Wystawianie kastratów

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon wrz 20, 2004 8:32

Gratulacje z okazji dokocenia :)
Obrazek

Aga*

 
Posty: 749
Od: Śro kwi 14, 2004 9:50
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 20, 2004 8:37

Gratulacje :) a pomysl z wystawieniem - super :) w lutym bedzie wystawa w Warszawie :) maluch wtedy bedzie mial 8 miesiecy :)
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon wrz 20, 2004 13:35

Właśnie tez to sprawdziłam. Na młodzieżówkę idealnie tyle że....ja mam na 14 lutego termin porodu (ludzki nie koci).
Przygotuję go a sprawą techniczna zajmie sie TŻ (o ile się zgodzi).
Teraz czekam na rodowód malucha. No i chyba dopiero wtedy mogę się zgłaszać do związku no nie?
Czy SHKR (z tego związku jest mój kotek) i PZF bardzo się różnią od siebie? Chyba lepeij pozostać w "macierzystym" związku co nie. czy w sytuacji gdy hodowli stricte sensu na razie nie będzie tylko takie popisy to wsi ryba?
Pamiętam, ze w PZF-ie nie ma obowiazku wystaw. Ale to akurat wsie rawno -bo mi TYLKO o wystawy praktycznie chodzi.
Pewnie muszę sama zdecydować kochani, co?

A tak na marginesie -dokocenie to była doskonała decyzja. Co prawda zamiast jedengo rozwalonego na wyrku i gnuśniejącego kocura mam teraz dwa (a miały być dwa goniąco się -bawiące, hm...) ale tak serio - widze jak bardzo rezydentowi potzrebne było kocie towarzycho. Chłopaki zdecydowanie preferuja noc i wczesne godziny ranne na zabawę. Właśnie był pan listonosz i nawet pół kota sie nie objawiło (choc na zgrzyt klucza w zamku lecą oba). No i widzę KOLOSALNĄ różnicę miedzy Puffkiem gdy był mały, a nowym. Nowy jest znacznie lepiej, że tak powiem zsocjalizowany. Jednak ten ponad miesiac dłuzej z mamą i "stadem" robi swoje. We środe odwiedzi nas wet :) Przynajmniej manicure kocurom zrobi (mam nadzieję, ze tylko manicure).
Gosia, dwaj chłopacy-pluszacy Pafnucy "Puff" i Chojrak oraz Anna Dymna za Tęczowym Mostem
Obrazek Obrazek Obrazek

mała_gosia

 
Posty: 404
Od: Sob paź 18, 2003 20:27
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 19, 2004 0:23

Jeśli chodzi o związek to ja osobiście proponuję SHKRP.
Zarząd główny jest w stolicy, a oddziały są w wielu miastach.
I najważniejsze SHKRP ma więcej wystaw :)
Obrazek

Agata_velox

 
Posty: 253
Od: Sob lis 22, 2003 22:03
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości