Terminy wystaw:
13/14.12.2003 - Giessen-Allendorf (Niemcy) Mehrzweckhalle Undergasse 34 wystawa FIFE
03/04.01.2004 -Ostrava (Czech republic), wystawa FIFE
Kontakt Martin Seidler tel/fax+420 596 714 252 mail advo.ostrava@c
14/15.02.2004 - Warszawa
Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI ul.Prądzyńskiego 12/14 Warszawa
Organizowana przez:
Oddział I SHKRP, 03-980 Warszawa, ul. Znanieckiego 4D/52
tel./fax: 0 22 671 72 81
Zaproszeni sędziowie:
pani Francoise Milcent (F) - I, II, III, IV
pani Kristiina Rautio (FIN) - I, II, IV
pani Maria Rechowicz (PL) - I
pani Eva Wieland-Schilla (CH) - I, III, IV
pan Gianfrance Mantovani (I) - I, III, IV
pan Albert Kurkowski (PL) - I, II
pan Raymond Sætre (N) - I, II
6/7.03.2004, Opole w Hali Widowiskowo-Sportowej, ul. Oleska 70
Organizowana przez:
SHKRP Oddział V we Wrocławiu
54-143 Wrocław
ul. Gwarecka 7/2
tel./fax: 0 71 353-34-39 lub 0 71 783-18-53
Zaproszeni sędziowie:
pani Maria Rihova (CZ) - wszystkie kategorie
pani Francoise Milcent (F) - wszystkie kategorie
pani Dorte Kaae (DK) - I, II, III
pan Martin Kabina (CZ) - I, II, IV
pan Albert Kurkowski (PL) - I, II
pan Ireneusz Pruchniak (PL) - I, II
IX i X Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych
Warszawa 24-25.IV. 2004 r.
PZF.
24/25.04.2004, Szczecin
Hala Sportowa
Szczecin, ul Twardowskiego 12
Organizowana przez:
SHKRP Oddział IV w Szczecinie
Zaproszeni sędziowie
pani N. Pahl (IL) - I, II, (III)
pani H.S. Sneum (DK) - I, II, III, IV
pani S. Bruin (NL) - I, II, III, IV
pan H.G. Scholer (B) - I, II, III, IV
pan I. Pruchniak (PL) - I, II
Drobna uwaga - jeśli ktoś ma kontakt z organizatorami, to proszę im zasugerować, że jest pan Scholer (nie pani, tak jak podano na ulotkach
15/16.05.2004, Łódź
Hala "Społem"-przy ul.Północnej 36
Organizowana przez "Cat Club-Łódź" wystawa FIFE
Zaproszeni sędziowie:
pani Stephe Bruin (NL) - wszystkie kategorie
pani Kristiina Rautio (FIN) - I, II, IV
pan Heinz Günter Scholer (B) - wszystkie kategorie
pan Ad de Bruijn (NL) - I, III, IV
pan Luigi Comorio (I) - I, II, III
pan Jørgen Jensen (DK) - I, II
pan Ireneusz Pruchniak (PL) - I, II
pan Raymond Sætre (N) - I, II
Sobota - wystawa specjalistyczna MCO
Niedziela - wystawa specjalistyczna RAG
Z uwag technicznych do informacji na ulotce - Kristiina Rautio (na ulotce jest Kriistiina).