Wystawy

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pt lip 09, 2004 22:29

ari-gan pisze:Myślę że o noclegami rzeczywiście warto pogadać z organizatorami ale i z wystawcami. Poznań często (prawie zawsze) stara się o hotel specjalnie dla wystawców, jest to hotel *****zawsze super po przystępnej cenie. W Krakowie fajny hotel na terenie wystawy, no może * ale czysto. W Gdańsku po super cenie (ok 60-80zł) akademiki w Gdańsku. Najgorzej to Wrocław, uwielbjam to miasto ale hotele okropne, przez dziesięć lat nie udało mi się znaleść godnego polecenia miejsca. Myślę że fajnie by było zmówić sie grupą w jednym hotelu.

Jeżeli chodzi o rezerwowanie hotelu przez organizatorów to trzeba bardzo uważać, szczególnie jeżeli chodzi o Poznań.
W zeszłym roku rezerwowałam hotel właśnie przez organizatora, potwierdzałam rezerwacje na 3 dni przed wystawą i wszystko było ok dopóki nie dojechałam na miejsce. Po męczącej podróży z Warszawy w piatek późnym wieczorem dojechałam do hotelu z myślą o odpoczynku i wypuszczeniu kotów aby mogły sie napić i skorzystac z kuwety, okazało się że w hotelu nie ma rezerwacji ani wolnych pokoi, byłam zmęczona i wściekła, próbowałam dodzwonic sie do pani organizatorki, która organizowała hotel i wyjaśnic sytuację ale okazało się że jest ona niedostępna. Za mną przyjechało jeszcze kilka osób które znalazły się w podobnej sytuacji. Trochę czasu spędziłam w poczekalni czekając aż może ktos nie przyjedzie i zwolni pokój, udało się wynająć pokój ale tylko na jedną dobę. Dlatego przestrzegam przed rezerwowaniem hotelu przez organizatorów.
Martyna Paturalska-Wrotecka
Hodowla kotów brytyjskich NILFGAARD*PL
http://www.kotbrytyjski.com.pl
Obrazek

Cortina

 
Posty: 205
Od: Czw paź 23, 2003 17:25
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 28, 2004 10:25

Pytanie do warszawiaków

kto wybiera sie na światówkę??
i czy byłby ktos zainteresowany wyjazdem autokarem ( + hotel )
Mojej szczęście w kolorze Blue

bluecats

 
Posty: 577
Od: Czw sty 08, 2004 10:12
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 22 gości