Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Koszalin 4-5.07.2015

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon lip 06, 2015 14:07 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Koszalin 4-5.07.20

Szkoda ze posty z ewentualna krytyka nid sa puszczane na forum. Moderatorzy mamy juz demokracje... Moga byc tylko posty pichwalne na forum ok.. Dziekuje Puchary i Medale BIS byly super! Nastepnyn razem nie musza byc tak okazale i drogie.
Ostatnio edytowano Pon lip 06, 2015 14:22 przez koci-tata, łącznie edytowano 1 raz

koci-tata

 
Posty: 3
Od: Pon lip 06, 2015 7:29

Post » Pon lip 06, 2015 14:19 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Koszalin 4-5.07.20

koci-tata pisze:Dziekujemy bylo bardzo milo jednak przykre jest to ze organizatorzy az tak oszczedzaja zamiast medali BIS papierki a wiekszosc pucharow mikroskopijnie male. wygladajace jak swieczniki u mojej pra babci.Nastepnym razem jak bedziecie chcieli jeszcze bardziej oszczedzic to moze wlasnorecznie namalujecie te puchary i medale-WSTYD


koci-tata pisze:Szkoda ze posty z ewentualna krytyka nid sa puszczane na forum. Moderatorzy mamy juz demokracje... Mogla byc tylko posty pichwalne na forum ok.. Dziekuje Puchary i medale byly super! Nastepnyn razem nie musza byc tak drogie.


Czyżby były potrzebne mocniejsze okulary? :mrgreen:

A tak OT.: dlaczego osoby nowozarejestrowane zaczynają karierę na forum od krytyki?
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 06, 2015 14:40 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Koszalin 4-5.07.20

Bo boja sie napisac pod wlasnym nickiem... Nie wazne ja nie pisze po to by kogos krytykowac a poto zeby organizatorzy przemysleli za rok. Placimy duzo a na bis koty dostaja kawalek papieru to jest przykre i troche wstyd to jest MIEDZYNARODOWA. wystawa.

koci-tata

 
Posty: 3
Od: Pon lip 06, 2015 7:29

Post » Pon lip 06, 2015 15:11 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Koszalin 4-5.07.20

Właściwie karta oceny i dyplom o też tylko papier ;)
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Pon lip 06, 2015 16:30 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Koszalin 4-5.07.20

pucharki fakt - komedia, gdzies daja rozety, medale - tu papierowe karteczki, mina sedziego ze musi to podpisac i dac jako nominacje - bezcenna. do tego NAWIEW opisywany jako nowy. I pewnie taki pozostanie by gwarancji nie stracic. Nawiewem bylo otwarcie tylnych drzwi od sali gdzie na zewnatrz w cieniu 34 stopnie (W CIENIU raz jeszcze). Takze przez wielkie drzwi wlewal sie zar do niby wychlodzonej uprzedni sali.

Pozytywy? lizaki od dzieciaczka przy wejsciu :D oraz w obliczu minimalnej liczby kotow bardzo duzo miejsca dla wystawcow

polk

 
Posty: 18
Od: Pon cze 29, 2015 5:47

Post » Pon lip 06, 2015 20:42 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Koszalin 4-5.07.20

A mi się pucharki takiej wielkości podobają :) na niektórych wystawach bywają mniejsze ;)
Nie tylko tutaj za nominację dostaje się tylko karteczkę (również za granicą) - na jednej wystawie karteczkę dostawało się także za biv-a....
Obrazek

karolcia_nfo

Avatar użytkownika
 
Posty: 545
Od: Nie paź 10, 2010 20:33
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 07, 2015 12:13 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Koszalin 4-5.07.20

polk pisze: tu papierowe karteczki, mina sedziego ze musi to podpisac i dac jako nominacje - bezcenna.

Oj tam, oj tam, ale za to na pamiątkę ma się autograf sędziego, to cenniejsze niż pucharek czy medal :D
Pycha kroczy przed upadkiem. A za upadkiem kroczy śmieszność... :mrgreen:

WarKotka

Avatar użytkownika
 
Posty: 19064
Od: Pt lip 31, 2009 20:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lip 12, 2015 7:35 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Koszalin 4-5.07.20

rozumiem że im większy puchar tym większe robi wrażenie na gościach :ryk: nawet jeśli byłby tylko za NOM
8)
ważne że kot został wyróżniony ,a co dostał :roll:
stawiacie to potem na komodach?gablotach? zbieracze kurzu
Obrazek

zenia

Avatar użytkownika
 
Posty: 4643
Od: Wto sty 10, 2006 20:26
Lokalizacja: gdynia

Post » Nie lip 12, 2015 15:31 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Koszalin 4-5.07.20

Wielkość pucharów to rzecz względna. Byłam świadkiem na wystawie gdy jeden wystawca chcąc spakować puchar za BOBa narzekał,"znowu taki duży gar, mam już dośc tych garów"
Na moje zdziwienie powiedział, że gary ponizej BOBa wyrzuca bo nie ma miejsca (miał persy)
Medale czy kartki papieru za BIVY czy inne różne kategorie dla mnie bez różnicy. Na początku kariery wystawowej bardziej cieszyłam się z medali ale gdy się ma ich juz pół reklamówki to co za róznica, tylko dorzucam kolejne do reklamówki, przecież nie porozwieszam ich sobie po scianie :) Rozety też już chowam bo kociaki zawsze jakoś dopadną i mają nowe zabawki :)

nevka

 
Posty: 99
Od: Wto mar 23, 2010 18:03
Lokalizacja: śląskie

Post » Nie lip 12, 2015 16:19 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Koszalin 4-5.07.20

Jak świat światem , jak wystawy wystawami :

"Jeszcze się taki nie narodził, który by wszystkim dogodził"

Moda na hejtowanie przeniosła się na forum :strach:




No ładnie :kotek: ostatnio tak sporadycznie tu bywam ,że przegapiłam swoją okrągłą rocznicę forumową (10 lat : od Sob kwi 30, 2005 ) :201461
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 28 gości