LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto paź 17, 2017 19:52 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Witek Nowak pisze:To może teraz sobie klub poznański wyjaśni nieścisłości. Bo z pisma, które ja otrzymałem od Powiatowego Lekarza Weterynarii wynika, że szczepienie p/wściekliźnie wymagane jest TYLKO OD KOTÓW PRZYJEŻDŻAJĄCYCH Z INNEGO PAŃSTWA.


Zarówno pismo do klubu jak i do mnie podpisane są przez tą samą osobę.

Witek,
czy Ty się nudzisz ??
Co Ci to daje??

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto paź 17, 2017 20:23 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Basia_G pisze:
Witek Nowak pisze:To może teraz sobie klub poznański wyjaśni nieścisłości. Bo z pisma, które ja otrzymałem od Powiatowego Lekarza Weterynarii wynika, że szczepienie p/wściekliźnie wymagane jest TYLKO OD KOTÓW PRZYJEŻDŻAJĄCYCH Z INNEGO PAŃSTWA.


Zarówno pismo do klubu jak i do mnie podpisane są przez tą samą osobę.

Witek,
czy Ty się nudzisz ??
Co Ci to daje??


Wyobraź sobie czysto hipotetyczną sytuację: zapisuję się na wystawę (i tak nie pojadę ale czysto teoretycznie - a może ktoś będzie chciał przetestować? ), idę na kontrolę weterynaryjną ze swoim kotem pochodzącym z Polski, kot nie ma szczepienia p/wściekliźnie, lekarz wet. na kontroli jest delegowany przez PIW, nie chce mnie wpuścić, ja pokazuję pismo od jego zwierzchnika.... Dostrzegasz teraz absurd całej sytuacji?
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 17, 2017 20:25 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Witek Nowak pisze:
Basia_G pisze:
Witek Nowak pisze:To może teraz sobie klub poznański wyjaśni nieścisłości. Bo z pisma, które ja otrzymałem od Powiatowego Lekarza Weterynarii wynika, że szczepienie p/wściekliźnie wymagane jest TYLKO OD KOTÓW PRZYJEŻDŻAJĄCYCH Z INNEGO PAŃSTWA.


Zarówno pismo do klubu jak i do mnie podpisane są przez tą samą osobę.

Witek,
czy Ty się nudzisz ??
Co Ci to daje??


Wyobraź sobie czysto hipotetyczną sytuację: zapisuję się na wystawę (i tak nie pojadę ale czysto teoretycznie - a może ktoś będzie chciał przetestować? ), idę na kontrolę weterynaryjną ze swoim kotem pochodzącym z Polski, kot nie ma szczepienia p/wściekliźnie, lekarz wet. na kontroli jest delegowany przez PIW, nie chce mnie wpuścić, ja pokazuję pismo od jego zwierzchnika.... Dostrzegasz teraz absurd całej sytuacji?

Witek,
sorry, ale absurdem jest dla mnie wysyłanie pism do powiatowych wetów i szukanie haków.

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto paź 17, 2017 21:18 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Basia_G pisze:.....szukanie haków.


??????????????

Cyt. z FB z forum wystawowego:

" Myślę, że wielu hodowców rezygnuje z wystawy ze względu na nielogiczny obowiązek szczepienia przeciw wściekliźnie. .. "

Klub łódzki potrafił się wycofać, zadziałał, skonfrontował i jest efekt. Wystarczyła jedna wizyta w siedzibie PIW. Poznański idzie w zaparte. Nieważne, że ze szkodą dla potencjalnych wystawców.
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 18, 2017 6:17 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

bardzo dobrze! jeszcze tylko brak zaświadczeń od weta i bedzie super!

Adka_

 
Posty: 100
Od: Wto sty 04, 2005 16:54
Lokalizacja: małopolska

Post » Śro paź 18, 2017 10:14 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Niestety, nie jest tak różowo. Powiatowy Lekarz Weterynarii powołuje się na tzw. status epizootyczny czyli wyrównanie. W związku z tym jednak szczepienie obowiązuje w opinii PIW.
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 18, 2017 11:14 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Drodzy Wystawcy,
Zgodnie z doprecyzowaną decyzją Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Poznaniu informujemy, że szczepienie przeciwko wściekliźnie nie obowiązuje kociąt do 7 miesiąca. Pozostałe koty podlegają obowiązkowi szczepienia.

Felis Posnania

Avatar użytkownika
 
Posty: 256
Od: Pon lut 06, 2012 12:00
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw paź 19, 2017 9:15 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Obrazek


Szanowni Państwo,

z przyczyn od nas niezależnych, sędzia Martii Peltonen musiał zrezygnować z uczestnictwa w naszej wystawie , w jego miejsce pojawi się Magdalena Kudra (PL), sędzia kat 1, 2, 3, C

Serdecznie zapraszamy

Felis Posnania

Avatar użytkownika
 
Posty: 256
Od: Pon lut 06, 2012 12:00
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie paź 22, 2017 18:24 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Drodzy Klubowicze,

Każdy klubowy kot, który na naszej listopadowej wystawie ukończy tytuł: GIC,GIP,SC, SP otrzyma pamiątkowe rozety!

Obrazek
Obrazek

Felis Posnania

Avatar użytkownika
 
Posty: 256
Od: Pon lut 06, 2012 12:00
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro paź 25, 2017 7:41 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Szanowni Wystawcy,
uprzejmie informujemy, że zapewniamy krzesła oraz stoły do przygotowania kotów.
Tradycyjnie w każdym sektorze dla wystawców będzie czekał słodki poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy!

Felis Posnania

Avatar użytkownika
 
Posty: 256
Od: Pon lut 06, 2012 12:00
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw paź 26, 2017 12:21 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Uwaga Wystawcy!!!
Karty postojowe umożliwiające wjazd i postój pod Areną będą do nabycia przy punkcie przyjęć kotów.
Cena 10 zł.

Felis Posnania

Avatar użytkownika
 
Posty: 256
Od: Pon lut 06, 2012 12:00
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt paź 27, 2017 21:03 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Uwaga!!! Przedłużamy zgłoszenia do 05.11 do godziny 24:00

Felis Posnania

Avatar użytkownika
 
Posty: 256
Od: Pon lut 06, 2012 12:00
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie paź 29, 2017 14:46 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

A czy możemy liczyć na informację, jakie będą na wystawie stoiska?:) Dziękuję!

kociaraa42

 
Posty: 27
Od: Pt lip 24, 2015 13:33

Post » Nie paź 29, 2017 19:00 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Lista stoisk:
1. Tekstylia - stoisko odzieżowe - Iwona Soj
2. Dekorceramik,- stoisko z koszulkami z nadrukiem - Maciej Mikołajczyk
3. Stoisko ze słodkościami - Krówki Żeliki, gofry P. Dariusz Kwiatkowski
4. Baloniki - P. Kubacki
5. Artykuły z lawendy - Ewa Jakubowska
6. Artykuły dla kotów i eko Pani Doroty Grabary
7. Stoisko z kawą- Art Cafe - Jolanta Gawrońska
8. Fotografia - Marcin Spychaj
9. Lavender Love - stoisko z kosmetykami-Agnieszka Dec
10. Karmy dla kotów i psów -Royal Canin
11. Karmy dla kotów APPLAWS - NATURAL CAT AND DOG FOOD
12. Stoisko z artykułami dla kotów; posłania, zabawki, miski - Małgorzata Stochaj
13. LEOLAND - DRAPAKI DLA KOTÓW, LEGOWISKA
14. Artykuły dla kotów, posłania, drapaki, zabawki, przenoski, kuwety - ALEX z Gdańska
15. Pracownia Ornament Zellera
16.HOUSE OF CATS - designerskie drapaki dla kotów
17. Pracownia materialistyczna
18. Międzynarodowy transport dla zwierząt
19.Drapaki dla kota - Swarzędz - Mateusz Rogacki
20.Fundacja Kłebek
21.LUBRIC – ODOR STOP!
22. KITTY.SKLEP.PL - akcesoria dla kotów
23. BIG CATS - Paweł Filewski
24.CANAGAN Brytyjska karma nr 1 - BEZ ZBÓŻ. Żwirek GREEN CAT
25.RUFI - DRAPAKI, LEGOWISKA
26.BRITT – karma
27. Animacje dla dzieci - Natalia Trojanowicz
28. Figurki ze szkła
29. Bioenzo sp z o,o (kubki,koszulki)
30. Akcesoria w tematyce kota - Iza Woźniak
31.Evenement - Sanabella
32. Fundaca KOCI PAZUR
33. Artykuł dla kota - Janaszek Elżbieta
34. Fundacja Animalia
35. Siatki dla kotów Siatki zabezpieczenia tarasów, balkonów
36. OPTKO - Andrei Korn
37.Stowarzyszenie Przyjaciół Fredek - ANNA BAYTAR -Timani.pl
38. W rzeczy sarniej
39. Bieżniki , poszewki na poduszki, torebki
40. Wszystko dla zwierząt - Optima Nova- karma dla kotów
41. Beata Kostrzewska - Dziekanowice – poduszki
42. Akcesoria i gadżety dla kotów (m.in. kocia trawka) -Marek Czajkowski Mark- Skór

Felis Posnania

Avatar użytkownika
 
Posty: 256
Od: Pon lut 06, 2012 12:00
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon paź 30, 2017 17:53 Re: LXIX I LXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH POZNAŃ

Witajcie, mam pytanie. Jak wygląda kwestia rozmiaru klatki? Na jednego kota "z automatu" przydzielona jest połówka, 2 wystawiane koty to cała klatka? To będzie moja pierwsza wystawa w FIFE więc wolę dopytać :)

Mabredo

 
Posty: 2
Od: Pon paź 30, 2017 17:50

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 23 gości