Zmiany w zgłoszeniach kotów na wystawy

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Nie paź 14, 2018 11:57 Re: Zmiany w zgłoszeniach kotów na wystawy

Tak swoją drogą, to uważam że to trochę bez sensu. Ten obowiązek wyjazdu za granicę, żeby zdobyć tytuł IC lub GIC lub SC. Wszystkie wystawy są międzynarodowe. Są sędziowie z różnych krajów. Czasem ci sami w Polsce jak i gdzieś za granicą. Czasem trudno jechać. Ja np mam wszędzie daleko! Koty cierpią przez podróż trwającą cały dzień. Jaki w tym sens???

izagrab

 
Posty: 42
Od: Pon lip 15, 2013 21:41

Post » Pon paź 15, 2018 5:43 Re: Zmiany w zgłoszeniach kotów na wystawy

izagrab pisze:Tak swoją drogą, to uważam że to trochę bez sensu. Ten obowiązek wyjazdu za granicę, żeby zdobyć tytuł IC lub GIC lub SC. Wszystkie wystawy są międzynarodowe. Są sędziowie z różnych krajów. Czasem ci sami w Polsce jak i gdzieś za granicą. Czasem trudno jechać. Ja np mam wszędzie daleko! Koty cierpią przez podróż trwającą cały dzień. Jaki w tym sens???


Reguły to reguły, nie da się ich stworzyć tak, by zadowolić każdego pojedynczego wystawcę :)
Nie ma obowiązku wystaw w FIFe, więc jak nie chcesz, czy nie możesz jechać to nie musisz :wink:
A z drugiej strony, wystawa zagraniczna daje możliwośc obejrzenia i zmierzenia się z kotami innymi, niż na wystawach w kraju, co jest ciekawe i stanowi wyzwanie :)

DoBo

Avatar użytkownika
 
Posty: 545
Od: Sob paź 06, 2007 17:36
Lokalizacja: Opolszczyzna

Post » Pon paź 15, 2018 16:36 Re: Zmiany w zgłoszeniach kotów na wystawy

A to ja wiem, że nie muszę nigdzie jeździć. Na żadne wystawy. I że nie ma obowiązku wystaw w Fife. Mogę zarejestrować hodowlę i nigdzie nie jeździć. Ale właśnie chcę jeździć. Lubię wystawy i bardzo sobie cenię możliwość poznania opinii fachowców na temat moich kotów. Tak sobie czysto teoretycznie się zastanawiam. Bo dla mnie i dla wielu innych na pewno też, to już ogromna wyprawa, gdziekolwiek za granicę się wybrać. Dwa dni urlopu, dwa dni w podróży. Ech.... Teraz będę musiała jechać do Czech. 9 godzin w samochodzie. Ale przecież pojadę. Bo staniemy w miejscu z certyfikatami!

izagrab

 
Posty: 42
Od: Pon lip 15, 2013 21:41

Post » Śro paź 17, 2018 9:08 Re: Zmiany w zgłoszeniach kotów na wystawy

izagrab pisze:A to ja wiem, że nie muszę nigdzie jeździć. Na żadne wystawy. I że nie ma obowiązku wystaw w Fife. Mogę zarejestrować hodowlę i nigdzie nie jeździć. Ale właśnie chcę jeździć. Lubię wystawy i bardzo sobie cenię możliwość poznania opinii fachowców na temat moich kotów. Tak sobie czysto teoretycznie się zastanawiam. Bo dla mnie i dla wielu innych na pewno też, to już ogromna wyprawa, gdziekolwiek za granicę się wybrać. Dwa dni urlopu, dwa dni w podróży. Ech.... Teraz będę musiała jechać do Czech. 9 godzin w samochodzie. Ale przecież pojadę. Bo staniemy w miejscu z certyfikatami!

W WCF nie musisz zagranicę jeździć. Raz do roku jest World Show w danym kraju i cert liczy się, jak zzagranicy. FIFe to nie jedyna organizacja robiąca wystawy ;) w TICA też nie musisz jeździć zagranicę.

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87, Supreme Cat Club i 24 gości