wystawa SHKR 12-13.02.2005

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon lut 21, 2005 10:54

Co do określenia "zgarnąć wszystko" odniosła bym to raczej do bialej koteczki NFO, ktora wygrała wszystko bo i całą wystawę też.
Ale Afro rzeczywiście odkad pojawił sie na wystawie wygrywa Bis jeden za drugim. Ale nie ma sie co dziwić. Kto go widziąl na żywo nigdy nie powiedział by ,ze to kociak taki z niego kolos. I aż boję sie myśleć co będzie jak wejdzie w do klasy otwartej.
Ale na tym polega przecież sens hodowania ,ze ciągle rodzi sie coś nowego a często wyjątkowego.

Do agal: Jakbyś zerknęła do rodowodu Astona zobaczyłabyś tam pewnie cos i Tobie znajomego :wink:

Erwi

 
Posty: 114
Od: Śro maja 21, 2003 11:51
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Pon lut 21, 2005 10:56

Sorry za ten podwójny post, nie wiem jak to sie stało :oops:

Erwi

 
Posty: 114
Od: Śro maja 21, 2003 11:51
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Pon lut 21, 2005 11:03

Erwi pisze:
Do agal: Jakbyś zerknęła do rodowodu Astona zobaczyłabyś tam pewnie cos i Tobie znajomego :wink:


Dokladnie tak. I to nie tylko w przypadku Astona, ale i wielu innych kotow z PZF. A to powinno byc tylko powodem do radosci i dumy. :D
I prawde powiedziawszy na takie komentarze powystawowe czekalam bezskutecznie caly tydzien.
Ale nic to. Wciaz nie trace nadziei. W sumie to i tak jest lepiej niz np. jeszcze dwa lata temu. :wink:
Hodowla Z Muzyki*PL
www.zmuzyki.feline.pl

celesta

 
Posty: 113
Od: Nie sty 11, 2004 9:57
Lokalizacja: Rejowiec k. Chełma

Post » Pon lut 21, 2005 11:08

a coz takiego bylo 2lata temu Celesto????

Róża

 
Posty: 117
Od: Śro lip 23, 2003 9:58

Post » Pon lut 21, 2005 11:10

Aleks1 pisze:Kochani kociarze, chciałam serdecznie podziękować za cudowną wystawę, zdrową konkurencję oraz mnóstwo życzliwości.

Na wystawie SHKR byłam pierwszy rtaz jako wystawca i pomimo tego co słyszałam bawiłam się cudownie.


Jeszcze raz dzięki i mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce na wystawie PZF lub SHKR.

:piwa: :balony: :ryk:



Kochani kociarze, mało kulturalne jest cytowanie samego siebie, ale jakos zaczyna sie tu robić nie przyjemnie. Dlaczego kazdy forumowy temat traktowany jest jako swoiste pole walki???
Ja chciałam tylko grzecznie podziękować za cudowną wystawe. Myślę, że do tego chciała dołączyć się i Erwi i inni symaptyczni formumowicze.

TEN TEMAT NIE JEST MIEJSCEM DO WALKI MIĘDZY ZWIĄZKOWYCH!!! :evil:
Aleks i koty EC Niunia i GEC Koszmarka, Mała, CH Harmonka, CH Elcia
Obrazek

Aleks1

 
Posty: 360
Od: Pt paź 15, 2004 12:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 21, 2005 11:24

Bylo, ze w PZF-e karmi sie koty bulka namoczona w wodzie, ze nasze koty nie trzymaja standardow, bo dozwolone sa wszystkie mozliwe krzyzowki, ze dlatego zapisujemy sie do tego zwiazku, zeby uniknac wystaw, ze rozmnazamy chore koty, ze zaden szanujacy sie hodowca SHKR-owki nie pokryje kotki z PZF i wiele jeszcze podobnych opinii (na roznorakich forach).
Byl tez niewiadomego pochodzenia gaz lzawiacy na wystawie i ewakuacja kotow, a takze przeciete opony. Roznosci wszelakie.
Jesli teraz jest wylacznie powystawowe milczenie, to naprawde wiele sie zmienilo. :wink:
Jest wielu mlodych hodowcow o otwartych glowach i to naprawde dobrze rokuje, tyle, ze trzeba chciec cos zmieniac. :wink:
Hodowla Z Muzyki*PL
www.zmuzyki.feline.pl

celesta

 
Posty: 113
Od: Nie sty 11, 2004 9:57
Lokalizacja: Rejowiec k. Chełma

Post » Pon lut 21, 2005 11:38

Twoja odpowiedz to dla mnie przyznam 8O 8O 8O
naprawde az nie chce mi sie wierzyc,ze za to wszystko obwiniasz czlonkow drugiego zwiazku, tak to rozumiem z wypowiedzi....

Róża

 
Posty: 117
Od: Śro lip 23, 2003 9:58

Post » Pon lut 21, 2005 11:41

Opinie forumowe pochodzily od czlonkow innego zwiazku, akty przemocy, byly, jak napisalam, niewiadomego pochodzenia, ale chyba nie wielbicieli. :wink:
Hodowla Z Muzyki*PL
www.zmuzyki.feline.pl

celesta

 
Posty: 113
Od: Nie sty 11, 2004 9:57
Lokalizacja: Rejowiec k. Chełma

Post » Pon lut 21, 2005 11:55

Proszę, pozostawice na boku animozje międzyzwiązkowe. Forum jest "ponadwyznaniowe" :wink:
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38264
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon lut 21, 2005 12:07

celesta pisze:Przepraszam, ale odpowiadalam tylko na pytania Rozy.
Poza tym mysle, ze o wszystkim co boli, trzeba mowic, a nie to przyklepywac.


Nie, wyciąganie takich spraw nie służy niczemu.
Należy cieszyć sie ze wspaniałych kotów, ich występów na wystawach (bez względu na tytuły i wyniki), nawiązywać znajomości i przyjażnie - wirtualne i rzeczywiste.

Kociarze wszystkich związków łączcie się. :D
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38264
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon lut 21, 2005 12:16

MariaD pisze:
Nie, wyciąganie takich spraw nie służy niczemu.


Masz racje, powinnam byla przemilczec to pytanie...

MariaD pisze:
Należy cieszyć sie ze wspaniałych kotów, ich występów na wystawach (bez względu na tytuły i wyniki), nawiązywać znajomości i przyjażnie - wirtualne i rzeczywiste.

Kociarze wszystkich związków łączcie się. :D


Ja rowniez tego bym chciala. :D
Hodowla Z Muzyki*PL
www.zmuzyki.feline.pl

celesta

 
Posty: 113
Od: Nie sty 11, 2004 9:57
Lokalizacja: Rejowiec k. Chełma

Post » Pon lut 21, 2005 13:13

Erwi pisze:Do agal: Jakbyś zerknęła do rodowodu Astona zobaczyłabyś tam pewnie cos i Tobie znajomego :wink:


Ależ ja wiem o tym świetnie :D Tylko po prostu nie mam w zwyczaju machać rodowodem kota innym przed nosem :) A czyż to moja zasługa, że Aston wnuczek urodzonej u mnie Emilki wygrał NFO Special? Takoż żadna, jak ta, że Afro wnuczek starszego Emilkowego brata Duffiego odnosi sukcesy wystawowe.

A.

agal

 
Posty: 4967
Od: Pon lut 03, 2003 17:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 21, 2005 13:14

Ajajajaj, na chwilę z oka spuścić.

MariaD słusznie przypomniała, że forum hodowlane jest ekumeniczne ;) i uprasza się o pozostawienie wszelkich animozji związkowych (zarówno tych istniejących, jak i zaszłych) przed wejściem.

I jeszcze jedna uwaga - proszę nie generalizować na temat tego kto i pod czyim adresem serwuje głupie komentarze. Akurat znam osobiście przypadki dokładnie odwrotne do podawanych przez Celestę, co jednak dowodzi tylko tego, że rozkład statystyczny oszołomów w społeczeństwie mamy w miarę równy. W każdej grupie się znajdą :)
Our survey of households in seven U. S. regions demonstrated that few citizens have bothered to equip themselves with fireproof suits and extinguishers to deal with volcanic upheaval, solar flares, or the Lord's purifying flame.

TŻ Oberhexe

 
Posty: 4107
Od: Nie kwi 13, 2003 0:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 21, 2005 14:08

Ojojoj
czy na tym formu nie da sie już spokojnie porozmawiać??
MarioD masz moje całkowite poparcie. Mamy zachwycać się naszymi kociami a nie walczyc.
Ja tam się ciesze, że poznałam dwie kocie piękności w kolorze choco i gratuluję podwójnego biva :)
Aleks i koty EC Niunia i GEC Koszmarka, Mała, CH Harmonka, CH Elcia
Obrazek

Aleks1

 
Posty: 360
Od: Pt paź 15, 2004 12:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 21, 2005 21:14

Wątek zboczył, ale przerzucę go znów na przyjemniejsze tory - serdeczne gratulacje dla zwycięzcy NFO special, Astona, dla właścicieli i hodowcy z życzeniami dalszych sukcesów :D :D :D

Gratuluję także wszystkim BISującym i BIVującym :D

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości