Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.2018

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Czw maja 17, 2018 14:53 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

Z uwagi na fakt zgłoszenia się większej ilości kotów niż tą którą się spodziewaliśmy, zaprosiliśmy piątego sędziego.

Aktualny skład zaproszonych sędziów na MWKR 19-20.05.2018r w Szczecinie

Mrs Lena Vencliková, (CZ) -1B,2,3,4C,4D

Mr Henry Hornell, (PL) 1, 2, 3, 4

Mr Jaroslav Pánek, (CZ) 1A,1B,3,4C

Mr Dieter Filler, (CH) – 1, 2, 3, 4

Mrs Grażyna Laskowska-Malaga (PL) 1,2,3,4


* Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany składy sędziowskiego

Pozdrawiamy i zapraszamy

Dziękujemy Wam wszystkim za zgłoszenia.

:ryk: :ryk: Do miłego w sobotę i niedzielę !!!!! :ryk: :ryk:

CCP SZCZECIN

Avatar użytkownika
 
Posty: 38
Od: Pt mar 23, 2018 0:32

Post » Pon maja 21, 2018 7:37 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

Co do organizacji wystawy nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń. Wszystko sprawnie się odbywało, bez najmniejszych zakłóceń czy obsunięć czasowych.
Jednak była to kolejna wystawa, na której rozpisanie kotów, przynajmniej kat.3, to jakaś masakra... Wpisanie dwóch najliczniejszych kolorów BSH (a i c) do jednego sędziego, podczas gdy u drugiego koty wchodzą bez konkurencji do panelu to totalna pomyłka.

milczek_89

 
Posty: 37
Od: Śro wrz 25, 2013 10:57

Post » Pon maja 21, 2018 10:13 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

I na dodatek straż miejska, która hurtowo wlepiała mandaty za parkowanie samochodów koło hali. Ps. „A wystawrczyło tylko zgłosić o organizowanej wystawie, wtedy znak byłby zakryty i nie byłoby problemu.” Słowa Straży miejskiej

RalfVibi

 
Posty: 45
Od: Nie sty 02, 2011 23:48

Post » Pon maja 21, 2018 11:48 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

Zakryć znak nie do końca /specjalne pozwolenia od miasta od straży / ale stawianie na ścieżce rowerowej samochodów ? na przeciw hali byla otwarta brama do szkoły z dużym parkingiem w ubiegłym roku problemu takiego nie było ,ale jak chce się mieć samochód na oku :o ,,, Szczecińska Straż Miejska szuka łatwych do zdobycia pieniędzy ,

Miło się czyta że nie ma żadnych uwag do organizatorów ,ja również im gratuluję
Renata Karasińska

mruczki2

 
Posty: 154
Od: Wto lip 05, 2011 9:42

Post » Pon maja 21, 2018 12:40 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

Wielkie podziękowania kierujemy do sędziów felinologicznych, którzy przyjęli nasze zaproszenie i przybyli do Szczecina, aby móc oceniać kocie piękności. Było nam miło Państwa gościć.
Dziękujemy także całemu sekretariatowi FPL za miłą współpracę i bardzo dobry kontakt w przygotowaniu wydarzenia. Rafałowi Lewandowskiemu za profesjonalną obsługę informatyczną. Romanowi Grabarze mistrzowi mikrofonu za jak zawsze piękne prowadzenie wystawy. Szefowej Stewardów Marzenie Włodarskiej za ciężką pracę z uśmiechem na twarzy. Stewardom za prezentację kotów i wzorową współpracę. Weterynarzom za sprawne i profesjonalne przyjęcie kotów. Sponsorom, partnerom wystawy i wszystkim którzy wspierali nas i pomagali w przygotowaniu wystawy. Nie sposób każdego wymienić imiennie. Wielkie dzięki dla Was wszystkich !!!

Podziękowania za przyjemną atmosferę kierujemy w stronę wszystkich wystawców, hodowców którzy przyjechali do nas w takich licznym gronie.
Jesteśmy szczęśliwi że mogliśmy Was gościć. Gratulujemy sukcesów wystawowych!!!

Już teraz serdecznie zapraszamy Was wszystkich za rok na XXVII i XXVIII Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych organizowanej przez CAT CLUB POMERANIA - SZCZECIN

Zarząd CAT CLUB POMERANIA - SZCZECIN

CCP SZCZECIN

Avatar użytkownika
 
Posty: 38
Od: Pt mar 23, 2018 0:32

Post » Pon maja 21, 2018 13:39 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

[quote="mruczki2"]Zakryć znak nie do końca /specjalne pozwolenia od miasta od straży / ale na przeciw hali byla otwarta brama do szkoły z dużym parkingiem w ubiegłym roku problemu takiego nie było ,ale jak chce się mieć samochód na oku :o ,,, Szczecińska Straż Miejska szuka łatwych do zdobycia pieniędzy




Z tego co widać Pani zawsze jest mądrzejsza.
Jakby było miejsce z dużym parkingiem o którym Pani wspomniała to wystawcy samochodu nie musieliby stawiać na ścieżce rowerowej i nie z tego powodu by mieć samochód na oku tylko z powodu braku miejsca do zaparkowania. A gdyby Pani czytała ze zrozumieniem to by Takich „trafnych” opinii Pani nie stawiała

RalfVibi

 
Posty: 45
Od: Nie sty 02, 2011 23:48

Post » Pon maja 21, 2018 14:04 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

I u mnie się mandacik trafił...
mruczki2 pisze:na przeciw hali byla otwarta brama do szkoły z dużym parkingiem
Renata Karasińska


Według kartki od straży miejskiej olałem znak B-36, a wjeżdżając na parking szkolny musiałbym olać znak B-2 czyli zakaz wjazdu. Po sobotnim mandacie na chodniku, w niedzielę zastanawiałem się czy i na szkolnym parkingu znajdę mandat za wycieraczką ;p

milczek_89

 
Posty: 37
Od: Śro wrz 25, 2013 10:57

Post » Pon maja 21, 2018 14:27 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

" Mądrzejsza może i tak" a może z większym doświadczeniem życiowym Pani , Panie ????? byłam przez 25 lat organizatorem wystaw i odpowiedzialność ciążyła nawet za miejsca parkingowe na organizatorach ,tak jak w ubiegłym roku tak i w tym były przygotowane .Dla mnie koniec tematu ,na przyszłość zawsze można dopytać organizatora i niespodzianek niemiłych nie będzie .

mruczki2

 
Posty: 154
Od: Wto lip 05, 2011 9:42

Post » Pon maja 21, 2018 14:34 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

mruczki2 pisze:" Mądrzejsza może i tak" a może z większym doświadczeniem życiowym Pani , Panie ????? byłam przez 25 lat organizatorem wystaw i odpowiedzialność ciążyła nawet za miejsca parkingowe na organizatorach ,tak jak w ubiegłym roku tak i w tym były przygotowane .Dla mnie koniec tematu ,na przyszłość zawsze można dopytać organizatora i niespodzianek niemiłych nie będzie .


Albo po prostu przestrzegać zasad kodeksu drogowego :)
Pretensje do organizatorów za mandat, bo się stało na zakazie, zakrawają o kpiny.

LittleDevils

 
Posty: 100
Od: Wto mar 13, 2012 13:25

Post » Pon maja 21, 2018 14:58 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

Pretensje ???
Jak się organizuje wystawy to się zapewnia wystawcą możliwość zaparkowania auta i nie tak by biegać z kotami i innymi rzeczami po kilkaset metrów do celu. Wystawy darmowe nie są. Przytoczyłem wypowiedz funkcjonariusza straży miejskiej, że organizator mógł to zgłosić a znak byłby zakryty, i to nie przez organizatora tylko przez odpowiednie organy.

RalfVibi

 
Posty: 45
Od: Nie sty 02, 2011 23:48

Post » Pon maja 21, 2018 15:49 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

Przepraszam, że się wtrącę (nie moja wystawa, nie było mnie tam) ale nigdzie tu w wątku nie widzę informacji, że organizator zapewnia darmowy, albo nawet płatny, parking dla wystawców...

Skoro nie było to wyraźnie napisane, to:
po 1. warto dopytać u organizatora,
po 2. sprawdzić choćby w google,
po 3. liczyć się z tym, że parkowanie jest na ulicy w miarę dostępności miejsc i miejsc może nie być.

Równie dobrze można mieć pretensje, że nie było zapewnionego cateringu albo zgoła noclegów, bo przecież "płacę więc wymagam".

Możliwe, ze sprawa była do załatwienia, tylko organizator nawet nie wiedział, że istnieje taka możliwość. Podejrzewam, że organizacja imprez masowych to nie jest główne zajęcie Cat Club Pomerania, a człowiek się uczy przez całe życie. Poza tym strażnik mógł się mylić w swojej opinii - też się zdarza.

A na marginesie stwierdzenie, że "jakby było miejsce z dużym parkingiem to wystawcy samochodu nie musieliby stawiać na ścieżce rowerowej" jest naprawdę dziwne. Brak miejsca nie usprawiedliwia parkowania na ścieżkach rowerowych, przejściach dla pieszych, bramach wjazdowych, placach zabaw itd. itp. A jak się w takim miejscu stawia auto to się trzeba liczyć mandatem i jak wlepią to przyjąć go na klatę, a nie jęczeć, że "to nie moja wina". Bądźmy dorośli... :roll:
Van Kedisi j'aime :D

Van Vixen

Avatar użytkownika
 
Posty: 66
Od: Pon sie 10, 2015 20:49
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon maja 21, 2018 22:44 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

Jako naczelny podnosiciel ciśnienia w tym wątku powiem tyle - miejsca przy szkole było od groma i ciut ciut. Sprawdzone w niedzielę jeszcze w trakcie ocen. A odległość od głównego wejścia większa o dokładne 87 moich małych kroczków (biorąc pod uwagę wybierania miejsca na wypasie bo w cieniu starodrzewu, który był dużo bardziej w głębi).

Dzięki Szczecin, widzimy się za rok czy tego chcecie czy nie :D

novacianka

 
Posty: 467
Od: Pt lip 24, 2009 0:13
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 22, 2018 7:05 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

RalfVibi pisze:Pretensje ???
Jak się organizuje wystawy to się zapewnia wystawcą możliwość zaparkowania auta i nie tak by biegać z kotami i innymi rzeczami po kilkaset metrów do celu.


Organizator NIE NAKAZAŁ przyjazdu własnym autem.
Poza tym - też byłem na tej wystawie, było mnóstwo miejsc parkingowych. Można było wypakować się przed wejściem i odjechać autem 100-200 metrów dalej.
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 22, 2018 7:20 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

Ja tam pretensji o mandat nie mam. Stanąłem źle, to zapłacę ;-) Nie zmienia to jednak sytuacji ze znakiem "zakaz wjazdu" przy wjeździe na teren szkoły. Równie dobrze i tam mogłyby się posypać mandaty, a wy się upieracie że tam dużo miejsca było :]

milczek_89

 
Posty: 37
Od: Śro wrz 25, 2013 10:57

Post » Wto maja 22, 2018 11:50 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SZCZECIN 19-20.05.

Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości