Po wystawie w Bydgoszczy - c.d.

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto sie 24, 2004 11:56

Magda i Wojtek pisze:
bluecats pisze::)
nie wszystkie , ale tak jak mówie każdy z nas przykłada sie do tego aby prezentowany kot jak najlepiej wypadł ,
bardzo przyjemnie przecież trzymać zwycięzce :D


To najprzyjemniejsza część BIS :D :D

A jaka adrenalina...

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sie 24, 2004 12:30

Czy stewardem musi byc osoba, ktora jest z kotem na wystawie, czy moze byc osoba bez kota ? Jak to wyglada organizacyjnie ? Czy stewardzi maja na czas wystawy jakies swoje pomieszczenie ?
Obrazek

M.

 
Posty: 3298
Od: Wto lut 05, 2002 11:17

Post » Wto sie 24, 2004 12:36

Wydaje mi sie, że jak najbardziej może to byc osobe bez kota - byli tacy stewardzi w Bydgoszczy. Co do pomieszczenia, to nie jestem pewna. W Bydgoszczy go nie było, ale to nie znaczy, rzecz jasna, że tak jest wszędzie.

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sie 24, 2004 21:33

Im bardzie steward bez kota (w danym momencie) tym lepiej - skupia się na pracy. Zresztą w BIS i tak nie wolno nieść własnego kota.
W Warszawie też nie widziałam, żeby stewardzi mieli pokój socjalny.

Kocurro

 
Posty: 11393
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Wto sie 24, 2004 21:52

M. pisze:Czy stewardem musi byc osoba, ktora jest z kotem na wystawie, czy moze byc osoba bez kota ? Jak to wyglada organizacyjnie ? Czy stewardzi maja na czas wystawy jakies swoje pomieszczenie ?



Były osoby i w Warszawie i Bydgoszczy które nie mają kota :) . Stewardzi nie mają własnego pomieszczenia cały czas jesteś na ringu później masz chwile przerwy i zaczyna sie BIS :)
Obrazek

Lilu

 
Posty: 4123
Od: Śro mar 03, 2004 16:41
Lokalizacja: Legionowo

Post » Śro sie 25, 2004 17:11

bardzo ladne były Koszulki dla stewardów w Bydgoszczy, prawda :wink:
To steward zabiera ze sobą.
W Niemczech są "przechodnie" fartuchy, ale ok, ponieważ lepiej chronią stewarda niż Koszulka.

Przeważnie Steward dostaje kupon od Ogranizatorów na jedzenie i czasem symboliczną kwotę za pracę lub suweniry.
Jak było w Bydgoszczy.....czy coś dostaliście, czy tylko Kupon na jedzenie :?:

w Szczecinie (nie w tym Roku) dostaliśmy piękne świece i jedzonko w Knajpie mieliśmy darmowe.
W Niemczech np. dostałam kupony do stoisk z kocimi akcesoriami i karmami.
W Poznaniu przeważnie są pieniądze i darmowe jedzonko.

Czasu dla znajomych się nie ma ale to fajne zajęcie i można się wiele dowiedzieć o innych Rasach, które nie mieszkają w naszych domach :wink:

ariell

 
Posty: 1292
Od: Wto wrz 17, 2002 19:21

Post » Śro sie 25, 2004 17:40

tak dostaliśmy kupony na jedzenie ( karte z pieczątką ) :lol:

W Warszawie dostałam 2 kupony na jeden dzień jeszcze mama dostała na naleśnika :wink: .

Co mi z tego kuponu jak i tak nie moge jeść mięsa i naleśników :roll:

mama tata i brat sie najedli :D
Obrazek

Lilu

 
Posty: 4123
Od: Śro mar 03, 2004 16:41
Lokalizacja: Legionowo

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości