27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH EKKR

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Śro lut 10, 2016 23:45 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

Tytuł BOB I i tytuł BIS to są różne tytuły. Tytuł BOB I jest to najwyższy tytuł jaki może otrzymać kot na międzynarodowej wystawie. Może otrzymać go również kocię z kl. 12 czy 11. Ale aby do niego pretendować musi najpierw zdobyć tytuł BIS kl. 12 lub klasy 11, następnie zdobyć tytuł BIC (Best In Category) a w końcu tytuł BOB I (Best OF BEST)
Natomiast aby uzyskać tytuł JW zgodnie z przywołanym artykułem 4.15 Regulaminu Wystawowego FIFE, kot musi wygrać 5 razy BIS w kl 12 i 11, tak więc tytuł BOB I zdobyty przez kota w kl. 12 lub 11 w żaden sposób nie eliminuje go ze zdobycia tytułu JW. Życzymy Pani/Panu zdobycia tytułu BOB I i tytułu JW.

Klub EKKR

 
Posty: 185
Od: Pon sty 28, 2008 16:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 10, 2016 23:50 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

I to jest poprawna odpowiedź, dziekuje. To znaczy w opisie jest mały błąd :-). Ponieważ w BIS niezdobywa się tylko BOB, ale w wyborze Best of Best jest przyznawany tylko jeden tytuł!
Obrazek

ADOELLE*PL

 
Posty: 89
Od: Wto sie 03, 2010 14:55
Lokalizacja: Rybnik

Post » Czw lut 11, 2016 16:49 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

Szukam kogoś kto się wybiera z okolic Wrocławia na wystawę EKKR i byłby w stanie przewieźć kota, najchętniej w obie strony.

ewala74

 
Posty: 75
Od: Śro maja 21, 2014 10:10

Post » Czw lut 11, 2016 21:52 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

ADOELLE*PL pisze:Dziękuję za odpowiedz
Proszę mnie nie obrażać, zasad wystawowych rozumiem! Mam za sobą ponad 100 wystaw!
Nie rozumiem jak można wpisać że w BIS zdobywa się tylko BOB!
Starczyło kulturalnie odpisać, i napisać, że w BOB zdobywa się tylko jeden BOB. Trochę pokory wobec innych by nie było źle. Nie każdy jest polakem, kto czyta MIAU. Miłego wieczoru


nie miałam zamiaru pani obrazić, ..... ale nadal twierdze, a zwłaszcza po tej część kolejnej pani wypowiedzi

ADOELLE*PL pisze:.......
Nie rozumiem jak można wpisać że w BIS zdobywa się tylko BOB! ......


z nadal pani nie rozumie.... a co do pokory. Może warto z poora przyjąć fakt, ze się mimo 100 wystaw , takie durne pytania zadaj. A co do pochodzenia, narodowości, a niby skat mam to wiedzieć ?
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 11, 2016 22:10 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

malgosia_07 pisze:
ADOELLE*PL pisze:Dziękuję za odpowiedz
Proszę mnie nie obrażać, zasad wystawowych rozumiem! Mam za sobą ponad 100 wystaw!
Nie rozumiem jak można wpisać że w BIS zdobywa się tylko BOB!
Starczyło kulturalnie odpisać, i napisać, że w BOB zdobywa się tylko jeden BOB. Trochę pokory wobec innych by nie było źle. Nie każdy jest polakem, kto czyta MIAU. Miłego wieczoru


nie miałam zamiaru pani obrazić, ..... ale nadal twierdze, a zwłaszcza po tej część kolejnej pani wypowiedzi

ADOELLE*PL pisze:.......
Nie rozumiem jak można wpisać że w BIS zdobywa się tylko BOB! ......


z nadal pani nie rozumie.... a co do pokory. Może warto z poora przyjąć fakt, ze się mimo 100 wystaw , takie durne pytania zadaj. A co do pochodzenia, narodowości, a niby skat mam to wiedzieć ?



Przepraszam, ale to Pani nadal nie rozumie... Jezeli ktos pisze twierdzenie, ze w BIS zdobywa sie tylko BOB, to znaczy dla mnie logicznie to , co jest napisane!
Rozumie Pani co tam jest napisane?
Co do systemu wystaw, raczej wiem, jak funkcionuja, jezeli pare lat takie wystawy organizowalam jak wiceprezes do spraw organizajcyjnych!
Jezeli w jakiejkolwiek umowie czy wypowiedzi wpisuje sie twierdzenie, to oznacza, ze ktos moze sie wobec tego domagac swoich roszczen!
Pani sobie nie zdaje sprawy z takich rzeczy? To tylko ja zauwazylam? Chcialam tylko organizatora prosic o wyjasnienie (ktorego mi sie dostalo). Nie mialam ochoty na przeprowadzenie mi szkolenia zasad wystawowych a uswiadamianie mi kto rozumie a kto nie :-). Nie watpie, ze Pani jest specjalista i zycze Pani milego wieczoru.
Obrazek

ADOELLE*PL

 
Posty: 89
Od: Wto sie 03, 2010 14:55
Lokalizacja: Rybnik

Post » Czw lut 11, 2016 23:22 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

ADOELLE*PL pisze:
malgosia_07 pisze:
ADOELLE*PL pisze:Dziękuję za odpowiedz
Proszę mnie nie obrażać, zasad wystawowych rozumiem! Mam za sobą ponad 100 wystaw!
Nie rozumiem jak można wpisać że w BIS zdobywa się tylko BOB!
Starczyło kulturalnie odpisać, i napisać, że w BOB zdobywa się tylko jeden BOB. Trochę pokory wobec innych by nie było źle. Nie każdy jest polakem, kto czyta MIAU. Miłego wieczoru


nie miałam zamiaru pani obrazić, ..... ale nadal twierdze, a zwłaszcza po tej część kolejnej pani wypowiedzi

ADOELLE*PL pisze:.......
Nie rozumiem jak można wpisać że w BIS zdobywa się tylko BOB! ......


z nadal pani nie rozumie.... a co do pokory. Może warto z poora przyjąć fakt, ze się mimo 100 wystaw , takie durne pytania zadaj. A co do pochodzenia, narodowości, a niby skat mam to wiedzieć ?


Klub EKKR pisze:
BIS:
Podczas BIS przyznany zostanie tylko tytuł BOB I, jednemu z kotów, który zdobyły tytuł BIC
(wyboru dokonają wszyscy sędziowie all breed)

NAGRODA SPCJALNA EKKR ZA BOB I
Właściciel kota, który zdobędzie BOB I, będzie miał prawo zgłosić dowolnego kota ze swej hodowli (nieodpłatnie) na dwudniową wystawę organizowaną przez EKKR w okresie jednego roku.
[/color]




Przepraszam, ale to Pani nadal nie rozumie... Jezeli ktos pisze twierdzenie, ze w BIS zdobywa sie tylko BOB, to znaczy dla mnie logicznie to , co jest napisane!
Rozumie Pani co tam jest napisane?
Co do systemu wystaw, raczej wiem, jak funkcionuja, jezeli pare lat takie wystawy organizowalam jak wiceprezes do spraw organizajcyjnych!
Jezeli w jakiejkolwiek umowie czy wypowiedzi wpisuje sie twierdzenie, to oznacza, ze ktos moze sie wobec tego domagac swoich roszczen!
Pani sobie nie zdaje sprawy z takich rzeczy? To tylko ja zauwazylam? Chcialam tylko organizatora prosic o wyjasnienie (ktorego mi sie dostalo). Nie mialam ochoty na przeprowadzenie mi szkolenia zasad wystawowych a uswiadamianie mi kto rozumie a kto nie :-). Nie watpie, ze Pani jest specjalista i zycze Pani milego wieczoru.


Powiem tak.... ja rozumiem, co jest napisane..... może dlatego, ze jestem Polakiem a pani nie ( bo tak pani napisała).

A chwalipięctwo, które pani uprawia świadczy tylko o tym, ze pokory to całkowicie u pani brak..... miłego wieczoru mimo wszystko
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 11, 2016 23:56 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

Organizator poinformował nas, hodowców o formie przeprowadzenia BIS-a ,czyli,że zostanie wybrany BOB1.I to nam hodowcom, wystarczy aby wiedzieć jak będzie przeprowadzony BIS.
Pozostałe zdobyte tytuły prze BOB 1 sa oczywiste.
Każdy klub wybiera sobie formę przeprowadzenia Best in Show.W tym przypadku klub EKKR zastosował "skrót myślowy",zrozumiały dla wszystkich stałych bywalców kocich wystaw.
To tak jakby przed tytułem mgr. pisać wszystkie szkoły jakie się ukończyło, zaczynając od "zerówki".

Shan

 
Posty: 368
Od: Pon lut 21, 2005 21:51
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Pt lut 12, 2016 12:11 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

Shan pisze:mgr.
bez kropki jak już
http://www.kocieforum.pl (MCO i nie tylko ...)
Obrazek
"Tajemnica sukcesu: mieć pod ręką jakiegoś Smoka" ze Shrek'a http://mco-kocury.manifo.com/
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=84343&hilit=Smok+i+amor

sunshain

Avatar użytkownika
 
Posty: 4117
Od: Nie lis 16, 2008 17:36
Lokalizacja: okolice Bielska Białej

Post » Pon lut 15, 2016 9:23 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

Zarząd EKKR uprzejmie informuje, że limit zgłoszeń kotów na sobotę (27 lutego 2016 r.) został wyczerpany.
Dysponujemy tylko kilkoma miejscami na niedzielę (28 lutego 2016 r.), tak więc zgłoszenia na niedzielę będą otwarte do wyczerpania wolnych miejsc.

Klub EKKR

 
Posty: 185
Od: Pon sty 28, 2008 16:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 16, 2016 23:40 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

Można prosić o liczbę kotów z podziałem na rasy?
Obrazek

karolcia_nfo

Avatar użytkownika
 
Posty: 545
Od: Nie paź 10, 2010 20:33
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 17, 2016 0:07 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

karolcia_nfo pisze:Można prosić o liczbę kotów z podziałem na rasy?


Myślisz , ze JUŻ ?? ;)
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 17, 2016 7:32 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

malgosia_07 pisze:
karolcia_nfo pisze:Można prosić o liczbę kotów z podziałem na rasy?


Myślisz , ze JUŻ ?? ;)

Zgłoszenia już nie działają
Obrazek

karolcia_nfo

Avatar użytkownika
 
Posty: 545
Od: Nie paź 10, 2010 20:33
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 17, 2016 9:26 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

STATYSTYKA ZGŁOSZONYCH RAS
EXO – 3, PER – 6, RAG – 26, SBI – 4, MCO – 46, NEM – 12, NFO – 21, SIB – 20, BEN – 5, BLH – 3, BML – 5, BSH – 48, BUR – 5, MAU – 1, OCI – 1, SIN – 2, SNO – 1, ABY – 5, BAL – 1, CRX – 10, DRX – 14, OSH – 1, RUS – 7,SPH - 8
Razem: 255

Klub EKKR

 
Posty: 185
Od: Pon sty 28, 2008 16:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 17, 2016 9:54 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

Dziękuję :)
Obrazek

karolcia_nfo

Avatar użytkownika
 
Posty: 545
Od: Nie paź 10, 2010 20:33
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 17, 2016 23:11 Re: 27/28 LUTEGO 2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

O, snowek :D

monten

 
Posty: 320
Od: Czw sty 10, 2013 20:39

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości