wystawa, Warszawa, 12/13-02-2005 -- NFO / RUS

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon sty 24, 2005 19:18

vikus pisze:no no ja mysle takie wlasnej roboty :lol: innego rowniesh nie mam ;)
a zaczepiac będe kazdego i aparat tesh wezme ale teraz to bede chyba Was fotografowac zeby wiedziec kto jest kto...bo zeby po kotach do ludzi dochodzic to jush...tylko tutaj mozliwe :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam :wink:


A jak myślisz ja poznaję znajomych: idę z nosem w klatkach, widzę znajomy pyszczek, podnosze wzrok i mówie: "aaa, to Ty, cześć" :D
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38271
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon sty 24, 2005 22:02

Raddemenes pisze:
ostoja pisze:Dzięki Sydney.... :D
Myslałam, że są jakieś szpesialne 8)


Szpesialne są - jak najbardziej... Trzeba czasami tylko wybierać się na imprezy forumowiczów... A o to zaplecze dba juz Estraven...:)


Bardzo chciałam na ostatnią...ale najpierw terminarz spotkan nie pozwolił. a potem paskudny wirus sie przyczepił :( :(
Niecierpliwie czekam na nastepne spotkanie forumowiczów :D
Hodowla Kotów Rasy Devon Rex
Obrazek

ostoja

 
Posty: 1485
Od: Pt lis 12, 2004 18:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 25, 2005 8:27

MariaD pisze:
vikus pisze:no no ja mysle takie wlasnej roboty :lol: innego rowniesh nie mam ;)
a zaczepiac będe kazdego i aparat tesh wezme ale teraz to bede chyba Was fotografowac zeby wiedziec kto jest kto...bo zeby po kotach do ludzi dochodzic to jush...tylko tutaj mozliwe :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam :wink:


A jak myślisz ja poznaję znajomych: idę z nosem w klatkach, widzę znajomy pyszczek, podnosze wzrok i mówie: "aaa, to Ty, cześć" :D


:lol:
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Wto sty 25, 2005 10:56

fajnie, ze ktos bedize zdjecia robil - bo ja jakos dziwnie z ostatnich wystaw nie posiadam ani sztuki.... :(
czterej pancerni.... i piesy dwa :)
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Gacusiowa

 
Posty: 5427
Od: Wto gru 09, 2003 12:22
Lokalizacja: Świebodzin, home sweet home <3

Post » Wto sty 25, 2005 11:58

hihi dostalam na gffiastke ;) aparat :D taki prywatny moj jush... powiedzialam tatofffi ze do szkoly potrzebny i takie tam :twisted: wazne ze uwierzyl :twisted: :twisted: wiec jeszcze tylko karte pozycze od starego aparatu i wezme do WA-WY :D :D :D :D
to potem bede wam zdjecia podsylac ;)
Obrazek

vikus

 
Posty: 1160
Od: Sob lut 01, 2003 13:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 25, 2005 12:03

MariaD pisze:
vikus pisze:no no ja mysle takie wlasnej roboty :lol: innego rowniesh nie mam ;)
a zaczepiac będe kazdego i aparat tesh wezme ale teraz to bede chyba Was fotografowac zeby wiedziec kto jest kto...bo zeby po kotach do ludzi dochodzic to jush...tylko tutaj mozliwe :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam :wink:


A jak myślisz ja poznaję znajomych: idę z nosem w klatkach, widzę znajomy pyszczek, podnosze wzrok i mówie: "aaa, to Ty, cześć" :D
Ja poznalam na wystawie pyszczek Chani, ale stwierdzilam, ze przy mojej znajomosci burm to moze byc rownie dobrze dowolna inna kotka i nie odezwalam sie do Sydney :twisted: ktora z wyrafinowanym okrucienstwem schowala plakietke z forum :twisted: :( O.

;-)
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto sty 25, 2005 12:05

no to trzymajcie jakos wysoko te plakietki :D ja bede miala swoja to krzyczcie zw i Wy z forum jak by co to sfotografuje...

wogle moze zrobimy sobie jakas galerie nasza :lol: :lol: :lol: w sesie ludzi ;) zeby potem na wystawach latfiej bylo dotrzec do wybranych osob :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek

vikus

 
Posty: 1160
Od: Sob lut 01, 2003 13:25
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości