wystawa SHKR 12-13.02.2005

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon lut 14, 2005 10:56 wystawa SHKR 12-13.02.2005

Kochani kociarze, chciałam serdecznie podziękować za cudowną wystawę, zdrową konkurencję oraz mnóstwo życzliwości.

Na wystawie SHKR byłam pierwszy rtaz jako wystawca i pomimo tego co słyszałam bawiłam się cudownie.


Jeszcze raz dzięki i mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce na wystawie PZF lub SHKR.

:piwa: :balony: :ryk:
Aleks i koty EC Niunia i GEC Koszmarka, Mała, CH Harmonka, CH Elcia
Obrazek

Aleks1

 
Posty: 360
Od: Pt paź 15, 2004 12:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 14, 2005 12:46

Słuchajcie, czy gdzies już można zobaczyć fotki z wystawy, lub same wyniki?

MartaD

 
Posty: 488
Od: Wto gru 14, 2004 14:29
Lokalizacja: Dąb Mały

Post » Pon lut 14, 2005 13:11

Aleks, jak czekoladce poszło? ;)
Obrazek

lakshmi

 
Posty: 2870
Od: Pt mar 01, 2002 23:48
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon lut 14, 2005 13:12

Zdjęcia z wystawy będą tu na forum lub u nas www.nfo.pl jak tylko Rafał obrobi i wstawi.

Aleks1 - dzięki za miłe słowa :)

A.

agal

 
Posty: 4967
Od: Pon lut 03, 2003 17:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 15, 2005 23:15

Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Śro lut 16, 2005 9:23

sędziowie byli zadowoleni z koloru, tylko jest malutka i ma za delikatną i za długą sierść.

generalnie cleo wypadła bardzo dobrze

thnx lakshmi
Aleks i koty EC Niunia i GEC Koszmarka, Mała, CH Harmonka, CH Elcia
Obrazek

Aleks1

 
Posty: 360
Od: Pt paź 15, 2004 12:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 18, 2005 23:28 wystawa warszawa ......

nie ma bri ? oprocz martyny :( z jakiej hodowli noreski kot zagarnal wszystko co bylo do wziecia ? urodzony ze tak powiem w hodowli pzf .u ?

deja-vu

 
Posty: 1074
Od: Wto cze 01, 2004 17:49
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt lut 18, 2005 23:55 Re: wystawa warszawa ......

deja-vu pisze:nie ma bri ? oprocz martyny :( z jakiej hodowli noreski kot zagarnal wszystko co bylo do wziecia ? urodzony ze tak powiem w hodowli pzf .u ?


On wygrał NFO Special kocury Aston Promenada NFO a 0922 - nie zgarnął wszystkiego. Nie wiem, czy był nominowany do zwykłego BISu. W sobotę BIS i całą wystawę wygrała biała niebieskooka NFO z Danii, a w niedzielę półdługowłosy buro-biały NFO z Polski, miał też BOB II.

A.

agal

 
Posty: 4967
Od: Pon lut 03, 2003 17:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 20, 2005 19:30

To może ja sprostuję aby rozwiać wszelkie mity. Ten kot z PZfu to mój pierworodny Astonik ,który poszedł na swoja pierwszą wystawę bo jego właściciele chceli sie dowiedzieć co sądza o nim sędziowie. No i tak jakoś się poukładało ,ze wygrał NFO secial w kategorii kocurów dorosłych. Oprócz tego w sobotę miał BIV i Nom do normalnego Bisu też, którego wygrał Ragdoll.
W Niedzielę Aston pocieszył sie certyfikatem i to też bardzo dobrze.
Natomiast daleko mu jeszcze do zgarnięcia wszystkiego co możliwe i takie stwierdzenie jest niesprawiedliwe w stosunku do innych kotów ,które osiągnęly dużo wiecej. A tak nawiasem mówiąc gdyby pan Roman przyjechał z Cyranem w sobotę Aston nie wyszedł by nawet z IV grupy.
Pozdrawiam

Erwi

 
Posty: 114
Od: Śro maja 21, 2003 11:51
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Nie lut 20, 2005 21:25 wystawa

:) dzieki wszystko jasne :idea:

deja-vu

 
Posty: 1074
Od: Wto cze 01, 2004 17:49
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon lut 21, 2005 7:49 Re: wystawa warszawa ......

agal pisze:
On wygrał NFO Special kocury Aston Promenada NFO a 0922 - nie zgarnął wszystkiego. Nie wiem, czy był nominowany do zwykłego BISu. W sobotę BIS i całą wystawę wygrała biała niebieskooka NFO z Danii, a w niedzielę półdługowłosy buro-biały NFO z Polski, miał też BOB II.

A.


Mysle, ze przynajmniej jednorazowo mozna zdobyc sie na wielkodusznosc i docenic sukces kota Agnieszki. W ten sposob zachowane zostana choc pozory harmonii pomiedzy hymnami pochwalnymi nad "zwyklymi" EX 1 swoich a milczeniem o de facto wygranym specjalistycznym show obcych (PZF) (ktore zreszta dotychczas traktowalo sie z najwyzsza pogarda).
Powinnismy wszyscy starac sie zwalczac w sobie ksenofobie, bo tego typu lek hamuje rozwoj, lezacy przeciez u podstaw idei hodowli. :wink:

Agnieszko, niezwykle skromna i uczciwa osobo, ponownie, tym razem publicznie, gratuluje Ci odniesionego sukcesu hodowlanego. Tak trzymac :ok:
Ostatnio edytowano Pon lut 21, 2005 9:51 przez celesta, łącznie edytowano 1 raz
Hodowla Z Muzyki*PL
www.zmuzyki.feline.pl

celesta

 
Posty: 113
Od: Nie sty 11, 2004 9:57
Lokalizacja: Rejowiec k. Chełma

Post » Pon lut 21, 2005 9:11

Naprawdę nie ma o co robić tyle szumu. Przecież taki tytuł otrzymało pięć innych kotow plus miot. W dodatku niektóre z nich osiągnęły dużo więcej.
Piękna biała koteczka NFO wygrała cała wystawę. Afro Meladino wygrł BIS(w dwa dni).
Aston nie osiągnal nic wyjatkowego. Ale Astona wyjątkowosć polega na tym jak widzę ,że kot z innego zwiazku zaplątał się na specjalistyczne show.
Ale jego właściciele chcieli aby został zweryfikowany a najbliższa wystawa była właśnie ta.
Ale chciałam dodać ,że w niedzielę dostrzeżone zostały też inne Norwegi z PZfu.
Snofjell's Emil z Hodowli Uroczysko otrzymał BIV i NOM BIs oraz ich dziecko Bjork Uroczysko ( i moje troche też) otrzymała NOM BIS.
A tak w ogóle Anetko to nie jest juz mój Kot ale dzięki...
A tak całkiem z innej beczki, może ktoś z SHKRP będzie znał odpowiedż w tej kwestii.
Dlaczego koty urodzone w PZF wpisane do ksiegi rodowodowej LO są rejestrowane w SHKRP w RIEXIE?

Erwi

 
Posty: 114
Od: Śro maja 21, 2003 11:51
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Pon lut 21, 2005 10:43

Chyba Celesto jestes za bardzo przwrazliwiona :wink: i wydaje mi sie, ze wlasnie Ty nie darzysz wiekszym uczuciem SHKRP....

Róża

 
Posty: 117
Od: Śro lip 23, 2003 9:58

Post » Pon lut 21, 2005 10:49

Róża pisze:Chyba Celesto jestes za bardzo przwrazliwiona :wink: i wydaje mi sie, ze wlasnie Ty nie darzysz wiekszym uczuciem SHKRP....


Darze ogromnym uczuciem i walcze o wzajemnosc. :wink:

Gdybys mnie znala, to wiedzialabys, ze juz od kilku lat z calym zaangazowaniem walcze o wspolprace i wspoldzialanie wszystkich polskich kocich zwiazkow. :lol:
Hodowla Z Muzyki*PL
www.zmuzyki.feline.pl

celesta

 
Posty: 113
Od: Nie sty 11, 2004 9:57
Lokalizacja: Rejowiec k. Chełma

Post » Pon lut 21, 2005 10:53

Co do określenia "zgarnąć wszystko" odniosła bym to raczej do bialej koteczki NFO, ktora wygrała wszystko bo i całą wystawę też.
Ale Afro rzeczywiście odkad pojawił sie na wystawie wygrywa Bis jeden za drugim. Ale nie ma sie co dziwić. Kto go widziąl na żywo nigdy nie powiedział by ,ze to kociak taki z niego kolos. I aż boję sie myśleć co będzie jak wejdzie w do klasy otwartej.
Ale na tym polega przecież sens hodowania ,ze ciągle rodzi sie coś nowego a często wyjątkowego.

Do agal: Jakbyś zerknęła do rodowodu Astona zobaczyłabyś tam pewnie cos i Tobie znajomego :wink:

Erwi

 
Posty: 114
Od: Śro maja 21, 2003 11:51
Lokalizacja: Piaseczno

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości