Wystawa Liberec 2-3.10.04

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Nie wrz 19, 2004 19:44 Wystawa Liberec 2-3.10.04

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie się wybiera?
grzeszny,
AriadnaObrazek, CarrambaObrazek & BudrysObrazek

grzeszny

 
Posty: 247
Od: Nie mar 09, 2003 21:59
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie wrz 19, 2004 21:05

Megi właśnie wraca z chłopakami z Bratysławy, a planowaliśmy wybrać się w październiku na wystawę czternastki, więc chyba odpadamy...
Our survey of households in seven U. S. regions demonstrated that few citizens have bothered to equip themselves with fireproof suits and extinguishers to deal with volcanic upheaval, solar flares, or the Lord's purifying flame.

TŻ Oberhexe

 
Posty: 4107
Od: Nie kwi 13, 2003 0:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 20, 2004 8:02

a ja bym prosił jakiś link do info o wystawie
:pig:
**** reszta jest mrrruczeniem ****
Amadeo..Xena...Toffi
Obrazek

vlod

 
Posty: 310
Od: Nie lis 09, 2003 15:10
Lokalizacja: Głogów (dolnośląskie)

Post » Pon wrz 20, 2004 9:39

vlod pisze:a ja bym prosił jakiś link do info o wystawie
:pig:

http://www.volny.cz/kocky.lbc/
ale termin zgloszen minal 13 wrzesnia :roll: no i nie wiem jak wyglada sytuacja z paszportami i czipami :?
Obrazek

M.

 
Posty: 3298
Od: Wto lut 05, 2002 11:17

Post » Pon wrz 20, 2004 10:16

M. pisze:no i nie wiem jak wyglada sytuacja z paszportami i czipami :?


Podpowiem jedno - Czesi i Słowacy sprawę paszportów i chipów mają już uregulowaną, a kot NIE MUSI mieć przecież paszportu z tego samego kraju, co właściciel :mrgreen:

Dlatego nasze kastraty wróciły z Bratysławy z chipami i europejskimi paszportami. Czeskimi, honorowanymi w całej Europie bez mrugnięcia okiem.
Our survey of households in seven U. S. regions demonstrated that few citizens have bothered to equip themselves with fireproof suits and extinguishers to deal with volcanic upheaval, solar flares, or the Lord's purifying flame.

TŻ Oberhexe

 
Posty: 4107
Od: Nie kwi 13, 2003 0:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 20, 2004 10:25

TŻ Oberhexe pisze:Dlatego nasze kastraty wróciły z Bratysławy z chipami i europejskimi paszportami. Czeskimi, honorowanymi w całej Europie bez mrugnięcia okiem.

A czy w naszym kochanym kraju bedzie kiedys normalnie :evil: zeby nie trzeba bylo kombinowac :evil: :evil: :evil:
Obrazek

M.

 
Posty: 3298
Od: Wto lut 05, 2002 11:17

Post » Pon wrz 20, 2004 11:08

M. pisze:A czy w naszym kochanym kraju bedzie kiedys normalnie :evil: zeby nie trzeba bylo kombinowac :evil: :evil: :evil:


Chyba jeszcze długo nie będzie. Niedorzecznik ministerstwa w odpowiedzi na zapytanie hodowców o paszporty i chipy wydał z siebie taki bełkot, że szkoda słów... Według owego niedorzecznika działalność hodowców jest działalnością nastawioną na dochód i sami powinni o odpowiednie uregulowania zadbać, bo to w ich interesie przecież...
Our survey of households in seven U. S. regions demonstrated that few citizens have bothered to equip themselves with fireproof suits and extinguishers to deal with volcanic upheaval, solar flares, or the Lord's purifying flame.

TŻ Oberhexe

 
Posty: 4107
Od: Nie kwi 13, 2003 0:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 20, 2004 12:33

TŻ Oberhexe pisze:....Według owego niedorzecznika działalność hodowców jest działalnością nastawioną na dochód i sami powinni o odpowiednie uregulowania zadbać, bo to w ich interesie przecież...

:ryk: :strach:

niewyrobie :ryk:
Mojej szczęście w kolorze Blue

bluecats

 
Posty: 577
Od: Czw sty 08, 2004 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 20, 2004 12:38

Uwaga, rzucam cycatem:


Hodowla zwierząt, takich jak psy i koty oraz wystawianie ich na potrzeby oceny hodowlanej jest działalnością komercyjną i konsekwencje wynikające z decyzji podejmowanej przez osoby uczestniczące w tej działalności ponoszą jej uczestnicy. Wyłącznie zatem w interesie takich osób pozostaje podjęcie stosownych działań z odpowiednim wyprzedzeniem, w tym oznakowanie zwierzęcia wyraźnie czytelnym tatuażem lub transponderem i uzyskanie od lekarza weterynarii upoważnionego do szczepienia przeciwko wściekliźnie stosownego wpisu w paszporcie zwierzęcia.
Our survey of households in seven U. S. regions demonstrated that few citizens have bothered to equip themselves with fireproof suits and extinguishers to deal with volcanic upheaval, solar flares, or the Lord's purifying flame.

TŻ Oberhexe

 
Posty: 4107
Od: Nie kwi 13, 2003 0:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 20, 2004 12:50

Szkoda, że nie napisali gdzie :roll: , a może to też należy do gestii hodowcy ? Może powinniśmy jakieś stowarzyszenie lub spółdzielnię powołać w tym celu :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

Aga*

 
Posty: 749
Od: Śro kwi 14, 2004 9:50
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 20, 2004 15:27

Według mojego weta za rok, dwa, a może trzy czegoś się doczekamy...
Vivaldi

vivaldi

 
Posty: 1194
Od: Czw cze 06, 2002 17:50
Lokalizacja: Buk k. Poznania

Post » Pon wrz 20, 2004 16:11

vivaldi pisze:Według mojego weta za rok, dwa, a może trzy czegoś się doczekamy...
Vivaldi


A w międzyczasie FIFe wprowadzi wymóg zachipowania zwierząt wpuszczanych na wystawy międzynarodowe (coś się mnie o uszy obiło, że nawet już tej jesieni). Co oczywiście będzie wymogiem jak najbardziej uzasadnionym w państwach członkowskich UE, bo przecież miały one czas na wprowadzenie odpowiednich uregulowań... Nawet te, które są w UE od maja...

A co przez ten rok, dwa, trzy?
Our survey of households in seven U. S. regions demonstrated that few citizens have bothered to equip themselves with fireproof suits and extinguishers to deal with volcanic upheaval, solar flares, or the Lord's purifying flame.

TŻ Oberhexe

 
Posty: 4107
Od: Nie kwi 13, 2003 0:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 20, 2004 19:46

vivaldi pisze:Według mojego weta za rok, dwa, a może trzy czegoś się doczekamy...
Vivaldi


no bez przesady, aż tak źle nie jest, mimo, że faktycznie bałagan u nas okropny.
można już kupuwać chipy i paszporty i chipować zwierzęta
Pozdrawiam
Ale
=^..^= GATTISSIMO* PL
-----------------------------------------------------------
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

ale

 
Posty: 156
Od: Wto lut 10, 2004 15:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 20, 2004 19:56

No, w Poznaniu mozna chipować nawet różnymi chipami i bądź tu człowieku mądry, czy to są te właściwe 8)

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 20, 2004 20:29

ale pisze:[no bez przesady, aż tak źle nie jest, mimo, że faktycznie bałagan u nas okropny.
można już kupuwać chipy i paszporty i chipować zwierzęta

A gdzie ? I skad wiadomo, ze te czipy i paszporty spelniaja normy UE ? Bo np. w Olsztynie nikt nic nie wie :? :(
Obrazek

M.

 
Posty: 3298
Od: Wto lut 05, 2002 11:17

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 78 gości