III i IV Wystawa CC Animals Bydgoszcz 27-28 kwiecień 2019

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto kwi 30, 2019 17:21 Re: III i IV Wystawa CC Animals Bydgoszcz 27-28 kwiecień 201

Dziękujemy wystawcą za przybycie na naszą III i IV wystawę cieszymy się pozytywnymi opiniami to dla nas jest budujące. Organizujemy wystawy dla państwa nie dla siebie, cenne są państwa uwagi np. przypomina wystawy skandynawskie jest dużo miejsca i cisza. Gratulujemy zwycięstwom oraz hodowcą za przygotowanie pupili do wystawy zapraszamy na następne wystawy. Drodzy sędziowie dziękujemy że przyjęliście nasze zaproszenie, to dla was przyjeżdżają wystawcy, każdy ma swoich ulubionych sędziów. Dziękujemy za wasze cenne rady, mamy nadzieję że wystawa i Bydgoszcz wam się podobała.
Anna Meller-Marciniak :ryk:

Cat Club Animals

 
Posty: 117
Od: Pt mar 05, 2010 23:18

Post » Wto kwi 30, 2019 17:35 Re: III i IV Wystawa CC Animals Bydgoszcz 27-28 kwiecień 201

Dzieki wielkie

A macie może zdjęcia hali wystawowej jak już trwała wystawa i ringu z nagrodami przed BIS ?

Wiem ze mam wymagania, ale może ktoś przez przypadek ma i takie zdjęcia :)
Obrazek

CZANKRA

 
Posty: 2130
Od: Pt sty 13, 2006 0:36
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki k/Warszawy

Post » Śro maja 01, 2019 9:18 Re: III i IV Wystawa CC Animals Bydgoszcz 27-28 kwiecień 201

ocalico pisze:Zero reklamy,pusta sala,zwiedzajacych baardzo malo.
Prowadzacy biedny zestresowany bez znajomosci rzeczy,polotu i ogolnego zadowolenia.
Cicho jak na stypie.
Stoisk malutko za to mnostwo niewykorzystanego miejsca.
Wystawa poprawna bez radosci


A na ilu wystawach i w ilu krajach byłaś?
Z tego co piszesz, nasuwa mi sie tylko jeden wniosek..... przyjechałaś kociaki "opchnąć", i nie wyszło.
W krajach Skandynawskich wystawy sa dla WYSTAWCÓW, anie dla zwiedzających, w Niemczech, Belgi, na Litwie, jest dokładnie to samo.
Wystawa to spotkanie KOTÓW z SĘDZIAMI.... a nie z wyjącym tłumem , i dzieciakami pakującymi paluchy do klatek.
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 02, 2019 9:47 Re: III i IV Wystawa CC Animals Bydgoszcz 27-28 kwiecień 201

Małgosiu daruj sobie...
Taki jad od eleganckiej kobiety to nie wypada.
Wyraziłam moja być może subiektywną opinie ale mam do tego prawo.
I nieee nie byłam opchnąć kociakow i nie muszę iść na kolacje z sędziami by wygrać..

ocalico

 
Posty: 5
Od: Wto mar 06, 2018 19:22

Post » Czw maja 02, 2019 17:47 Re: III i IV Wystawa CC Animals Bydgoszcz 27-28 kwiecień 201

p. Małgosiu ta pani to były członek klubu, ma prawo do swojej subiektywnej oceny, pani zarzuca jad a sama sieje jad dla kolegi który prowadził wystawę i robił to pierwszy raz. Cytat tej pani " nie muszę iść na kolacje z sędziami by wygrać.." jest to po prostu nadużycie.

Bielawki

 
Posty: 15
Od: Pon mar 02, 2009 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Czw maja 02, 2019 19:47 Re: III i IV Wystawa CC Animals Bydgoszcz 27-28 kwiecień 201

Absolutnie nawiązujac do kolacji nie miałam nikogo konkretnego na myśli.A na pewno nie Małgosi,nie mam pojęcia skąd autor ww kom ma taki pomysł
Nadinterpretacja daleko idąca i niepotrzebna

ocalico

 
Posty: 5
Od: Wto mar 06, 2018 19:22

Post » Czw maja 02, 2019 21:41 Re: III i IV Wystawa CC Animals Bydgoszcz 27-28 kwiecień 201

p. Iwono proszę nie pisać bzdur, wg pani wpisu wyimaginowany wystawca idzie na kolacje by wygrać, to jest obrzydliwe, była pani na kolacji w ubiegłym roku i wygrała pani ? (nie)

Bielawki

 
Posty: 15
Od: Pon mar 02, 2009 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Sob maja 04, 2019 18:37 Re: III i IV Wystawa CC Animals Bydgoszcz 27-28 kwiecień 201

Tu p. Iwona
nigdy się nie udzielam na forum
do wiadomości użytkownika Bielawki
jestem po ciężkiej operacji i nie życzę sobie żeby ktoś bez sprawdzenia kto dyskutuje na forum mnie obrażał.
A kto jadem sieje to wszyscy wiedzą. Dlatego rozleciał sie kolejny zarząd w klubie.
Pozdrawiam

katina

 
Posty: 11
Od: Śro sty 04, 2012 20:47

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87, mulancat i 19 gości