Wystawa SHKRP w Warszawie - czy ktoś się wybiera?

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon paź 25, 2004 14:24

No i po wystawie...
Chciałabym bardzo bardzo pogratulować naszym forumowym kotom :D
Dwukrotna wygrana całej wystawy przez norwega (Bonda El Retiro) jest dla mnie dodatkową radością z racji nieodwołalnego i totalnego fioła na punkcie norwegów (bez bicia się przyznaję).
No i chcę też podziękowac za forumowe odwiedziny i przemiłe rozmowy - Kocurro, MariiD (Sonia cudna!!!!), Archie (pamiętam!), Katy, Szelmie, Myszy...
A Violi gratuluję Johny Walkera - przegrana z takim konkurentem ujmy nie przynosi.
Gratulacje!!!!

Pochwalę sie też Zbójcerzami troszkę: obaj dostali nominacje w oba dni (Jankes dwukrotnie wygrał porównanie z pięknym MCO), a w sobotę białołape BIS kastratów zdobyło 8)

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon paź 25, 2004 14:29

Zdjęcie, zdjęcia, zdjęcia... A my w końcu nie dotarliśmy :(
CK i Tisia

Basia i Zosia (za Tęczowym Mostem)
Obrazek

sal

 
Posty: 245
Od: Wto paź 07, 2003 21:54
Lokalizacja: Gdzieś w lesie

Post » Pon paź 25, 2004 15:16

To prawda Sonia jest śliczna :1luvu: oczywiście Jankes i inne forumowe koty też :D

Wystawa baardzo miła odwiedziło mnie pare osob z forum fajnie było pogadać 8) . Na wystawie jak zawsze były jakieś opóźnienia ale tego raczej nigdy sie nie uniknie . Gratulacje dla Bonda :1luvu: nie wiedziałam że w niedziele też wygrał :) wyszłam wczesniej poryczałam sie troche :/
Obrazek

Lilu

 
Posty: 4123
Od: Śro mar 03, 2004 16:41
Lokalizacja: Legionowo

Post » Pon paź 25, 2004 15:22

Coś się stało, Lilu?

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon paź 25, 2004 15:47

To prawda Sonia rozwija się ładnie. Od małego była urocza i odważna. Sonia utwierdziła mnie w przekonaniu, że MCO rude z białym są bardzo cierpliwe. Mała tak jak mój Rudolfik grzecznie znosi kompiel :)

A teraz się pochwalę :)
Od wczoraj mój Auron ( w sumie małolat ma 1,5 roku) jest Europa Championem :)

Nasz krąg wystawowy, wypił za jego zdrowie i powodzenie na światówce. Auronowi bombelki nie udeżyły do głowy, bo takich trunków nie lubi i nie pija. Wolał żródlanego żywca :)

Agata_velox

 
Posty: 253
Od: Sob lis 22, 2003 22:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 25, 2004 15:59

Oberhexe pisze:Coś się stało, Lilu?

zamiast Bereniki wziął Romke w bisie jakiś chłopak co kotów nie umie trzymać do tego jak zwykle nie mogłam trzymać kotów na wstępie powiedzieli mi że nie zapłacą bo nie będe nosiła kotów na ringu . Pracowałam za darmo co okazało sie nie prawdą bo później chcieli mi dać pieniądze a że pojechałam do domu bo stwierdziłam ze po co będe siedziała jako ozdoba w tle i 50 zł sobie ktoś ma w kieszeni . Wkurzyłam sie strasznie jeżdze na te wystawy stewarduje jako tako umiem nosić koty a nie moge a tu przyjezdza jakis chlopak nie umie nosic kotów i bierze moją Romine !! . Rozryczałam sie i poszłam . KONIEC ZE STEWARDOWANIEM NA ZAWSZE :cry: kurcze jak sobie to przypominam to ..
Obrazek

Lilu

 
Posty: 4123
Od: Śro mar 03, 2004 16:41
Lokalizacja: Legionowo

Post » Pon paź 25, 2004 16:06

Lilu... bardzo dzielna byłaś, naprawdę.

fajna laseczka, sympatyczna buzia, kocisko tez piękne - kiedys im jeszcze pokażesz ;)

A stewardowanie to cięzka praca... jak tam cię podziwiam :1luvu:
Obrazek

Szelmaa

 
Posty: 15821
Od: Pon maja 24, 2004 10:59
Lokalizacja: Warszawa - Tarchomin

Post » Pon paź 25, 2004 17:14

Agata_velox pisze:A teraz się pochwalę :)
Od wczoraj mój Auron ( w sumie małolat ma 1,5 roku) jest Europa Championem :)
Wielkie gratulacje dla Ciebie i mizianki dla Aurona :D :D


Lilu... no czasem tak bywa, przykro mi :(

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon paź 25, 2004 17:42

Lilu, jeszcze troszkę i Ty będziesz też trzymać koty. Odrobinę cierpliwości. No i jakby warszawskie wystawy bez naszej Lilu wyglądały?

Megi zarobiła punkt dla Polaków rozmawiając sędziną "czarownicą" swobodnie w jej rodzimym języku.
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38268
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon paź 25, 2004 19:20

MariaD pisze:Lilu, jeszcze troszkę i Ty będziesz też trzymać koty. Odrobinę cierpliwości. No i jakby warszawskie wystawy bez naszej Lilu wyglądały?

Megi zarobiła punkt dla Polaków rozmawiając sędziną "czarownicą" swobodnie w jej rodzimym języku.

hehehe! tak myślałam ;)
Obrazek

Szelmaa

 
Posty: 15821
Od: Pon maja 24, 2004 10:59
Lokalizacja: Warszawa - Tarchomin

Post » Pon paź 25, 2004 19:37

MariaD pisze:Megi zarobiła punkt dla Polaków rozmawiając sędziną "czarownicą" swobodnie w jej rodzimym języku.


Polacy i bez pomocy Megi zarobili punkty za jakość kotów w drugiej kategorii. W niedzielę z ust "fińskiej wiedźmy" padło bardzo dużo ciepłych słów o polskich kotach półdługowłosych.
Our survey of households in seven U. S. regions demonstrated that few citizens have bothered to equip themselves with fireproof suits and extinguishers to deal with volcanic upheaval, solar flares, or the Lord's purifying flame.

TŻ Oberhexe

 
Posty: 4107
Od: Nie kwi 13, 2003 0:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon paź 25, 2004 23:24

Lilu pisze:
Oberhexe pisze:Coś się stało, Lilu?

zamiast Bereniki wziął Romke w bisie jakiś chłopak co kotów nie umie trzymać do tego jak zwykle nie mogłam trzymać kotów na wstępie powiedzieli mi że nie zapłacą bo nie będe nosiła kotów na ringu . Pracowałam za darmo co okazało sie nie prawdą bo później chcieli mi dać pieniądze a że pojechałam do domu bo stwierdziłam ze po co będe siedziała jako ozdoba w tle i 50 zł sobie ktoś ma w kieszeni . Wkurzyłam sie strasznie jeżdze na te wystawy stewarduje jako tako umiem nosić koty a nie moge a tu przyjezdza jakis chlopak nie umie nosic kotów i bierze moją Romine !! . Rozryczałam sie i poszłam . KONIEC ZE STEWARDOWANIEM NA ZAWSZE :cry: kurcze jak sobie to przypominam to ..

lilu, napisałam, co o tym myslę w Twoim wątku
co do zapłacenia, to brak mi słów
zawsze myślałam, że stewardowanie, to całość czynności wykonywanych na ringu, nie tylko noszenie kotów, ale też mycie stołów i latanie z papierami do sekretariatu - dalej jestem przekonana, że mam rację
dla Ciebie to szkoła życia, stykasz się z niesprawiedliwością, ale nie poddawaj się

Kocurro

 
Posty: 11393
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Śro paź 27, 2004 9:42 :))))))

Ano po wystawie :)

Clint ma Championa..a kolezanka Agrafja powinna dostac World Winner w boksie.
Pobila sedziego I.P, dala w twarz sedzinie KR, a o sobie juz nie wspominam...
W kazdym razie bardzo sie dziwie... Bo w klatce, byla przymilna, mruczala lasila sie...a gdy poszla do oceny,wyszlo z niej diable weneckie...

Ouioui

 
Posty: 444
Od: Pt maja 07, 2004 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 28, 2004 20:25

Oberhexe pisze:Pochwalę sie też Zbójcerzami troszkę: obaj dostali nominacje w oba dni (Jankes dwukrotnie wygrał porównanie z pięknym MCO), a w sobotę białołape BIS kastratów zdobyło 8)


No i nie dziwne, koty cudowne :D
Obrazek

Ska

 
Posty: 6073
Od: Sob lut 28, 2004 20:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów Górny

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości