27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH EKKR

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Śro mar 02, 2016 17:06 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

karolcia_nfo pisze:Nie tylko w Polsce sędzia trafia na kota ze swojej hodowli. Dzieje się to też na wystawach w innych krajach i nawet na największych kocich imprezach. Więc nie można mówić że to wina FPL/systemu że tak przydzielił kota. Zawsze jest ryzyko że kiedyś kot trafi do niego na stolik sędziowski jeżeli jest czynnym hodowcom. Tak jak było napisane wcześniej regulamin FIFE nie zabrania oceniania kota z własnym przydomkiem.


Karolina, (Y)

a dla "pieniaczy" mam pytanie. Czy gdyby kociak nie zaistniał w bisie, tez byście tez tak bili pianę ??
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 02, 2016 18:11 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

malgosia_07 pisze:
Witek Nowak pisze:
malgosia_07 pisze:twierdzisz , ze podziałam zdejmuje się osoba która nie ma o tym pojęcia ??,
Chyba jednak nie masz pojęcia, a takie pisanie to pisanie nie prawdy :(


Napisała wyraźnie, że "Lepiej dla wszystkich będzie, jak podziałem kotów zajmie się osoba mająca o tym pojęcie" - a nie komputer :) jak wcześniej napisał Zarząd EKKR.


no..... i takie / taka osoba się tym zajmuje.:P


wiecie co czytam czytam i nie wiem czy się śmiać czy płakać ...

wg mojej wiedzy jest program który wrzuca podział automatycznie, "ludziowi" mimo doświadczenia zajmuje to więcej czasu

przykład na Wrocław teraz dzieliłam ja Irena po swojej absencji miała sporo innych obowiązków, umiem, robiłam to nie raz czy dwa, zajęło mi to 8 godzin !
i jeszcze te kretyńskie życzenia, w wiekszości kretyńskie, rozumiem życzenie nie do sedziego X bo mam już od niego oceny - rozumiem i akceptuję

ale sytuacja gdzie na przykład BRI a jest 25 szt, BRI c - 22 szt i czytam
"prosze BRI a do sędziego X sobota, sędziego Y niedziela"
drugi delikwent " prosze BRI c do sędziego X / tego samego żeby była jasność co BRI a/ sobota, sędziego Y / tego samego co BRI a/ w niedzielę

ZATEM respektując to pobożne życzenie UWALAM sobie w oba dni all breeda dając mu 47 kotów, ponad limit nie wspomnę
i tłuką się bryty w dwóch kolorach między sobą :) dla mnie bomba dlaczego nie :smokin: :smokin: :smokin:

jeśli ktoś we Wrocławiu przyjdzie z pretensjami - wezmę karteczkę na której napisane jest kto tak sobie zażyczył i jeszcze uprzejmie zaprowadzę roszczeniowo nastawioną osobę do tej/ tych która miala takie życzenia, niech sobie we własnym zakresie załatwią :smokin: :smokin: :mrgreen: :mrgreen:

podobna sytuacja dotyczyła dwóch grup MCO oraz 4 grup NFO, cóż jak się chcą wybijac między sobą bo kilka osób ma takie życzenie, to wolna wola :201461 :201461

jak człowiek rozkłada to widzi ile mniej więcej jest kocurów kotek 11 12 neuter u danego sedziego i stara się to rozsądnie podzielić
a dodatkowo stara się aby koty w niedziele nie konkurowały w tej samej konfiguracji ze soba co w sobotę

ale jak są życzenia i wieczne roszczenia to co poradzić

na EKKR robił automat, stewardzi nosili i tez źle

to jak nic nie pasuje i wszystko jest BEEE to po cholere jezdzic ?
almathea
http://www.almathea.com.pl
smoke & solid & cameo persian cattery
FIFe & CFA registered

almathea

Avatar użytkownika
 
Posty: 1059
Od: Pt kwi 29, 2005 8:25
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 02, 2016 18:14 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

almathea pisze:to jak nic nie pasuje i wszystko jest BEEE to po cholere jezdzic ?


:mrgreen: :piwa:
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 02, 2016 18:24 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

almathea nic dodac nic ująć. :)
Obrazek

CZANKRA

 
Posty: 2130
Od: Pt sty 13, 2006 0:36
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki k/Warszawy

Post » Śro mar 02, 2016 19:09 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

almathea pisze:....... stewardzi nosili i tez źle

to jak nic nie pasuje i wszystko jest BEEE to po cholere jezdzic ?


święte słowa :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 03, 2016 8:46 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

Szanowna Ever Green,

jeśli jest Pani przekonana, że każdej działalności towarzyszy kłamstwo, to trudno. Jest to wyłącznie Pani problem, że tak spostrzega Pani świat. Nie będziemy Pani przekonywać, że może być inaczej, bowiem niezależnie od tego, jakie wyjaśnienie złożylibyśmy, poddali się badaniu wariograficznemu, to przecież Pani nie przekonamy. Tak więc pozostańmy przy swoim. Dalsza dyskusja z Panią traci sens.

Z Pani wpisu można domniemywać, że jest Pani sędzią felinologicznym (zdaje się, że FIFE) i właśnie tą osobą, która ma „pojęcie o podziale kotów” i zrobiłaby go doskonale. Przepraszamy - ale nie skorzystamy.
Natomiast jeśli Pani dysponuje listą sędziów FIFE wraz z przydomkami ich hodowli, to proszę go udostępnić. Może w jakimś stopniu w przyszłości pozwoli to zapobiec sytuacji jaka zdarzyła się na naszej wystawie.

Klub EKKR

 
Posty: 185
Od: Pon sty 28, 2008 16:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 03, 2016 10:00 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

Szanowny klubie EKKR,
Jestem mężczyzną, nie tylko sędziowie mają pojęcie i wiedzę.
Sugeruję również czytanie ze zrozumieniem, nie zarzuciłem kłamstwa, chyba że czyta się wybiórczo, bynajmniej nie organizatorowi ;)
Pozdrawiam

EverGreen

 
Posty: 157
Od: Pon sty 30, 2006 21:56
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 03, 2016 10:39 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

EverGreen pisze:Jestem mężczyzną, nie tylko sędziowie mają pojęcie i wiedzę.


viewtopic.php?f=43&t=167796&p=11189803#p11189803

EverGreen pisze:kinus, prosiłam o przykład hali w Polsce ;)

i dla ścisłości, nie jestem organizatorem tej wystawy, nie jestem równiez zwolennikiem organizacji wystawy i wystawiania kotów latem odkąd mamy tak zaskakujące afrykańskie temperatury. tego zwyczajnie można było się spodziewać.
ale inną sprawą jest upał powszechnie panujący od kilkutygodni, a inną posądzanie ludzi organizujących wystawę o złą wolę nie włączenia nie istniejącej klimatyzacji. to są też jak mniemam miłośnicy kotów, którzy wybrali dla siebie fatalny termin.
Może czas zastanowić się przy takiej dużej ilości wystaw, czy wystawy w okresie czerwiec-sierpień mają sens, bo o klimatyzowanych halach to możemy pomarzyć. W domu też mało kto w Polsce ma klimę i kotom też w te upały jest cholernie gorąco.
zmierzam do tego, że jak już szuka się winnych, to może warto zajrzeć w głąb siebie i zapytać, po jaką cholerę pojechałeś/pojechałaś na wystawę w taki upał. organizator pisał tylko o gniazdkach do wentylatorów.
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Wto mar 08, 2016 22:55 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

almathea pisze:przykład na Wrocław teraz dzieliłam ja

jak człowiek rozkłada to widzi ile mniej więcej jest kocurów kotek 11 12 neuter u danego sedziego i stara się to rozsądnie podzielić
a dodatkowo stara się aby koty w niedziele nie konkurowały w tej samej konfiguracji ze soba co w sobotę


Pusty śmiech mnie ogarnia... Jakimś cudem tak było dobrze podzielone, że w sobotę na jednym stole były praktycznie te same koty, co na drugim w niedzielę. Popatrzyłam na online, almathea nie pleć bzdur.

Gosiak104

Avatar użytkownika
 
Posty: 6660
Od: Nie gru 18, 2005 10:36
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

Post » Nie mar 13, 2016 14:48 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

Oto skromna galeria zdjęć z sesji wykonanych na wystawie. Mam nadzieję, że zdjęcia się spodobają :) Dziękuję klubowi EKKR za współpracę i mam nadzieję, że zobaczymy się na kolejnych wystawach :)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.969995166389388.1073741844.901087879946784&type=3

Photrek

 
Posty: 14
Od: Śro lis 18, 2015 12:23
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 17 gości