10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Czw paź 08, 2015 17:28 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

mruczki2 pisze:Ja poruszyłam sprawę jedynie Special Show ,a co do odmowy przyjęcia na wystawę to zazwyczaj nie przyjmuje się osób które działają na szkodę danego klubu .
Pozdrawiam życząc wielu sukcesów . :kotek:

no właśnie nie do końca
klub nie ma prawa nie przyjąć na wysstawę, jest to zaszłość z czasów SHKRP, w chwili obecnej gdyby ktokolwiek chciał i złożył skargę do Fife to "wgra" daną sprawę

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw paź 08, 2015 17:41 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

Basia_G pisze:
mruczki2 pisze:Ja poruszyłam sprawę jedynie Special Show ,a co do odmowy przyjęcia na wystawę to zazwyczaj nie przyjmuje się osób które działają na szkodę danego klubu .
Pozdrawiam życząc wielu sukcesów . :kotek:

no właśnie nie do końca
klub nie ma prawa nie przyjąć na wysstawę, jest to zaszłość z czasów SHKRP, w chwili obecnej gdyby ktokolwiek chciał i złożył skargę do Fife to "wgra" daną sprawę


Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. W regulaminie wystawowym FIFe nie ma przepisu, który mówi o tym, że nie można przyjąć kogoś lub kota na wystawę.

DoBo

Avatar użytkownika
 
Posty: 545
Od: Sob paź 06, 2007 17:36
Lokalizacja: Opolszczyzna

Post » Czw paź 08, 2015 17:44 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

DoBo pisze:
Basia_G pisze:
mruczki2 pisze:Ja poruszyłam sprawę jedynie Special Show ,a co do odmowy przyjęcia na wystawę to zazwyczaj nie przyjmuje się osób które działają na szkodę danego klubu .
Pozdrawiam życząc wielu sukcesów . :kotek:

no właśnie nie do końca
klub nie ma prawa nie przyjąć na wysstawę, jest to zaszłość z czasów SHKRP, w chwili obecnej gdyby ktokolwiek chciał i złożył skargę do Fife to "wygra" daną sprawę


Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. W regulaminie wystawowym FIFe nie ma przepisu, który mówi o tym, że nie można przyjąć kogoś lub kota na wystawę.

dowiadywalam się kiedyś z czysto ludzkiej ciekawości ;)
klub pod auspicjami Fife nie może odmówić przyjcia członka Fife (że nie wspomnę o kocie) - ponieważ nie ma takiego zapisu
i tu tkwi calośc sprawy :)

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw paź 08, 2015 17:47 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

Basia_G pisze:
DoBo pisze:
Basia_G pisze:
mruczki2 pisze:Ja poruszyłam sprawę jedynie Special Show ,a co do odmowy przyjęcia na wystawę to zazwyczaj nie przyjmuje się osób które działają na szkodę danego klubu .
Pozdrawiam życząc wielu sukcesów . :kotek:

no właśnie nie do końca
klub nie ma prawa nie przyjąć na wysstawę, jest to zaszłość z czasów SHKRP, w chwili obecnej gdyby ktokolwiek chciał i złożył skargę do Fife to "wygra" daną sprawę


Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. W regulaminie wystawowym FIFe nie ma przepisu, który mówi o tym, że nie można przyjąć kogoś lub kota na wystawę.

dowiadywalam się kiedyś z czysto ludzkiej ciekawości ;)
klub pod auspicjami Fife nie może odmówić przyjcia członka Fife - ponieważ nie ma takiego zapisu
i tu tkwi calośc sprawy :)


Nie ma przepisu, więc sprawę tę regulują regulaminy wystawowe, w których organizator może umieścić taki zapis. Jest to uszczegółowienie regulaminu wystawowego, a nie jego łamanie.

DoBo

Avatar użytkownika
 
Posty: 545
Od: Sob paź 06, 2007 17:36
Lokalizacja: Opolszczyzna

Post » Czw paź 08, 2015 18:28 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

DoBo pisze:
Basia_G pisze:
mruczki2 pisze:Ja poruszyłam sprawę jedynie Special Show ,a co do odmowy przyjęcia na wystawę to zazwyczaj nie przyjmuje się osób które działają na szkodę danego klubu .
Pozdrawiam życząc wielu sukcesów . :kotek:

no właśnie nie do końca
klub nie ma prawa nie przyjąć na wysstawę, jest to zaszłość z czasów SHKRP, w chwili obecnej gdyby ktokolwiek chciał i złożył skargę do Fife to "wgra" daną sprawę


Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. W regulaminie wystawowym FIFe nie ma przepisu, który mówi o tym, że nie można przyjąć kogoś lub kota na wystawę.

Ja również pozwolę się nie zgodzić ;) nie ma potrzeby tworzyć przepisów FIFe dla sytuacji, która jest oczywista. To tak jakby dany kraj odmówił wstępu swojemu obywatelowi na jego terytorium bez podania przyczyny ;) sorry, ale to idiotyczne i powtarzam, niezgodne z prawem. Każdy tak potraktowany może składać oficjalną skargę i wygra. Polityka FIFe idzie od wielu lat w kierunku otwierania drzwi dla hodowców i wystawców również innych federacji, zatem nie może być w niezgodzie z własnymi. Pisać i myśleć, że się ma rację można zawsze, ale nie zawsze się ją ma. I tak jak napisała Basia_G - to jakaś zaszłość z czasów SHKRP ;)

EverGreen

 
Posty: 157
Od: Pon sty 30, 2006 21:56
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 08, 2015 18:33 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

Ananke pisze:.....

REGULAMIN IV SHOW KOTÓW NORWESKICH LEŚNYCH

1. W IV SPECIAL SHOW Kotów NFO biorą udział koty rasy Norweski Leśny, które znajdują się w katalogu wystawowym danego dnia wystawy. W trakcie ocen uzyskały minimum ocenę EX1 oraz zostały nominowane do Show NFO przez sędziego, który je oceniał.
Z udziału w Special Show NFO wyłączone są koty w klasie 15

Nominacje otrzymuje najpiękniejszy kot w każdej grupie kolorystycznej NFO.
dorosły 1,0
dorosły 0,1
kastrat 1,0
kastrat 0,1
weteran 1,0
weteran 0,1
młodzież
kociak
miot

2. Udział w IV SPECIAL SHOW Kotów NFO jest dobrowolny.

3. Koty w trakcie trwania IV SPECIAL SHOW Kotów NFO prezentowane są przez stewardów.

4. Sędziowie biorący udział w wystawie i posiadający uprawnienia do oceny kat.2 wybiorą wśród prezentowanych kotów najlepszych reprezentantów poszczególnych kategorii, którzy uzyskają tytuł Best in Show IV SPECIAL SHOW Kotów NFO.

BIS dorosły 1,0 - kocur
BIS dorosły 0,1- kotka
BIS kastrat 1,0 - kocur
BIS kastrat 0,1 - kotka
BIS weteran 1,0- kocur
BIS weteran 0,1- kotka
BIS młodzież
BIS kociak
BIS miot

5. Ostateczny wybór najpiękniejszego kota NFO odbędzie się pośród zwycięzców Best in Show poszczególnych kategorii, który otrzyma tytuł BEST of BEST IV SPECIAL SHOW KOTÓW NFO.
Z wyboru BOB wyłączony zostaje miot.

6.Organizator IV Show Kotów NFO - CCNFO może nie wyrazić zgody na udział w nim wybranemu kotu bez podania uzasadnienia.

Ewa Kosycarz
Przewodnicząca CCNFO


Proponuję przeczytać z uwaga i ... i zrozumieniem.

Tu nie mam mowy o nie przyjęciu wystawcy na wystawę w Białymstoku, tylko o nie przyjęciu na wystawę specjalistyczną NFO, która odbywa się przy okazji trwającej wystawy w Białymstoku.
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 08, 2015 18:39 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

malgosia_07 pisze:Proponuję przeczytać z uwaga i ... i zrozumieniem.

Tu nie mam mowy o nie przyjęciu wystawcy na wystawę w Białymstoku, tylko o nie przyjęciu na wystawę specjalistyczną NFO, która odbywa się przy okazji trwającej wystawy w Białymstoku.


Dyskusja dotyczy tej wypowiedzi ;)
Ananke pisze:Ależ oczywiście, przecież Kluby organizujące wystawy równiez mogą nie przyjąć wystawcy/kota bez podania przyczyny.
To nie jest obowiązek.
W wystawie Klubu organizującego ją może brać udział, w naszym Show niekoniecznie.

EverGreen

 
Posty: 157
Od: Pon sty 30, 2006 21:56
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 08, 2015 18:43 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

Tak ale sa wewnętrzny regulamin jeszcze danego klubu. I jak już ktoś wcześniej napisał wiele Klubow ma w swoim regulaminie zapis ze - można nie przyjąć kota/kotow bez podania przyczyny.
Dzieje się to najczęściej wtedy kiedy dany wystawca któremu odmawia się przyjęcia jego kota/kotow na wystawe
- działa na szkode danego klubu lub jego czlonka
- nie placi składek
- sa przeciwskazania weterynaryjne ( sygnal ze w hodowli dzieje się nie najlepiej )
- dojdzie tez pewnie pkt. ze ktoś nieuczciwie wystawia koty za dużo wystaw w PL
Obrazek

CZANKRA

 
Posty: 2130
Od: Pt sty 13, 2006 0:36
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki k/Warszawy

Post » Czw paź 08, 2015 18:45 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

CZANKRA pisze:Tak ale sa wewnętrzny regulamin jeszcze danego klubu. I jak już ktoś wcześniej napisał wiele Klubow ma w swoim regulaminie zapis ze - można nie przyjąć kota/kotow bez podania przyczyny.
Dzieje się to najczęściej wtedy kiedy dany wystawca któremu odmawia się przyjęcia jego kota/kotow na wystawe
- działa na szkode danego klubu lub jego czlonka
- nie placi składek
- sa przeciwskazania weterynaryjne ( sygnal ze w hodowli dzieje się nie najlepiej )
- dojdzie tez pewnie pkt. ze ktoś nieuczciwie wystawia koty za dużo wystaw w PL

Powtórzę: to są konkretne przyczyny!!!

EverGreen

 
Posty: 157
Od: Pon sty 30, 2006 21:56
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 08, 2015 18:46 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

EverGreen pisze:
DoBo pisze:
Basia_G pisze:
mruczki2 pisze:Ja poruszyłam sprawę jedynie Special Show ,a co do odmowy przyjęcia na wystawę to zazwyczaj nie przyjmuje się osób które działają na szkodę danego klubu .
Pozdrawiam życząc wielu sukcesów . :kotek:

no właśnie nie do końca
klub nie ma prawa nie przyjąć na wysstawę, jest to zaszłość z czasów SHKRP, w chwili obecnej gdyby ktokolwiek chciał i złożył skargę do Fife to "wgra" daną sprawę


Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. W regulaminie wystawowym FIFe nie ma przepisu, który mówi o tym, że nie można przyjąć kogoś lub kota na wystawę.

Ja również pozwolę się nie zgodzić ;) nie ma potrzeby tworzyć przepisów FIFe dla sytuacji, która jest oczywista. To tak jakby dany kraj odmówił wstępu swojemu obywatelowi na jego terytorium bez podania przyczyny ;) sorry, ale to idiotyczne i powtarzam, niezgodne z prawem. Każdy tak potraktowany może składać oficjalną skargę i wygra. Polityka FIFe idzie od wielu lat w kierunku otwierania drzwi dla hodowców i wystawców również innych federacji, zatem nie może być w niezgodzie z własnymi. Pisać i myśleć, że się ma rację można zawsze, ale nie zawsze się ją ma. I tak jak napisała Basia_G - to jakaś zaszłość z czasów SHKRP ;)



Niekoniecznie zaszłość, bo była wystawa już za czasów FPL, której jednym z organizatorów była Basia_G i wtedy odmówiono udziału w wystawie jednemu z wystawców.
bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć

Enya

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Czw paź 23, 2003 12:30

Post » Czw paź 08, 2015 19:06 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

Enya pisze:
EverGreen pisze:
DoBo pisze:
Basia_G pisze:
mruczki2 pisze:Ja poruszyłam sprawę jedynie Special Show ,a co do odmowy przyjęcia na wystawę to zazwyczaj nie przyjmuje się osób które działają na szkodę danego klubu .
Pozdrawiam życząc wielu sukcesów . :kotek:

no właśnie nie do końca
klub nie ma prawa nie przyjąć na wysstawę, jest to zaszłość z czasów SHKRP, w chwili obecnej gdyby ktokolwiek chciał i złożył skargę do Fife to "wgra" daną sprawę


Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. W regulaminie wystawowym FIFe nie ma przepisu, który mówi o tym, że nie można przyjąć kogoś lub kota na wystawę.

Ja również pozwolę się nie zgodzić ;) nie ma potrzeby tworzyć przepisów FIFe dla sytuacji, która jest oczywista. To tak jakby dany kraj odmówił wstępu swojemu obywatelowi na jego terytorium bez podania przyczyny ;) sorry, ale to idiotyczne i powtarzam, niezgodne z prawem. Każdy tak potraktowany może składać oficjalną skargę i wygra. Polityka FIFe idzie od wielu lat w kierunku otwierania drzwi dla hodowców i wystawców również innych federacji, zatem nie może być w niezgodzie z własnymi. Pisać i myśleć, że się ma rację można zawsze, ale nie zawsze się ją ma. I tak jak napisała Basia_G - to jakaś zaszłość z czasów SHKRP ;)



Niekoniecznie zaszłość, bo była wystawa już za czasów FPL, której jednym z organizatorów była Basia_G i wtedy odmówiono udziału w wystawie jednemu z wystawców.

:piwa:
tyle tylko, że ja nie szkaluje imienia innych osób, rozpuszczając najbardziej wyssane z palca bzdury
to tyle

a organizatorowi wystawu w Białymstoku życze super wystawy, w końcu to wystawa mojego klubu :1luvu:

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw paź 08, 2015 20:34 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

Basia_G pisze:
Enya pisze:
Niekoniecznie zaszłość, bo była wystawa już za czasów FPL, której jednym z organizatorów była Basia_G i wtedy odmówiono udziału w wystawie jednemu z wystawców.

:piwa:
tyle tylko, że ja nie szkaluje imienia innych osób, rozpuszczając najbardziej wyssane z palca bzdury
to tyle

a organizatorowi wystawu w Białymstoku życze super wystawy, w końcu to wystawa mojego klubu :1luvu:


Przepraszam.... a gdzie w tym wątku, jest ktoś szkalowany ?? :roll:
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 08, 2015 20:39 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

malgosia_07 pisze:
Basia_G pisze:
Enya pisze:
Niekoniecznie zaszłość, bo była wystawa już za czasów FPL, której jednym z organizatorów była Basia_G i wtedy odmówiono udziału w wystawie jednemu z wystawców.

:piwa:
tyle tylko, że ja nie szkaluje imienia innych osób, rozpuszczając najbardziej wyssane z palca bzdury
to tyle

a organizatorowi wystawu w Białymstoku życze super wystawy, w końcu to wystawa mojego klubu :1luvu:


Przepraszam.... a gdzie w tym wątku, jest ktoś szkalowany ?? :roll:

No proszę. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. :ryk:

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw paź 08, 2015 20:47 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

Basia_G pisze:
malgosia_07 pisze:
Basia_G pisze:
Enya pisze:
Niekoniecznie zaszłość, bo była wystawa już za czasów FPL, której jednym z organizatorów była Basia_G i wtedy odmówiono udziału w wystawie jednemu z wystawców.

:piwa:
tyle tylko, że ja nie szkaluje imienia innych osób, rozpuszczając najbardziej wyssane z palca bzdury
to tyle

a organizatorowi wystawu w Białymstoku życze super wystawy, w końcu to wystawa mojego klubu :1luvu:


Przepraszam.... a gdzie w tym wątku, jest ktoś szkalowany ?? :roll:

No proszę. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. :ryk:


Basia_G .... rozumiem, ze TY wiesz o kogo chodzi ? :roll: Bo ja nie wiem. I wiesz o co chodzi ? Bo ja również nie wiem.
Dla mnie organizator, Wystawy Specjalistycznej podjął takie postanowił..... i reszta powinna to uszanować.
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 09, 2015 15:57 Re: 10,11 października 2015 Wystawa w Białymstoku

Tu jutro beda wyniki wystawy:

http://catshow.eu/2015-10-np/
Obrazek

CZANKRA

 
Posty: 2130
Od: Pt sty 13, 2006 0:36
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki k/Warszawy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości