - pewnie w sobotę i w niedzielę znowu :) Natomiast Zosię zostawimy w domu. Więc pewnie się spotkamy w kwietniu na Szanajcy :)) No i tam będzie wtedy silna foldowa drużyna pod wezwaniem - sztuk dwa :) Głaski dla Mao i Omu :)))
CK i Tisia

Basia i Zosia (za Tęczowym Mostem)
Obrazek

sal

 
Posty: 245
Od: Wto paź 07, 2003 21:54
Lokalizacja: Gdzieś w lesie

Post » Nie lis 23, 2003 11:49

sal pisze:Czy ktoś posiadający katalog wystawy w Poznaniu mógłby napisać, czy są zgłoszone w ogóle jakiekolwiek foldy (SFS) - zarówno miot, jak i duże koty. A jeśli są, to jakiego hodowcy i czemu z Ukrainy? :)

Byly foldy - Nirvana Happy Star*PL pani Ireny Nalewaj oraz miot na litere O hodowla Tatra Kats*PL pani Joan Annie Czerniewskiej.

Miot byl naprawde sliczny :)
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lis 23, 2003 12:11

kinus pisze:Byly foldy - Nirvana Happy Star*PL pani Ireny Nalewaj oraz miot na litere O hodowla Tatra Kats*PL pani Joan Annie Czerniewskiej.

Miot byl naprawde sliczny :)
Uuu. A masz może spis jakie kolory były kotów i ta Nirvana w jakiej klasie wystawiana? Znaczy to już chyba ostatnia wystawa SHKRP w której były foldy :(
CK i Tisia

Basia i Zosia (za Tęczowym Mostem)
Obrazek

sal

 
Posty: 245
Od: Wto paź 07, 2003 21:54
Lokalizacja: Gdzieś w lesie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości