Wystawa Lublin 30.09-01.10.2006

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto paź 10, 2006 0:19

Go!Go! pisze:oj, Danunko ... Danunko ...

danunka pisze:może ja sie mylę


:( no przecież ....napisałam :| :) :oops:
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto paź 10, 2006 8:08

Oj, Danunko ... Danunko ...

Masz koty. Wystawiasz je. Aktywnie pomagasz w organizacji wystawy szczecińskiej. A takie rzeczy wypisujesz ...

Ciężka praca przy przygotowaniu i zorganizowaniu wystawy - to nie 5-7 godzin pracy biurowej ...
Bywając WYSTAWCĄ - wcale nie mam obowiązku i potrzeby wtajemniczania się w "serce" wystawy - jakim jest sekretariat ... I ...Przyznaję, że cudzą , cieżka pracę - bardziej się szanuje, kiedy samemu ma się okazję uczestniczyć przynajmniej w części jej wykonywania ...
/ to nie przygotowanie jednego, czy nawet trzech koteczków, wyprasowanie firanek, spakowanie się i wychodzenie na ring i troska o wybór dobrego hotelu /

A że przepisy interpretujesz w swoisty sposób... to jakoś mnie nie dziwi, że oburza Cię obecność na wystawie egzotyka wśród persów ... Po Twoim komentarzu o przeprowadzeniu BIS-u przez A. Kurkowskiego na majowej Łodzi 2006 ... / zarówno całą kat I, jak i wystawę specjalistyczną PERSÓW wygłał 9-cio miesięczny kocurek z hodowli TELBASTA*PL /
Wypada mi tylko życzyć, aby na szczecińskiej wystawie nie plątały się żadne egzotyki w kategorii I, gdzie jest miejsce - wg Ciebie - tylko dla parcochłonnych persów ...

PIERWSZĄ wystawę w Lublinie będę zawsze mile i ciepło wspominać ...

Go!Go!

 
Posty: 2999
Od: Czw wrz 08, 2005 17:35
Lokalizacja: Polska

Post » Wto paź 10, 2006 10:18

Chciałabym przeprosić Klub Lubelski za "utarczki "słowne w tym miescju .
Gratuluję udanej Wystawy ,zadowolonych wystawców,nagrodzonych kotów.
Zyczę dalszych podobnie dobrych Wystaw :D

Wiem ile wysiłku i zaangazowania potrzeba ,aby zorganizować takie przedsięwzięcie.To nie są tylko dwa dni :-( Ale cóż sie nie robi dla kotów i ich pańciów :-) Wszystko co najlepsze dla gości :-) A nie myli się tylko ten,kto nic nie robi :-) Go!Go! - kocham persy ponad wszystko :-)
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości